Zelenkа• 04 февраля 2023

Хвилювалочки, прокидаємось!

LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Ок. Попробую. Я хаккер ещё тот, мощный
А то якая анонимнасть зпантеличує.
В настройках оно вверху

LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
А тема какая?? Хоть потом почитаю, посмеюсь
Типа хвилювалочки вчора
irina _d• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я якось було, років 10 тому, сіла аналізувати своє генеалогічне древо. В мені взагалі немає крові орди.
А у меня ровно половина крови ордынской
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Шо там таке, в вайбер напиши)))
Как аву тут поставить, шоб люди не путали меня непойми с кем.
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Типа хвилювалочки вчора
Ок.
irina _d• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
А на аве по аналогии ника вместо фото написать ’ просто фото’)))
LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ярким кольором!

чаревна• 04 февраля 2023
Я с опозданием. Насмеялась у Филатова на странице)))

про духовність, дрова, унітази, відпилений палець максима горького та курс PGR/DRV.
----------------------------------------------------------------------------------

тут Borys Filatov прийшов офіційний лист із країни, що перекувала балалайки на кувалди (що дивно - лист написано не на бересті, чесно!!!)

шо ж.
на офіційний лист – офіційна відповідь від Дніпровська міська рада.
автор - секретар міської ради Олександр Санжара.

▪︎ upd: це реально, як це ні нереально :-)
ok1904• 04 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Русня в своїх пабліках ниє, що не розуміє, як втриматися на території, де населення їх ненавидить і здає, як тільки є зручна можливість. А нах.. приперлися? Додому, на болота, гойдааа
Ніпанятна, от щиро ніпанятна
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Или просто выйти замуж. И пусть муж возит.
Нє. Коли в нього немає водійського посвідчення, він сидить справа і тільки гикає і мовчить, а ти їдеш, як сама знаєш і хочеш- то особливий кайф
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Та я в жизни так не смогу. Вы шо, я в технике ноль. Полный ноль.
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
А у меня ровно половина крови ордынской
Іменно шо ординської? Бо росіяни - то намішане з татарви, і мордви, і багато інших народів. От актор Марат Башаров, най би качка копнула його, він блондин, але татарин.
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ярким кольором!
Блин, ладно. Ребенка попрошу. Пусть разбирается.
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Щасливі люди))
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А вы знаете толк в извращениях
LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ длячаревна

шо ж.

Серьезно чтоли?
irina _d• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
У меня не кацапские корни, у меня кубанских казаков даже 3/4 крови, но 1/3 из тех казаков из запорожских казаков род идёт, так что ровно половина получается)
rybka21• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А в мене є.
Ще й старший син по батьку зі старовинного боярського кацапського роду. Отой що зараз на фронті і носить футболку з написом ’наша русофобія недостатня’.
Тож кров це ще нічого не означає
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
З компа: зверху Настройки - Настройки профиля - потім збоку зелений олівець і загружай шо хош

LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Да поставьте любе туди оце в той квадрат
В настройки---- настройки профиля
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Ок. Попробую. Спасибо.
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ длячаревна

шо ж.

просто ору)))
noree• 04 февраля 2023
Ответ дляБасина
А ми в Ділу з дитиною зібрались... сидимо голодні(((
До речі, зателефонуйте, може працюють.
Я так з дитиною в Сінево збиралась, і тривога. Зателефонувала, а вони працюють, бо розуміють, що натще ніхто чекати не буде.
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
В настройки---- настройки профиля
Не, попробую написать ,,просто фото,, идея супер. Спасибо девчонки
Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Вы уже разрисовали Ту картину,с патриотичной кошкой в венке?
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
А вы знаете толк в извращениях
Багаторічний життєвий досвід
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Кубань - це Україна була, буде знову. Я вже давно пишу, забирайте собі болота, мені Кубань, я хочу тарань з ікрою!
Karamelka-Ольга• 04 февраля 2023
Ответ длячаревна

шо ж.

Спасибо, я посмеялась от души
Неужели это не прикол?
Просто я• 04 февраля 2023
Девочки, вынуждена откланяться. В обед будут гости, пойду пылюку поганяю по хате и кусок мяса в духовку засуну. Всех обнимаю
irina _d• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Мясо то ладно. А пыль то за что гонять, что она вам плохого сделала, лежит себе тихонечко, никого не трогает?