{СоJIнТсЕ}• 05 февраля 2023
Випікання хліба.
Вітаю, дівчатка. Дожила до того віку і часу, що доводится пекти хліб. Я і тісто взагалі як паралельні всесвіти, тобто нічого спільного. Тому хочу спитати такий момент: після замінування тіста, обов´язково чекати поки підніметься, зновмісити, і тільки потім знов підйом і на випікання?
Чи можна пришвидшити процес по типу: замішала- піднялося(перший раз)- і в духовку. Тобто оминути друге вимішування.
Срочнокпсихологу• 05 февраля 2023
Можна, замісили підійшов і в піч. Головне не забийте тісто, щоб пухкеньке таке, олійкою його. Здивуєтесь, як буде смачно
Железная тетя• 05 февраля 2023
У меня 1 час на подходит в миске, затем делаю форму хлеба и выкладываю на лист ещё час затем включаю духовку, пеку 20-25 мин. Пробовали и меньше выстаивать тоже получается но не такой вкусный.
Я роблю опару (в мене без купованих дріжджів, саморобна хмелево-картопляніа бражка як замість дріжджів з магазину, по суті закваска, але простіше, підгодрвувати ге треба), піднялася,замішую тісто, піднялося, обминаю, закладаю у форму, підгядося, випікаю.
Зараз буду виймати.
Научительница• 05 февраля 2023
можно не замешивать совсем.
я так пеку.с ночи ставлю, а утром пеку,только время на расстойку надо.
{СоJIнТсЕ}
• 05 февраля 2023
В мене в принципі хлібопічка, але цикл 3,5-4 години - світла стільки може і не бути. Тому заміс в пічці, а далі вручну, ну і газова духовка краще пропікає. Але час і лінь - то й думаю, може одразу в форму , піднялося і в духовку. А я граюся з ним.
В мене на 300мл води - 500 г борошно - виходить стандартний кирпич 700-750г
Ответ для{СоJIнТсЕ}
То спробуйте, впевнена вийде, а потім порівняєте як краще.
Нехай щастить• 05 февраля 2023
в хлебопечках есть режим быстрого хлеба. около часа. тож вкусный