Голубец• Изменено 04 февраля 2023

Відкриті полки на кухні

Що там поставити?Чи як задекорувати?

Буду вдячна за відповідь
МоДнАя_КоШеЧкА• 04 февраля 2023
Как можно меньше всего ставить, пыль и кухонная гарь, мыть мыть мыть

автор Голубец • 04 февраля 2023
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ну вони є вже, ті полки. Так вийшло, що закрити їх не можна.
ВернитеВалеру• 04 февраля 2023
Когда у меня были открытые полки то я ставила туда красивые чашки для кофе, кофемолку .
Больше я такой ошибки не делала и остальные кухни планировала без единой открытой полки.
ЭтаваНиМожетБыть• 04 февраля 2023
Красивые ёмкости для соли и перца, можно цветок искусственный, но его нужно будет мыть переодически
Tammy21• 04 февраля 2023
Только то, что будете постоянно использовать, чтобы пылью не припадало. Тарелки, чашки, чай, специи...
сама себе прекрасная• 04 февраля 2023
Хай йому курва на ногу впаде, хто ті полки відкриті придумав.
автор Голубец • 04 февраля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
У нас не було іншого виходу. Ну ніяк по іншому зробити не можна

РозаФиалковна• 05 февраля 2023
В мене невеличкий стелаж з відкритими поличками, спеціально його проектувала для бистрого доступу спецій і деякого посуду. Це все часто використовується, ніяких проблем з ним не маю. Навпаки, мені зручно. Моя подруга зараз замовляє кухню, попросила дозволу скопіювати мої полички. На дачі теж зробила дві відкриті полки. Одна над варильною поверхнею з встроєнною підсвіткою. На ній часи і декоративні тарілки. На іншій чашки і піали.