АнтиТроль• 04 февраля 2023
Чим можна вилікувати акне без ретиноїдів
І гормонів
Наприклад якщо косметологія то що це:пілінг,мікротоки,лазер?
Таки в курсе• 04 февраля 2023
А чим ретиноїди погані, якщо не секрет? Через вплив на печінку хвилюєтеся? Мені вистачило одного зимового сезону, щоб забути про акне з третиноїном
АнтиТроль
• 04 февраля 2023
Ответ дляТаки в курсе
Я зараз мажу треноїн на лице,ефекту нуль
Пленница SexShop-а!• 04 февраля 2023
Ответ дляТаки в курсе
Ви пили ретиноїди чи мазали? Яким препаратом?
Ms. Скромность• 04 февраля 2023
Косметологічно постакне лікується, а акне - треба позбутися причини
Марс атакует• 04 февраля 2023
Ответ дляТаки в курсе
Як правило мова про системні ретиноїди, а не креми. Всякі мазючки на печінку ніяк не вплинуть.
Бронетапок• 04 февраля 2023
Ответ дляМарс атакует
При использовании ретиноидов наружно даже беременеть запрещают, я думаю, всё же влияют они на организм серьёзно.
Герцогиня• 04 февраля 2023
Ні,всякі косметологи лише можуть прибрати зовні, але сипати буде знову і знову.Мені після косметолога тільки гірне ставало на багато, зараз на зовнішніх ретиноїдах..
Герцогиня• 04 февраля 2023
Копирайторша• 04 февраля 2023
Я пила роаккутан курсом, перед цим здавала кров на аналізи і тільки потім дозволили. Була завжди під наглядом лікаря і все закінчилось добре, з тих пір шкіра майже ідеальна, ніякого удару по здоров’ю не було. Майте на увазі, там кучу необоснованих страшилок в інтернеті строчать. Я теж, наприклад, вичитала, що ті таблетки вимивають кальцій з кісток, кажу це дерматологу, він мені «менше фігні читайте в інтернеті» ))
Копирайторша• 04 февраля 2023
І до речі, коли прийшла до нього зі своєї проблемою, то його перша фраза була: «добре, що до косметологів ви не добрались». Чому, я тоді так і не запитала)
Пленница SexShop-а!• 04 февраля 2023
Ответ дляКопирайторша
Чи були у вас зміни в структурі шкіри, після лікування? Деякі зазначають, що у них тонша стала, дрябла
ДіанаДіана• 04 февраля 2023
Пілінг та чистки тільки роблять гірше для шкіри при акне, це зі свого досвіду. Я пила ретиноїди пів року, з побічних ефектів була тільки сухість у носі і губ. Недовгий період навіть лущилось, але до кінця курсу сухість поступово пройшла. В мене все життя були проблеми зі шлунком, підшлункової та жовчним, то під час прийому гірше не ставало. Шкіра має на багато кращий вигляд, висипань немає. Волосся та нігті теж укріпилися (не знаю чи це зв´язано).
Я завагітніла через рік після закінчення прийому (перші пів року не можна вагітніти), по УЗД з малюком все добре.
Треба обов´язково пам´ятати про захист від сонця! На фоні прийому ретиноїдів шкіра дуже чутлива до ультрафіолету, можуть бути опіки, тому потрібно наносити на шкіру максимальний SPF навіть взимку. І категорично не можна засмагати навіть протягом пів року після закінчення курсу.
АнтиТроль
• 04 февраля 2023
Ответ дляДіанаДіана
Ви ще не народили?
Янгол в камуфляжі• 04 февраля 2023
Тоже борюсь с ними долго. Был период прямо ужас на лице был. И у косметолога была , но она отправила по всем врачам. К сожалению врачи вначале попадались плохие, очень многие не заметили явных признаков болезни… в моей ситуации это были гормоны, которые явно показывали на определенную болезнь ( не хочу писать , т к у всех по- разному может быть).
После лечения, стало меньше, но высыпания все равно есть.
Губки-уточкой• 04 февраля 2023
Мы местно проходили ретиноиды и еще какие то процедуры, знакомая косметолог с 25 летним стажем,
Внутрь пьем сборы трав, назначенные врачом знакомым и витамины минералы по следствию причин периодами. Умывалка одна в использовании биодерма, был лосьон еще и местно точечно, но сейчас не пользуется дочь.
Ресничный червь• 04 февраля 2023
У меня прошло акне после курса пиллинга Джесснера (Медидерма) в сочетании с Фузидерм-кремом. Правда косметолог два слоя Джесснера закрывала ретинолом.
Внутрь я принимала антибиотики, но простые - тетрациклинового спектра.
АнтиТроль
• 04 февраля 2023
Ответ дляДіанаДіана
Ще кілька місяців ходити)
А ви планували вагітність після цього препарату?
ДіанаДіана• 04 февраля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Дерматолог попереджала про заборону вагітніти перші пів року після закінчення прийому ретинолу. Я завагітніла через рік і кілька місяців після того як ЗАКІНЧИЛА курс. Гінеколог знає, каже що все вже безпечно, дермалог такої ж думки. Крім того це вказано в інструкції. Ризики для вагітності в мене є, але в першу чергу вони пов´язані з іншими причинами (були проблеми в попередні вагітності, ще мої хронічні хвороби, плюс з цією дитиною була висока температура в першому триместрі). Якщо НЕ ДАЙ БОГ щось буде не те з малюком, то в першу чергу я й сама буду думати на інші причини, а не на ретиноїди.
Якщо бажаєте, можемо поспілкуватись в приваті.
По акне, то до системних ретиноїдів мене більше року лікували іншими методами, результату не було. Був і ретинол в мазях, кремах, було кілька курсів антибіотиків, аналізи на демодекоз і ще якісь інші (вже не пам´ятаю), дієти без молока, без глютену, без жиру)))) Цукор майже не вживала... Гормони всі були в нормі. Травки, вітамінчики, ’чистки організму’... Нічого не допомагало, а інколи навіть гірше ставало. Системні ретиноїди - це вже був останній варіант полікуватися.
Копирайторша• 04 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
Під час лікування тільки була сильна сухість очей, губ і рук. Я очі зволожуючими каплями крапала, ну і постійно ходила з кремом для рук і бальзамом для губ.
Але після припинення всі проблеми зникли зі шкірою, і дрябла та тонкіша вона точно не стала