Дівчина з космеями• 04 февраля 2023

Сучасна українська література - це топ. Чергова знахідка

Нещодавно рекомендувала тут своє відкриття - книгу "Абрикосова книгарня" Орести Осійчук. А порадниці підкинули ідей, серед яких була "Спитайте Мієчку". Дякую тобі, невідомо пораднице)) Ну, що сказати - я відкрила для себе новий пласт літератури - сучасну українську.
Книга-літо. Про літні вечори та ранки. Смачна та запашна як вишневий компот літом у бабусі в селі. Про жінок, стосунки, почуття. Хто потребує теплого та затишного - читайте Мієчку)
Дівчата, накидайте ще з улюбленого з сучасного українського.
автор Дівчина з космеями • 04 февраля 2023
Ответ дляШпетна дівка
Написала
Так)) бачу, відписала

Tatka Kiev• 04 февраля 2023
Дякую підпишусь
Ответ дляTatka Kiev
Дякую підпишусь
Будь ласка! Не очікувала, що стількох зацікавить 🤗😚
Тумба-юмба• 04 февраля 2023
З веселого можу порадити першу частину ´Добло і зло´ Карпи. Взагалі вона трохи специфічно пише, не всім може зайти. Але конкретно ця частина книжки дуже іронічна - навіть моя бабця була в захваті :)
mamadoma• 04 февраля 2023
Раджу книгу, збірка оповідань
долой_лама• 04 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Може хтось порались щось навіть з авторів минулого століття,чи ще раніше. Наприклад, Кобилянської, Коцюбинського. В школі не дуже шанувала українську літературу, була в захваті лише від Соборна Гончара і Кацдашевої сіи´ї. Зараз би почитала, але щось цікаве
Повія Панаса Мирного. Моя улюблена.
Тумба-юмба• 04 февраля 2023
Ответ дляmamadoma
Раджу книгу, збірка оповідань
О, це ж фільм такий був. Десь у 2016. Я на нього ще у кінотеатр Київ ходила.
Чучело сосны• 04 февраля 2023
Ответ дляЛюбительница
Ось це ще дуже затишне, родинне, українське
І як продовження ця супер
Кина_не_будет• 04 февраля 2023
Мне нравится Люко Дашвар. Пишет про село, пишет грязно, пишет правдиво и открыто, оставляет соленое тошнотворное послевкусие, но читать легко, увлекает

assa77• 04 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Повія Панаса Мирного. Моя улюблена.
Приєднуюсь! Читала не пам‘ятаю скільки разів)
Иванка Бур• 04 февраля 2023
Андрій Любка ’Карбід’ - і дуже смішно, і трохи сумно. Дуже гарно і з гумором пише. Взагалі прочитала багато його творів, дуже подобається
Любительница• 04 февраля 2023
Ответ дляЧучело сосны
І як продовження ця супер
Я не встигла її купити, як її розкупили. Чекаю на другий тираж.
Катастрофа• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
У тій темі дівчата активно радили автора Люко Дашвар - я купила 1 книгу на пробу разом з Мієчкою, але побоююсь брати читати, писали, що важке
та ладно, нічього там важкого нема абсолютно.
КинДза• 04 февраля 2023
Ответ длядолой_лама
Повія Панаса Мирного. Моя улюблена.
И моя. Перечитывала раз 10 наверно
aleksey.bo• 04 февраля 2023
Підписуюсь
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 04 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
’Міна Мазайло’ і ’Народний Малахій’ Миколи Куліша. Це п´єси, веселі і сумні одночасно. Автор був засланий та розстріляний десь у концтаборі. За ’Міною Мазайло’ дуже класна вистава була в Харківському театрі.
Фифачка• 04 февраля 2023
Ответ дляКина_не_будет
Як влучно ви написали про твори Дашвар. Додам для тих, хто ще не читав, що її бажано розбавляти кимось/чимось іншим, більш веселим
Jane75632• 04 февраля 2023
Ответ дляДівчина з космеями
Я її обожнюю. Всі читала. Найкращі перші
Jane75632• 04 февраля 2023
Володимир Лис чудово пише

Jane75632• 04 февраля 2023
Роздобудько, Олена Печорна, Світлана Талан
Заставляличка• 04 февраля 2023
Напередодні нового року читала книгу І.Роздобудько ’Прилетіла ластівочка’, про автора цієї щедрівки. Дуже спродобалась!
Алёна-01• 04 февраля 2023
Люко Дашвар ’Мати все’
Вище досить чітко охарактеризували її книги.

Зі шкільних років люблю ’Тигролови’
Кокосиха• 04 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Я рекомендувала Мієчку (можливо, не вам, але тут на порадниці). Дійсно, класна книжка.
Ще Катя Бльостка для молодих мам.
О, только не Катя, ничего умного в ней нет, но на любителя, звичайно...но бесят суржики с матами сильно...ничего обшего с украинским языком...
KaterionOK• 04 февраля 2023
Ответ дляКокосиха
Дозвольте не погодитись з вами щодо відсутності розумного. Як вона описує всі ті забобони і стібеться з них. А тут на порадниці тільки вчора бачила запитання на повному серйозі від вагітної про те, що переступати провід, то погана прикмета, бо дитина в пуповині заплутається. Так що просвітницький елемент в книзі все-таки є.
Щодо матів, то я їх не вживаю, і не вважаю за нормальне вживати аж так часто, як авторка, тому тут погоджуся.
Нехай щастить• 04 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Олесь Донченко, за последний год перечитала два раза его произведения.
Бабка_в_кедах• 04 февраля 2023
Василь Шкляр, особливо Кров кажана та Ключ. Ірен Роздобудько, мені подобаються майже всі її книги, найулюбленіші 12 або виховання жінки в умовах не придатних до життя, Зів’ялі квіти викидають, Гудзик (є і друга частина, та я ніяк не наважуся її прочитати, боюся зіпсувати враження), крайня яку я почитала Неймовірна - про Олену Телігу. Павло Загребельний, звісно, не сучасна прям література, але його Юлія або запрошення до самогубства особисто для мене стала відкриттям. Марія Матіос Щоденник страченої більш менш легке, інші її твори досить важкі, але геніальні. Сергій Жадан - все! Оксана Забужко Музей покинутих секретів - мені було важко перших 20 сторінок, потім неможливо відірватися, в ній більше 800 сторінок, на фото видно, що вона величезна, я її вже кілька разів перечитала. Зараз читаю Валерій Маркус Сліди на дорозі - про війну. Друзі ще радили Юрія Винничука та Антона Чеха, та я ще до них не дійшла.
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую!
Jane75632• 04 февраля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Матіос теж сподобалась, але навіть і не знала, що вона українська
Душка-свекровь)))• 04 февраля 2023
Підпишусь, цікава тема, дякую автор
Ответ дляДушка-свекровь)))
Підпишусь, цікава тема, дякую автор
Будь ласка!