diablo12• 05 февраля 2023

Как получить оплату на PayPal?

Єто где счёт открыть надо?
parele• 05 февраля 2023
На сайте PayPal регистрируете аккаунт и привязываете к нему банковскую карту.

автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляparele
Любого банка? Я думала это отдельный счет
parele• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
Любого. У меня Приват привязан.
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляparele
Любого. У меня Приват привязан.
А в чем смысл? Где фактически деньги находятся?
Сундучок с каникулами• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
С ПП потом выводите на карту или там лежат
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Я так понимаю что єто аналог wise, только wise выдает свою карту, а к paypal привязываешь карту любого банка
Сундучок с каникулами• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
Можно и несколько карт подвязать разных банков.
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Неважно сколько, сам pay pal карту не выдаст? Именно свою?
автор diablo12 • 05 февраля 2023
И непонятно вот следующее, допустим у меня открыт счет в польском банке где лежит 1000 дол , и 1000 злотых. Я могу их перекинуть себе на paypal и после єтого на карте польского банка будет ноль?

Бюст Березуцкого• 05 февраля 2023
ПП в Україні так і не працює повноцінно, оплатити через нього можна, а отримати-ні.
Бюст Березуцкого• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
ви взагалі не розумієте як це працює-пайпал це лише платіжна система, у них нема своїх карт, та своїх рахунків, через них лише проходять платежи, а зараховуються та списуються так чи інакше на стандартні банковські рахунки та картки.
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так вот я т хочу понять!!! Поэтому сравниваю. Не заставляю вас отвечать, между прочим.
Бюст Березуцкого• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
ну крім мне вам ніхто нічього внятного так і не відповів якщо шо. До тогож там треба бути уважним із налаштуваннями-за замовчення там стоїть конвертація за їхнім, дуже не вигідним курсом, треба знайти налаштування (яке мабуть навмисне заховано так що складно знайти) щоб використовувався курс конвертації саме вашого банку.
Сундучок с каникулами• 05 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Да нет там сложного, ставишь галочку при оплате какой хошь валютой оплатить.
Сундучок с каникулами• 05 февраля 2023
Ответ дляdiablo12
Нет, он не выдает карты.
И переводы делаются по емейлу.
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну вот сравнивая wise и paypal вижу сравнение не в пользу paypal, да я так понимаю на pay pal хранить деньги как на wise не получится
автор diablo12 • 05 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Нет, он не выдает карты.
И переводы делаются по емейлу.
Плохо, значит это просто платежная система
Бюст Березуцкого• 05 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
валюта то само собой, то інше, в ту валюту в любому випадку буде йти конвертація із валюти вашої картки, і от курс цей дуже відрізняється-у пайпал дуже не вигідний, тому треба налаштувати щоб списувало саме за курсом вашого банку, для прикладу для доларів по примату зараз це курс 37,453.
Сундучок с каникулами• 05 февраля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну так при оплате это и указываешь, так как тебе выгодно.
Да, получается двойная конвертация по ихнему курсу.

Бюст Березуцкого• 05 февраля 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
ну так можна позбавитись подвійної конвертації та сразу в налаштуваннях поставити ’використовувати курс вашого банка’, можливо зараз це є прям в момент оплати (в чому я сильно сумінваюсь) але раніше точно при оплаті це не можна було вибрати і це робиться лише в налаштуваннях глобальних. До тогож це налаштування інколи чомусь саме по собі злітає, і якщо це вчасно не помітити, то втратите гроші на подвійній конвертації.