ДинамоКит• 04 февраля 2023
Чи можна хлоргексидином промити статевий орган 5-річному хлопчику?
Баланопостит
Сирожено_пирожено• 04 февраля 2023
Ромашка ванночки з нею, марганцівку не рекомендую бо можна попалити слизову.
ГугелП@лАмался• 04 февраля 2023
А почему нельзя? У нас такой хлоргекстлин, что вода по содержанию, можно с головы до ног умыться.
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Уролога запитати не варіант?
В понеділок. Довго чекати. За 2 дні можна надати допомогу самостійно. Так що НІ, не варіант. Розумниця ви наша 😂😂😂😂
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Дяку. Зробили ромашку.
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Можно. Шприц без иглы, под крайнюю плоть.
Дякую.
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Думала може як марганцовка може припекти
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ длявыходные пролетают
Краще ромашку, якось хірург назначив завжди нею рятувались
Дякую
Трахтибидох• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Нет.
Я марганцовку не рискую, боюсь ее.
Ромашка или Хлоргексидин.
Я марганцовку не рискую, боюсь ее.
Ромашка или Хлоргексидин.
ГейСюда• 04 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Я так собаке делала
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Нет.
Я марганцовку не рискую, боюсь ее.
Ромашка или Хлоргексидин.
Я марганцовку не рискую, боюсь ее.
Ромашка или Хлоргексидин.
Я теж ніколи вина думала про марганцовку. Через те запитувала про хлопгексидин. Щоб не нашкодив. Я не знала чи його можна.
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Взяти стакан з теплою ромашкою і тримати хвилини 2.
3 рази в день
Дякую
Задолбулька• 04 февраля 2023
Розчин фурациліну,промити добре,потім нанести ситоміцинову мазь.так2-3рази на день
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
А вам екстрена допомога потрібна? Тут можуть що попало порадити або те, що може нашкодити, але вони на це мають право. А ви якщо щось не так піде, то не виніть когось
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Хоча б розумніша на вас
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ромашка, фурацилін та хлоргексидин -хороші поради. Не перебільшуйте. Ніхто ж не застосовуватиме антибіотики або ще щось. Спокійніше. Не панікуйте.
ДинамоКит
• 04 февраля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Хоча б розумніша на вас
😂 усім все видно
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Я не панікую, мені все одно на все, просто щоб ви потім не нили
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Якщо самі знаєте, зо це хороші засоби, то для чого запитуєте?
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
А, може вам ще хтось напише про антибіотик, то ви одразу побіжите пробувати?
Попа как у Кардашьян• 04 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
😂 усім все видно
Я впевнена, що справді так, я багато що знаю про медицину та інші галузі
Lena24101987• 04 февраля 2023
Візьміть Цитеал. Він йде на основі антисептиків, але можна використовувати на слизових оболонках. Призначають для підмивання статевих органів -почитайте коротше )