котопёс• 05 февраля 2023

Крым вернём при нашей жизни?

Как думаете, станет ли снова Крым официально украинской территорией ? Если да, то случится это при нашей жизни. Тема для поразмышлять. Пересмотрела сейчас фото и видео из Крыма и защемили воспоминания.....
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Ну, що я вам можу сказати. Війна на виснаження саме така. На виснаження тилу в тому числі. Ставка кремля на те, що ми тут зневіремося, втомимося і розгриземося, як бачите вже працює і набирає обертів, як я бачу з настроїв останніх неділь.

Можете, звичайно, виїхати при нагоді. Але всі не виїдуть. І тим, хто тут залишиться, ніхто вже не прийде на допомогу. Ви зможете з цим жити? Я особисто ні.
Нііі, я вже про всіх не думаю. Дякую, надумалась за останні п´ять років. Кто людям помогает, тот тратит время зря. Нехай кожен сам за себе і свою сім´ю думає. Поміч тільки тим, хто їдо неї готовий. Всьо. Ніякого більше альтруїзму і - як же мені жити з думкою, що там хтось у біді. Проходила, знаю.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Их в три раза больше.Но минуснем многодетных-по 10 детей на Кавказе,минуснем багатых и умных,останется село и тупые.Итого их больше в 2 раза,по законам войны,если хорошее оружие ,потери 1 к 19ти ,погуглите.Нет у них людей,техники,связи нормальной.По мобилкам приказы раздают.
Техніка погана, зв’язку, так, немає. Саме по цих мобілках їх чудово вираховують. Але м’ясом вони беруть і продавлюють -подивіться на Соледар і Бахмут.
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Для чого чи для кого вони виготовляли вакуумні бомби, сонцепьоки та тяо?
Вы не забывайте,что по их границе почти везде враги.И сильные ,богатые государства.Еще туда надо кинуть народа,а кто даст гарантию,что завтра Финны не зайдут в Карелию?Япония на Курилы,Штаты с Аляски и тд.Чем защищаться,танками 41 года?
JulliK_• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Вахаха. До війни довели наші політики в тому числі, які на розслабоні здавали ракети та іншу стратегічну зброю. Хто взривав склади? Один за одним? Куди поділись наші крилаті ракети? Те що Путін хворенький то без сумнівів. Але став би він нападати знаючи що у нас сильна армія ане розвалена вщент? Досить вже знімати з себе вину.
Чего только стоит,что ядерку отдали и подписали непонятный меморандум, которым можно заменить туалетную бумагу
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляДевушкаЛав
А я не хочу никуда уезжать.я жду нашу победу.
Устали, да, люди устали от войны и от плохих новостей, хочется уже чтоб это все закончилось и так чтоб в нашу пользу. Но по всей видимости это надолго.
Вся проблема в тому що всі талдичать про перемогу але ніхто не може дати чіткого визначення їй. Коли подумать без лозунгів і пропаганди, перемоги не може бути без повного розвалу Росії і переформатування цього штучно створеного монстра. Перемога це не про повернення території
AHetfield• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Тоді питань більше немає. Кожен сам вирішує чи підігравати ворогу
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Вся армия там.Это не показатель умственного развития и силы россии.Три села и городок на 90 тыс населения.Берут год его.А еще впереди миллион таких городков.Если образно.
pumadinika• 06 февраля 2023
Если б США нам воевать пришлось(образно)или с Китаем,то да...нам кранты.
Tekila_• 06 февраля 2023
Вернём.
но ТОТ МОЙ Крым останется в прошлом навсегда.
Куздра• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Це смішно. За бухого Єльцина ту рашку можна було голими руками брати всім кому треба. Нікому не знадобилась
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
На міліон таких містечок наших не вистачить. Вмотивовані закінчуються, інші ховаються
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Якщо я звучу як якесь проросійське іпсо, то сорі, але правда... За*бало, особливо за*бало ’для кого война, а для кого мать родная’
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Япония впервые после 2003 года прошлой весной заявила,что мы вернем и хотим свои земли.Курилы и еще 2 острова каких то
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
А ви взагалі в курсі причин, чому бахмут посипався?
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляAHetfield

Ви не забувайте, що ботів багато. Ось персона яка створила цю тему дуже підозріла. Звичайно зараз багато хто зі своїх підігрує ворогу, це виглядає як якийсь варіант стокгольмського синдрому.
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Просто треба спілкуватись більше не з телевізором, а з реальними людьми з нуля. Ви пишете абстрактними реченнями, не розуміючи того, що відбувається в реалі.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Персона, яка створила- рашистський бот, який може лише під анонімом писати. І вона тут не одна
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Кинули туди все що в них є, незважаючи на втрати, от і посипався. Нажаль і рашки більший запас міцності по мобілізаційному ресурсу, але як показала ця війна у ЗСУ в рукаві часто є якісь козирі, які при розкритті ламають ситуацію на певних ділянках
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Ні, не тому. Вони його закидували давно, і інтенсивність боїв високою була давно. Посипався він з інших причин. І аоестович часто в своїх ефірах натякав на них. А потім натякнула і верховна рада прийнявши закон про посилення покарання для тих, хто самовільно залишає позиції і відмовляється виконувати накази. Розумієте?
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Люди з нуля фізично не можуть розуміти, що відбувається за межами ділянок, де вони знаходяться при всій до них повазі.
pumadinika• 06 февраля 2023
Человеческий фактор никто не отменял.Как бы там не писали,но мать,жена,дочь не хочет отдавать своего ваньку на войну неизвестно куда
Куздра• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Ну і що? В Японії навіть армії немає
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Вони можуть оцінити власний потенціал і потенціал та бойовий дух противника на конкретному участку фронту.
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Ну так першопричина того, що залишають позиції - кількість м´яса, яке кидають на цей напрямок рашисти. Люди не залізні, а у них значна чисельна перевага.
Наші військові не винні, що рашисти зібрали полчища зеків і накінець то знайшли успішну для себе тактику наступу, посилаючи зеків вперед, а далі по їхніх трупах уже спеців.
lilu1990• 06 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Звичайно не винні, якщо їх туди кидають необученними і не в курсі, як то тих всіх придурків стримати. А потім ще посилюють для них покарання за самовільне залишення позицій. Але бахмут посипався після конкретно однієї події - а саме зміни одних бригад на інші, ротації. От вам і результат.
Киев_Елена• 06 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Тут сидишь и молишься за Краматорск, Константиновку, Дружковка, Славянск, за дом родной, а у нее в сердце защимило чтоб Крым вернули, надеюсь ваш муж уже воюет.
Вы это Вы, а другой человек это другой человек. Не нужно обесценивать чувства других. Я в Дружковке/ Константиновке не была, а Крым это детство, теплые воспоминания, шикарный климат. У каждого болит за то что дорого ему
Киев_Елена• 06 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Мне пофиг на этот Крым, Донбасс самое главное!!!
Почему? Крым более стратигически важный
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляMassaraksh
Ну і що? В Японії навіть армії немає
сотні кораблів і 750 літаків - нічогенька така ’не армія’
pumadinika• 06 февраля 2023
А деньги имеют свойство заканчиваться.Газ, нефть рухнула,бартером с Индии лекарства,с Китая телефоны и шмотки.А что производит страна.А даже гвоздей своих нет,все купи.А накормить араву кавказскую по 10 детей в семье-дотационные регионы.Фабрики-заводы-колхозы распилены.Народ нищает.
Даксо• 06 февраля 2023
Ответ дляlilu1990
Не впевнена, що причина саме у цьому, але хай буде так. Совок у нас в армії ще не зник, нажаль.