Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
То я теж дівчиською))
Про танці, дуже раджу, це терапія огого. Сама хожу в спортлайф. Тому, доречі, мене не ’ пробить’ отимо ВсеПропало.
Дуже добре стабілізує.
Люда,теперь у Вас спрошу
У Вас 1-я группа отключений света?
Леди на мопеде• 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
О, мы в одной группе с вами)
У нас вчера вечером не отключали с 18 до 22, прямо удивили
У нас на 1,5 часа отключали
Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ дляirina _d
О, мы в одной группе с вами)
Повезло Вам
Для меня это самое дурное время
Ответ дляLudaSHS

. ’Газпром’ засекретив статистику після зниження експорту до мінімуму з радянських часів. Обвал став найсильнішим в історії газової промисловості – на 20% (видобуток) та 50% (експорт). Реальні цифри можуть бути значно більшими.
Один рузькій чмошнік мені писав на початку війни - ви умрьотє бєз нашева газа.
Десь подівся, не виходить в ефір. Може, здох десь в Макєєвці
Не дамо поганцям мокшанським зіпсувати вихідні)
Пралка працює на повну, поснідали.
Зараз піду з дітьми гуляти, сніг ще лежить, гарно.
Потім до магазину за смаколиками.
А ввечері буде відпочинок у родинному колі, піцу замовимо, вінішко)
Хай день пройде у всіх порадниць спокійно та приємно.
Пралка працює на повну, поснідали.
Потім до магазину за смаколиками.
Ответ дляKvitkaliliia
Русня в своїх пабліках ниє, що не розуміє, як втриматися на території, де населення їх ненавидить і здає, як тільки є зручна можливість. А нах.. приперлися? Додому, на болота, гойдааа
Було б добре, щоб зробили такий «жест добрай волі», але ж їм тут курорт. Наше найзачуханіше село краще, ніж у них пригород будь-якого великого міста.
Ответ дляrybka21
У них это заскок общенародный ’ все замёрзнут, все умрут без нашего газа’.
Страна идиотов безграмотных, возомнили себя владыками недр)
Yellow berry• 04 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Доброго ранку! Шо в нас сьогодні на повістці дня?
Сніг
Yellow berry• 04 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
Пралка працює на повну, поснідали.
Потім до магазину за смаколиками.
Пралка працює на повну, поснідали.
Потім до магазину за смаколиками.
І сир? І тортик?
Ответ дляZelenkа
Я от не можу зрозуміти, ну ЯК можна такими тупими бути в принципі? Ну в кожного із нас є родичі/знайомі в болотном царстві. Вони ж здавались адекватними. Загадка!
У них відсутнє критичне мислення. У них в голові те, що по тілівізору сказали. Навіть якщо очі бачать інше.
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ дляoksanav
То лишаться навіки. Тільки не на землі, а в землі
Сестры Гримм• 04 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Сніг
В нас мало снігу. Навіть вже і не знаю добре це чи погано.
Ответ дляNata.t.1970
Люда,теперь у Вас спрошу
У Вас 1-я группа отключений света?
Нет 2 я
Но в доме 2 ввода, была 1 гр. сейчас 2 гр, мы нервируем близлежащие дома, у нас пол дома без света, пол дома - с. Итого, Кажется , что свет есть в доме всегда.
Но 2 ввода это супер... - лифты, вода, инет, коридоры коммерческие 1 этажи свет есть всегда.
Леди на мопеде• 04 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Не знаю, рожу его видеть не хочу. Застопорилось пока вождение
Мне в свое время повезло с инструктором. Как-то так спелись с ним и в вождении и в общении, потом еще после экзамена какое-то время общались. Прекрасные были времена
Yellow berry• 04 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Дітям добре), коли багато
Леди на мопеде• 04 февраля 2023
Ответ дляviika65
о, и я в третьей. вчера вообще не отключали, позавчера утром с 8-10.
Киев?
Ответ дляoksanav
Я как-то смотрела ролик, там опрос проводили на улице ’ кто враг россии?’
Все как один отвечали ’ Америка’
На вопрос журналистки ’ а почему?’ ответ гениальный у всех ’ а вы что, телевизор не смотрите?’
Поэтому там функция думать это устаревшая опция, телек главное слушать)
Все как один отвечали ’ Америка’
Сестры Гримм• 04 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А я свого боялася. Як важливо, щоб адекватна людина була... Хоча уявляю як їм вчити дівчат. Я взагалі така дівчинка дівчинка. Білявочка. перші два заняття ліворуч праворуч плутала від хвилювання. Як закінчила школу він (інструктор) мабуть на радощах бухав тиждень.
Сестры Гримм• 04 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Дітям добре), коли багато
Вони бідні і на вулицю зараз майже не виходять. То ковідла, то війна.