Вот человек ушёл после 1 срока и все, не рвётся больше.
Почему?
А ведь он неплохой президент был.
Возможно лучший из всех. Только окружение гнилое было.
Почему?
А ведь он неплохой президент был.
Ответ дляJimson
Для начала, напомню, его отравили в сентябре 2004 года. Возможно, хотели убить. Счастья и здоровья ему это не добавило.
Соправительницей с ним автоматом шла Йуля, на тот момент она еще не научилась ’задерживать дыхание’, т.е. для поддержания жизнедеятельности организма ей нужно было красть не реже, чем раз в пять минут.
Сраться между собой померанчевые начали уже на первом лайтовом майдане, так что, будем откровенны - особых шансов проявить себя и Виктора Ющенко не было.
Особливо на фоні коаліції Юлі з яником(
Ответ дляJimson
Тот же Кучма никак не был ярким и громким, но сходу отличился. С января по июнь 1996 года передал все ядерные боеголовки стране, которая нас кошмарит по нарастающей.
Такі були... Договорняки...
Але мій чоловік каже, що Україна не змогла би їх обслуговувати, в нас не будо повного циклу.
LadyDShoes• 05 февраля 2023
Ответ дляЛеска
О да лікарня то було феєрично.
Ага, так познущатись над хворими дітьми треба ще вміти
Сором
Я пам‘ятаю 2004р . Щойно перший курс закінчила. І у нас в Сумах надумали об‘єднувати університети на чолі з найкорупційнішим ректором міста. Яниківська людина.
Як був студентський майдан влітку, як влаштовували акції протестів студенти. Ночували в палатках в центрі міста.
Як наркотики підкидали, вікна батькам лідерів били. Це був страшний психологічний тиск на студентів.
І єдиний, хто підтримав був Ющенко.
Восени ми вже їздили на майдан у Київ. Бо на своїй студентській шкірі відчули методи яниківської банди.
Як давно це було..
І єдиний, хто підтримав був Ющенко.
Як давно це було..
Ответ дляJimson
Он только выполнял условия договора, который до него подписал Кравчук. Я Кучму не защищаю, просто констатирую факт.
Ответ дляok1904
Такі були... Договорняки...
Кравчук и Кучма врали. Они продались за деньги.
Сдерживающая ценность наличия ядерного оружия на Украине также была сомнительной, поскольку Украине пришлось бы потратить от 12 до 18 месяцев, чтобы установить полный оперативный контроль над ядерным арсеналом
Это мнение хейтеров.
Т.е. год-полтора и в 1993 году вопрос был бы полностью решен.
Это мнение хейтеров.
олена олена• 05 февраля 2023
Ответ дляSuertq
Уже в след году.
Хотя он мог и 14 пойти и в 19.
Це тільки якщо війна закінчиться
Джулияробертс• 05 февраля 2023
Ответ дляSuertq
Лучше языка пороха и тем более зе.
При ньому більш менш спокійно було... А потім вибори і перемога Януковича, я досі серджусь на тих, хто тоді так проголосував. Таке розчарування було. Був би інший вибір, може і Майдану, війни не було б. А так...
Чашечка чая• 05 февраля 2023
Ответ дляSuertq
Уже в след году.
Хотя он мог и 14 пойти и в 19.
Не факт, что выборы будут в следующем году. Ющенко во время ушел, а не стал политическим клоуном
Ответ дляДжулияробертс
Я пам‘ятаю як нас на роботі збирали і «пояснювали», що якщо по цьому виборчому округу яник не пройде, то буде не приємно(
Не пройшов) нічого не було.
Але те, що тиснули і фальсифікували, де могли, я впевнена.
Не пройшов) нічого не було.
Чашечка чая• 05 февраля 2023
Ответ дляДжулияробертс
После Грузии было понятно, что мы следующие.
С Януковичем мы бы просто стали беларусью или днр - без малейшего шанса на сопротивление
Ответ дляnnnnika
На тот момент в рф шла Первая чеченская война. После танкового штурма Грозного, где погибло более 35 тыс мирных жителей, из них 5 тыс детей, договор можно было пересмотреть.
’В связи с вновь открывшимися обстоятельствами’
Кравчук, Кучма и вся их кодла не приложила никаких усилий для сохранения ядерного потенциала, их купили за личные преференции (бабло на карман)
Джулияробертс• 05 февраля 2023
Я думаю Зеленського знову оберуть... Дуже надіюсь, що Притула не йтиме в президенти, не люблю чомусь його
Ответ дляFilomena
Не пройшов) нічого не було.
В нас на роботі не тільки розказували, що треба голосувати за Яника обов´язково, а ще й заставляли робітників приймати участь у подміні виборчих урн та ще багато в чому, про що навіть росказувати гидко. Ті гидкі вибори не забуду ніколи.
Ответ дляNota-bene
Да він ніякий був. І якщо його дійсно намагались отруїти ще є над чим подумати
Когда что-то идет не по плану, прибегают к крайним мерам.
Черновола-старшего просто убили, не заморачиваясь. Он мог стать возглавить страну и испортить людям бизнес.
’Белкин, такими деньгами не рискуют!’ (Брат-2)
Ответ дляnnnnika
И мій так же говорить, що Україна не могла утримувати ядерну зброю
Завичайно. Допустім ту , що порізали, (мій чоловік авіатор), він каже, що літаки старі, підтримувати їх льотну придатність без рашки було неможливо ніяк, треба було кланчтись з простягнутою ру4ою, як і за обслуговування ЯЗ
Svetljachokkkk• 05 февраля 2023
Ответ дляAdvoco
А кодломойський з Дєрмаком? Таке враження що в Україні переміг антимайдан. Нинішня ВР має отримати приз як найтупіша ВР за всю історію незалежності України.
Найнахабніша
Svetljachokkkk• 05 февраля 2023
Ответ дляok1904
Такі були... Договорняки...
Цікаво, а можна було їх якось утілізувати, знешкодити, ну щоб не дісталися нікому?
Мені здається то найкращим рішенням було б
Ответ дляSvetljachokkkk
Северная Корея может производить и обслуживать ЯО, а Украина не могла?
Первый атом был расщеплен в Харькове, у нас был потенциал для разработки ядерки, но все просрали за карманные преференции.