Голубец• Изменено 04 февраля 2023
Відкриті полки на кухні
Що там поставити?Чи як задекорувати?
Буду вдячна за відповідь
МоДнАя_КоШеЧкА• 04 февраля 2023
Как можно меньше всего ставить, пыль и кухонная гарь, мыть мыть мыть
Голубец
• 04 февраля 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ну вони є вже, ті полки. Так вийшло, що закрити їх не можна.
ВернитеВалеру• 04 февраля 2023
Когда у меня были открытые полки то я ставила туда красивые чашки для кофе, кофемолку .
Больше я такой ошибки не делала и остальные кухни планировала без единой открытой полки.
ЭтаваНиМожетБыть• 04 февраля 2023
Красивые ёмкости для соли и перца, можно цветок искусственный, но его нужно будет мыть переодически
сама себе прекрасная• 04 февраля 2023
Хай йому курва на ногу впаде, хто ті полки відкриті придумав.
Голубец
• 04 февраля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
У нас не було іншого виходу. Ну ніяк по іншому зробити не можна
РозаФиалковна• 05 февраля 2023
В мене невеличкий стелаж з відкритими поличками, спеціально його проектувала для бистрого доступу спецій і деякого посуду. Це все часто використовується, ніяких проблем з ним не маю. Навпаки, мені зручно. Моя подруга зараз замовляє кухню, попросила дозволу скопіювати мої полички. На дачі теж зробила дві відкриті полки. Одна над варильною поверхнею з встроєнною підсвіткою. На ній часи і декоративні тарілки. На іншій чашки і піали.