Дядя Жора• 05 февраля 2023
Який менталітет в українців?
Назвіть негативні та позитивні сторони?
Ответ дляЛеска
Ой, очепятка вийшла, але най буде, як раз в тему.
А я как раз не считаю, что у украинцев есть обесценивание себя. Мы издревна трудолюбивая нация, может жаднуваті, но это вторая сторона хозяйственности)) Почитайте Уласа Самчука, как он описывает наши села и селян, которые старались иметь как можно больше земли и работали на ней до изнеможения. А какие у наших женщин были национальные одежды, вышиванки! Разве сравнить с кацапщиной убогой - косоворотка и квас с луком накрошенным, тюря вроде называется их блюдо. А наша кухня - это же шедевры! Борщи, вареники, колбасы и пироги! Не к ночи будет сказано)))
краказябра• 05 февраля 2023
Українці ментально різні в залежності від регіону проживання. На лівому березі Дніпра люди більш жорсткі, темп життя більш жвавий. На правому березі навпаки люди м´якші і більш розмірений темп життя.
Цвіту і пахну• 05 февраля 2023
Щирість, хлібосільність, домовитість ( господарчість), індивідуалізм, темпераментність, анархізм))
Цвіту і пахну• 05 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Кращє спитати тих, хто у влади, а решта -звичайні слов´яни зі своїми поглядами і принципами життя...
З якого переляку? Такого поняття як слов´яни на сьогодні вже нема, бо вони поділені на різні національності, котрі в свою чергу давно вже мають свій особливий менталітет. А браття славянє це до кацапів будь ласка
Цвіту і пахну• 05 февраля 2023
Ответ дляkanuka
Автор вы сами с усами) посмотрите ответы во многих темах и поймёте, даже в этой отметились
не будем тыкать пальцами
Тут не лише українці, ще кацапня і малороси.
Цвіту і пахну• 05 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Про братів не було слова.
Слов´яни це росіянська фішка виключно, почитайте коли ті славянє жили, яке це має відношення до сучасності?
Ответ дляPANTERA_KET
Страна розовых пони. Все люди разные. Я бы сказала французы более приветлевы, сразу пардон! А наши_ куда прешь???? Хоть те же французы в глаза да, да, им чхать на Ваше мнение и делают по своему. Наших таких тоже много...
Та не, не пони, просто надо увидеть и оценить хорошие национальные качества)
Если вот прямо вообще в целом - то
Позитивные - украинцы честные, искренние, нет этого лицемерия... умные, гораздо умнее, чем соседние народности. Интеллектуально развитые.
Понимаю, что мне припомнят Задорнова, но, общаясь с иностранцами, часто хочется вспомнить его слова про ’америкосов’.
Негативные - доверчивые, наверное. И, так как сами хорошие, часто удивляются, как другие могут быть такими п...сами. Я, наверное, не очень хорошая... Потому что уже не удивляюсь.
Мужчины у нас лучшие, по очень параметрам.
Mrs.Ochmonek• 05 февраля 2023
Ответ дляshkoda_anna
Моя хата скраю
Нема в мене теля, хай і сусіда здохне
Із гарних:
Ми дуже гостинні і роботящі
Нема в мене теля, хай і сусіда здохне
Із гарних:
Ми дуже гостинні і роботящі
Моя хата скраю - першим ворога стрічаю. Така оригінальна версія, що відповідає реальності
Mrs.Ochmonek• 05 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Самое хорошее в украинцах то, что мы не прирожденные убийцы и варвары, как кацапы.
Из плохого - зависть в ближнему, разобщенность!
Трагедия в том, что самые лучшие украинцы уже погибли и продолжают погибать...
Волонтерство в таких масштабах як у нас - це протилежне ’разобщенності’. Індивідуалізм - так, кожен дбає про своє, але і паралельно, коли треба, то є усвідомлення того, що разом ми сила.
Mrs.Ochmonek• 06 февраля 2023
Ответ дляAlika_1
Первый пункт - полный бред! Ну или вы из опыта своего окружения пишете
Коротка історична пам’ять - це з результатів голосувань видно
Ответ дляAlika_1
У вас дуже гарні слова, але я трохи інше мала на у вазі під знеціненням.
Мала на увазі щоми дозвоялємо своїм можновладція робити те що вони роблять і не робити того чого не роблять. жоден хто прийшов до влади не виконав своїх обіцянок і на наступних виборах ми знову жобираємо тих самих. Що ми погоджуємося їздити тими убогими та розбитими дорогами, погоджуємося їздити убогим транпортом, котрий ходить не за графіком, а як заманеться, погоджуємося навідсутність туалетів і їх стан у погягах чи загальнодоступних місцях. Погоджуємося на корупцію та крадівництво (крадуть всі, всі однакові) погоджуємось на якість газу, комун. послуг ...список безкінечний.
Ми терпимо і робимо самі те, за що державі вже оплачено.
Oasis in the Desert• 06 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Конечно. Несмотря на разобщённость в незначительных вопросах, вместе мы сила! Потому и победим россию!