Нещодавно рекомендувала тут своє відкриття - книгу "Абрикосова книгарня" Орести Осійчук. А порадниці підкинули ідей, серед яких була "Спитайте Мієчку". Дякую тобі, невідомо пораднице)) Ну, що сказати - я відкрила для себе новий пласт літератури - сучасну українську.
Книга-літо. Про літні вечори та ранки. Смачна та запашна як вишневий компот літом у бабусі в селі. Про жінок, стосунки, почуття. Хто потребує теплого та затишного - читайте Мієчку)
Дівчата, накидайте ще з улюбленого з сучасного українського.
Ответ дляШпетна дівка
Не підкажете , в онлайн доступі є ?
І я хочу бути в такій темі )
Не знаю, бо обожнюю ’живі’ книги паперові - тож не перевіряла
Шпетна дівка• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
І я люблю , але зараз не маю змоги купувати друк . Скільки коштує вона ? Дякую
Водійка хімарса• 04 февраля 2023
Століття Якова, І будуть люди, зараз читаю Дупешко ’ Історія, варта цілого яблуневого саду’, але ще не зрозуміла,чи подобається. Також раджу Світлана Пиркало’Не думай про червоне’ ( смішна, про молоду журналістку в Лондоні), Олена Печорна ’ Грiшниця´, Леся Олендiй ’ Гнiздо Горлицi’
Ответ дляШпетна дівка
Ось.
Хочете, я Вам відправлю подарую?
Погугліть, чи вона буде Вам цікавою і якщо так, я відправлю
Хочете, я Вам відправлю подарую?
KaterionOK• 04 февраля 2023
Я рекомендувала Мієчку (можливо, не вам, але тут на порадниці). Дійсно, класна книжка.
Ще Катя Бльостка для молодих мам.
Ответ дляЛюбительница
Ось це ще дуже затишне, родинне, українське
О, Ви мабуть в темі про ’Абрикосову книгарню’ теж радили цю книгу?) Я запитувала її за Вашою рекомендацією, але не було в наявності)
Шпетна дівка• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Ось.
Хочете, я Вам відправлю подарую?
Ой клас , хочу звичайно 🌺
Водійка хімарса• 04 февраля 2023
Може хтось порались щось навіть з авторів минулого століття,чи ще раніше. Наприклад, Кобилянської, Коцюбинського. В школі не дуже шанувала українську літературу, була в захваті лише від Соборна Гончара і Кацдашевої сіи´ї. Зараз би почитала, але щось цікаве
Ответ дляЛюбительница
Вона, до речі, не про війну? Не можу зараз нічого про війну, надто боляче
Ответ дляKaterionOK
Ще Катя Бльостка для молодих мам.
Бльостку знаю, так
Але там, здається, про вагітність та десь 1й рік життя дитини? Я хотіла купити, але мені здалось неактуальним, діти старші
Ответ дляШпетна дівка
Ой клас , хочу звичайно 🌺
Напишіть мені в особисті повідомлення місто та відділення Нової Пошти/отримувач/телефон - що там треба для Нової Пошти
Фенте Фря• 04 февраля 2023
Подпишусь, тоже хочу начать читать наши украинские книги.
Ещё бы найти где скачать, сейчас бум книги для ВПО непозволительная роскошь ((
KaterionOK• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Бльостку знаю, так
Так, про вагітність і маленьких дітей і родичів і сусідів, які дають непрохані поради і втручаються в процес виховання. Дуже смішно написано. Моїй меньшій дитині 4 роки, але я з задоволенням її прочитала.
Ответ дляВодійка хімарса
Так цікаво - Ви назвали практично всі винятки шкільної української класики, які мені сподобались, бо решта - чорна-чорна туга.
Теж сподобались ’Тіні забутих предків’, ’Собор’, а ще - Симоненко, але то поезія.
Здається, непоганий твір ’Тигролови’.
Любительница• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Подивіться на сайті видивництва, наче є в наявності
Ответ дляЛюбительница
Дякую!
У тій темі дівчата активно радили автора Люко Дашвар - я купила 1 книгу на пробу разом з Мієчкою, але побоююсь брати читати, писали, що важке
Любительница• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Ні, це про родинні стосунки, про звичаї заходу України, про те, як свята там деякі проводять, такий автентичний говір передено. Мені було її цікаво читати, бо я з центру України. Цікаво і якось дуже затишно.
Ответ дляЛюбительница
Ооо, щиро дякую! Мені зараз таке дуже заходить, я на цій хвилі.
Я з півночі, але все коріння - Закарпаття, близько це все
Шпетна дівка• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Написала