Улыбчик• 04 февраля 2023

Поділіться фото своїх зручних кросівок для міста?

В мене були такі. Виявилися дуже зручними. Але за 3 роки, вигляд вже не той. Хочу нові.
Мать драконов• 04 февраля 2023

автор Улыбчик • 04 февраля 2023
Ответ дляМать драконов
фото
Класні. Можна дізнатися, скільки коштують. У вас попередньо вже було взуття Лакоста? Як там колодка , зручна?
Кукусики• 04 февраля 2023
Мать драконов• 04 февраля 2023
Ответ дляУлыбчик
Десь 3500 вийшло. Зручні, кросівки вже були в мене. Там тільки розміри в них специфічні.
Тень льва• 04 февраля 2023
для мене нью бєлєнс 574 модель, найкращі
daryl• 04 февраля 2023
Ответ дляМать драконов
фото
Ааааа, это мои! Вернее, мои золотистые, а эти - мужа)
автор Улыбчик • 04 февраля 2023
Ответ дляТень льва
В мене були такі сині. Безперечно, зручно неймовірно. Але не знаю, замш був якийсь ворсистий такий на них. І колір синій почав швидко витиратися.

Ms. Сама прямота• 04 февраля 2023
У меня такие, третья пара уже))
Неутомимые шахматы• 04 февраля 2023
Скечерс, они все мега удобные
неДоПриличий• 04 февраля 2023
У меня сейчас разные модели разных брендов - есть найк, адидас, пинко, майкл корс, угг. Но самые удобные для меня лакоста,
неДоПриличий• 04 февраля 2023
Вот эти, им уже 3 года, но они у меня самые ходовые, в машинке стираю и все еще огонь )
Куда_бежать• 04 февраля 2023
У меня такие, Massimo Dutti
Ларчик78• 04 февраля 2023
Мої найзручніші кросівки. В мене білого та чорного кольору.Вони не дорогі.
размахер• 04 февраля 2023
Без фото, бо далеко треба шукати, уже 2 пари скечерсів, перші не зносила, але взяла ще літню модель. На мою широку стопу дуже зручні.
Простоваля• 04 февраля 2023
самые удобные кроссовки - это Премиата
автор Улыбчик • 04 февраля 2023
Ответ дляПростоваля
самые удобные кроссовки - это Премиата
Ой, ці написи, хрестики на підошві. Щось вони мене «смущають». Ще й цінник 6-10 тисяч.
Простоваля• 04 февраля 2023
Ответ дляУлыбчик
но зато самые удобные, в них летаешь. Еще Балдинини хороши, там без крестиков, но дороже
Пацака-задирака• 04 февраля 2023
Как ваши с молнией,Caprice
Анютины ласки• 04 февраля 2023
Удобные, мягкие, легко моются
Чего ещё для города надо )

Балаболка• 04 февраля 2023
Ответ длянеДоПриличий
За сколько брали?
СтелькаОТединицы• 04 февраля 2023
Дівчата, а ці не дуже яскраво виглядають? Щось білі піднабридли
неДоПриличий• 04 февраля 2023
Ответ дляБалаболка
За сколько брали?
Ой, я уже не подскажу, в интертопе 3 года назад покупала