Миллениалка• 05 февраля 2023
Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...
Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А я обожаю спать в обнимку с мужем. Вы его любили хоть?
Он на месте. Никуда не девался. Не люблю спать ни с кем в обнимку. Ни с мужем, ни с детьми. Мне нужно мое пространство
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Дам на будущее совет от мужика, нет в доме секса и еды, тогда до свидания, делайте вывод сами девушки
Ага... А ще хворі діти, то вобще ’давай дасвіданія’. Будь яка Наташка буде кращою
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Автор, істерика пройшла????
Як дізналися, що зрадив?
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Да. Все хотят здоровое потомство
Беззубовна• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Отож, вона навмисно відповіла.. такий діалог:
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
- я взагалі-то чоловіку своєму телефоную!
- Ой... (якесь мовчання, шарудіння) тут такого немає, ви помилились.
Ну цирк!
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
Ну цирк!
Вона сплутала з п’яну телефони. Ну чесно, автор. Ну не буде блядства на поминках. Ну ви чого???? Чекайте чоловіка і розмовляйте. Не треба поспіху. Мені здається ви накрутили себе
Накрыло-не отпускает• 05 февраля 2023
Ответ дляТелепузик
Ой
Шось не дуже вірю
Хіба що ви в Америці
А чоловік на фронті
Як наш кум
Секс щодня з іншою
Дзвонить розказує моєму чоловіку
Як там безкоштовно їх обслуговують
Шось не дуже вірю
Хіба що ви в Америці
А чоловік на фронті
Як наш кум
Секс щодня з іншою
Дзвонить розказує моєму чоловіку
Як там безкоштовно їх обслуговують
Хто?)
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Как можно попутать телефоны, что за бред?
Курс капусты• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
Ну цирк!
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
Ну цирк!
Да ладно..Отношения хорошие?
Мало ли какие ситуации, да и измена это просто секс, не более..Я бы не переживала так сильно, отношения пересмотрела, мужа пропесочила, ну и если он с глазами побитой собаки- сделала бы вид что поверила.
Что из этого трагедию делать? Фигня..
Тримаю свічку• 05 февраля 2023
Ответ дляПротея
А если идеальные, но секса нет, то фсе, зеленый свет?
В плане измен, да, зелёный
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
Чого це не буде. Поминки не помеха😂😂
пьЯНА• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
Ну цирк!
- Це хто? - я питаю
- Наташа, а хто вам треба?
Ну цирк!
і після цього ви вирішили, що чоловік вам зрадив з нею? Які ще підстави у вас є?
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Прям 20 лет брака и так вам больно?
Ви знаєте, пустота якась всередині.... Але млосно так... Ну розлюбив, тяжко тобі - скажи, всьо, я йду, не витримую... Та й іди на всі чотири.
Боляче що, їсть, спить тут і туди бігає... Скільки часу вже так бігає хто знає? Бути обманутою боляче. Невже я не заслужила за 20 років гідного ставлення до себе?
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляБеззубовна
А автор уникає питань, як вияснилось, що зрада. Наташа взяла трубку і автор заістєріла.
Зілля до весілля• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Примитивно вечно держатся за мужика
Нормально и естественно держаться за близкого , любимого человека. Спите одна, не надо это остальным преподносить как ляпоту для всех.
Так зачем автору такие советы даёте если сама не разводитесь? Вот вся сущность местных советчиков.
Забыла что?• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Чоловік сказав, що бігає до неї? Чи ви придумали?
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Собака заслужує. А людині цього не треба. Всі хотять жити в комфорті. Ви ж не знаєте що в нього в голові про те, що дитина хвора. Не всі чоловіки витримують новини про те, що дитина не повноцінна. От і все
Ленивица-красавица• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Він майстер шифрування, за вже життя не попався жодного разу. В цей раз я йому телефонувала, а трубку взяла вона, типу ’ой, а куда ви телефонуєте?’. Ну я ж не дурочка, номером я не помилилась, та і голос її впізнала. Вона видно вирішила розкрити карти
Вы её голос через 20 лет узнали ?
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
а що з донькою? чому вона такою народилась, відомо?
ви за кордоном, а він в Україні ’втіху знайшов’?
У доньки синдром Туретта, я тут створювала декілька тем влітку, теми були в топі може хто пам´ятає. Це неконтрольовані нервові тіки тілом + вокальні звуки слова. Народилась здоровою дівчинкою, перші ознаки з´явились в 14, минулого березня... Майже рік минув. Лікарі кажуть, що це могло статись через стрес. Це невиліковно. Я в Україні, ми разом живем.
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А зачем мне разводиться? Муж никуда не бегает, секс у нас есть, дети тоже полноценные.
А автор не все договаривает
Карамелька• 05 февраля 2023
Автор, просто обнимаю вас
Пройдёт время и всё устаканится
Пусть вам скорее станет легче
Пройдёт время и всё устаканится
Пусть вам скорее станет легче
Зілля до весілля• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
А я любимая жена, которой готовят, а потом любят)))

Меня любят и мне готовят и из меня такая злоба и пренебрежение к мужчинам, как из вас, не прет. Посему выводы напрашиваются сами собой.
ЯспАкойнаЯ• 05 февраля 2023
Ответ дляБедная Лиза
А секс тут до чого? Ви зочете сказати, що зраджують тільки ті, кому дружина не дає?
Я чула навіть,що секс стає краще, коли коханка з´являється. Так що коханки, яким вішають, що він з жінкою не спить, тому що вона огидна, повинні лапшу з вух частіше знімати.
Миллениалка
• 05 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
Ба, советчик появился)))
Уйдет один, прийдет другой. Свято место пусто не бывает. Тоже мне ценность, штаны в доме))))
Ви змусили мене посміхнутись))) я знала, що совєтчіци не дадуть пропасти!
Тримаю свічку• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Прям 20 лет брака и так вам больно?
Вопрос странный. Я 26 лет в браке, с какого года мне должно быть пофик?
Да, я блондинка!• 05 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Отож... Вона навмисно це зробила. Певно вже дуже їй кортіло щоб я дізналась.
Чоловік передзвонив через кілька хвилин як ні в чому не бувало, типу не було ніяких дзвінків, сказав що їде додому, скоро буде
Так и где подтверждение, что он с ней спал?
Или он дома признался?
Фима Собак• 05 февраля 2023
Автор! У меня ещё хуже! 9 месяцев назад уехала за границу, на родину мужа. Муж приехал через 3 месяца. Я оплатила ему и его маме перелет, выслала денег. Он меня с детьми выпроводил без ничего в чужую мне страну. Я с первого дня работала.
Приехал муж и понеслось... Я сижу на его пособии, всё не то и не так. Недавно заявил, что ’ у него своя половая жизнь, которая меня не касается’.
Пол года реву, каждый день терплю насилие в семье. И уезжать некуда. Дома война и нет работы, я не выживу с детьми.
Силиконочка• 05 февраля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Мне лично лет через 10 стало пофик
Зілля до весілля• 05 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
А автор не все договаривает
Жить длинная и переменчивая. Вот когда столкнетесь с ситуацией автора и разведетесь, как ей советуете, вот тогда и расскажете - лучше будет или нет.