Миллениалка• 05 февраля 2023

Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...

Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну не у всех, как ваш. Смиритесь
Вы сами то поняли что сморозили?
Борец за справедливость• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Дам на будущее совет от мужика, нет в доме секса и еды, тогда до свидания, делайте вывод сами девушки
Так пусть приготовит мне еды и трахнет сам, тю. Или до свидания. Вот напугал
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
За что ей морду бить то?
Щоб своє сюрло не сунула у чужу родину.
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Блін, я наташа, пробачте якщо що… але, в мене вже третій чоловік, але я їх ні в кого не забирала, дякую Богові.. невже дійсно існує таємниця імені?(((((
Пробачте говорит
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Легко сказать- мужа за дверь вышвырни.А как автор с двумя детьми будет,тем более один особенный.В такое трудное время.Сможет ли их тянуть.
Маю невеличку фін.подушку, якийсь час протяну. Буду, мабуть, шукати для доньки лікування за кордоном, зараз багато є програм
Мочалкин блюз• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Може. І ще багато чого може. Вона просто вирішила розставити всі крапки, видно втомилась чекати, бо мій надто гарний шифровщик, не попадався ніколи. А вона втомилась чекати. Я тільки так це розумію
От ви себе накрутили.Напилися там трохи.Телефони у всіх чорні на столі.Чоловвки пішли на перекур.П´яна Наташа відповіла на дзвінок’ до кого ви телефонуєте?’
В шоколаде• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Вы сами то поняли что сморозили?
И гадалка вы такая же. Но вы это и без меня знаете
Завтра не пью• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Гм, тобто якщо мужик не забезпечує їду і секс, його виганяти, ок
Логічно
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Щоб своє сюрло не сунула у чужу родину.
А онтсвятой? Повели за *уй и пошел как телёнок?
Из Кукуева я• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Не знаю)Но при встрече Наташи,я напрягаюсь всегда)Но были у меня и нейтральные Наташи ,это же распространенное имя.Просто для меня-роковое)
Зашла на 5минут• 05 февраля 2023
Люба авторко, напишу шаблоном - від зради ніхто не застрахований і всі вони казли. А ви в себе одна. Випийте заспокійливе. Ви не перша і не остання, всі ми приходимо через зраду в житті неодноразово.
Мені 43, розумію що мені грубо кажучи пофіг на те чи десь чоловік шляється. Головне щоб наші спільні гроші не витрачав на блядки, додому ніяку заразу не приніс і поводив себе адекватно (з цим в мого проблеми) . Може тому я й сиджу з початку війни закордоном
Гербалайф и Ко• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Вдома тільки валеріана, це її скільки треба? Штук дві - три?
Можно сразу 4-5 шт
Ух_ты_какая_я• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Досвидос, бесценный)
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Можно сразу 4-5 шт
Она ничем не помогает. Пустышка
Гербалайф и Ко• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Она ничем не помогает. Пустышка
5 шт помогает
Трусиковед• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
По этому надо самой нормально зарабатывать, чтобы мудака рядом не терпеть изза подачек
Ну, тут не только деньги. Мужиуа и для других целей можно использовать. Кому что надо ..
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Да вы што, а дальше что? Давайте, еще какие аргументы
Телепузик• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Він майстер шифрування, за вже життя не попався жодного разу. В цей раз я йому телефонувала, а трубку взяла вона, типу ’ой, а куда ви телефонуєте?’. Ну я ж не дурочка, номером я не помилилась, та і голос її впізнала. Вона видно вирішила розкрити карти
Ой
Шось не дуже вірю

Хіба що ви в Америці
А чоловік на фронті
Як наш кум
Секс щодня з іншою
Дзвонить розказує моєму чоловіку
Як там безкоштовно їх обслуговують
Железный коготь• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
И? Че так драматично оборвали? Сказал, что едет, а сам епал под кустом?
Противно Вас читати.
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляS-V-T
Скоріше за все не витримав емоційно, і зірвався
Я, навіть, десь його розумію... Але чому зриватися треба одразу на чужій бабі верхи? Ну пішов би в запой, чи на рибалку якусь на кілька днів...
Але питання - як я витримую емоційно?
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
З своїм чоловіком автор сама розбереться, який він для неї. Мова про наташу. Я вам кажу, якби мого чоловіка так , якась вівця підставила, то їй мало б не показадось. Бити не бив би, але сказав би багато чого. Може чоловік автора телефон залишив, а та наташа схватила навмисне, то хто винен? Чоловік автора? В чому? Що наташа ідіотка, і хоче його?
Ух_ты_какая_я• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Она дает эффект через ~ месяц приема...
Я сразу суточную дозу пила, 6 шт. Но по-молодости. Вроде, жива)
Беззубовна• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Пробачте говорит
Та шуткую звісно. Але… вважаю на зараз вину чоловіка недоведеною. Наташа могла випити чутка та схопити не свій телефон наприклад… треба допит чоловіка
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Але питання - як я витримую емоційно?
Мовчки. Треба бути самодостаиньою завжди
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Але питання - як я витримую емоційно?
Та чого ви думаєте про зраду?
автор Миллениалка • 05 февраля 2023
Ответ дляНаучительница
Пройде
Мене відпустило десь через 3,5 місяці після того як дізналася
Живу з дітьми для себе
Почала багато чого робити вперше
Життя продовжується
Хочу вже прокинутись через 3,5 місяці... Вже буде весна
Протея• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Аааааа, пишите есчо
С какой стати ей бы брать чужой телефон?
Аноним ФЕЯ• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Ваши ’ценные’ комментарии тоже заипали здесь многих.
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Автор, вам наче 18. Только мой и большая влюбленность. Смешно читать. Вы вместе 20 долгих лет
Зілля до весілля• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
Удалено администрацией...
Нежелание? Это как? Усталость? Можно поговорить и перераспределить обязанности. И таки да, нормальные отношения между мужчиной и женщиной это наличие секса. Болезнь? Люди лечатся и выздоравливают . А вы чем думаете? Недотрахом?