котопёс• 05 февраля 2023
Крым вернём при нашей жизни?
Как думаете, станет ли снова Крым официально украинской территорией ? Если да, то случится это при нашей жизни. Тема для поразмышлять. Пересмотрела сейчас фото и видео из Крыма и защемили воспоминания.....
ShellyBelly• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Их больше в три раза.Оружие и техника-41 года.Страна не богатая даже близко в мире.И русский бросит семью и поедет умирать за Крым?Где взять солдат ?
Готовий помирати,таких там багато, повірте. Критичне мислення абсолютно відсутнє. Не треба недооцінювати ворога. Ніколи.
У мене багато родичів і знайомих звідти, я знаю,які там настрої всередині. Повірте,багато тих,хто готові і багато хто вже там. І буде більше.
Ответ дляДаксо
Із цієї трійки ви мабуть поки найадекватніша. Хоча б дискусію вести можете без маніпуляцій.
Але діти тут ні до чого, я просто хотіла показати дописувачів наскільки її питання маніпулятивне.
Ойой засаніпулювала я вас так чи що, що ви не можете написати слово з двох трьох літер - так/ні
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляDawkencia
Надеемся.🙏Отец сказал сегодня что хочет уже поехать побыстрее туда))
Воювати?
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Ну как видите бросают и идут
Иначе откуда их столько лезет на Бахмут?
Зеки уже всё.Кидают чмобиков на штурм.Пошли гробы,пошло сарафонное радио,а не по ТВ.А там каждая жена ту штуку хочет иметь возле себя,вернее в себе.)Да,есть деградированные нарики,алкашня,но..
Ответ дляMilanaher
Не хочу вас расстраивать, но из всех кто тут в теме, о вас такого не могу сказать.
Це зрозуміло, ви не згодні з моєю думкою і підсвідомо мене демонізуєте.
Зрозуміло одне, що країна переживає зараз темний час і усі українці щось втратили, хтось менше, а хтось більше. Але дуже сподіваюся, що всі жертви не були пустими. І що наше покоління зможе довести все до кінця.
ДевушкаЛав• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Наши военные пишут что рашисты 500 тыс насобирали
Как то они не все так радужно расписывают
Есть у них мясо это и куча, ничем те гробы и черные пакеты их жен не пугают, они там все твари бездушные
Ответ дляlilu1990
Мої всі теж на фронті. Я не бачу смисла у всій цій двіжухі, якщо Росія врезультаті не розпадеться. Бо перемога може бути тільки в цьому випадку. Повернення територій то ф*гня. Якщо не розпадеться, прийдуть і ще не раз, і не два
Я не люблю заглядати в ці скляні шари. При всій очевидності написаного вами. Біда в тім, що і в разі поразки нас всих чекають ще страшніші потрясіння. Тільки на допомогу вже ніхто не прийде. Сподіваюсь, що це всі розуміють. Хоча, не буду дурити ні себе, ні вас. Повного усвідомлення цього в суспільстві немає.
Ответ дляДаксо
Жертви не були пустими))) жертви би не були пустими якби ми хоч трохи мінялись би. У нас далі крадуть, ховають, приховують, строять схеми, обманюють. І повернення територій ніяк це не змінить. Якщо би поміняти ті території на нормальних адекватних людей при владі, я би з радістю.
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляShellyBelly
Цифры?Сколько их готовых умереть или остаться инвалидом-импотентом на всю жизнь?В каляске инвалидской писать в памерс?Не думаю ,что много и что русня так готова убится в чужой стране.Их население не большое,это не Китай
ДевушкаЛав• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Дело в том что там большинство чекнутых за царя идет воевать
Вообще как послушаешь их интервью понимаешь какая конченая нация
pumadinika• 06 февраля 2023
А кто их обучит стрелять?А одеть во что?А посадить на что,на танки 41 года?
Ответ дляAHetfield
Чесно, я побувавши у своїй сільраді, на сесії. уже хочу своїх всіх забрати якимись навіть частково незаконними шляхами, бо то повний швах. За що ми боремось? За що вмираємо? Я не бачу просвіту не бачу фундаментальних здвигів у свідомості. Усе як завжди з нальотом - віримо у зсу. Та краще б вони не вірили а совість свою знайшли яку розгубили між тим як роздерибанити бюджет і приліпить горбатого до стіни, щоб не кидалось в очі, що бюджет роздерибанений
ДевушкаЛав• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Не все так плохо у них, к сожалению
Оказалось. Китай помогает и Иран и Северная Корея впрягалась и прислала своих военных на Донбасс
Беларусь ремонтирует технику, снабжает военной формой
Рашка нашла способо обойти санкции и покупать чипы для ракет и штампует их дальше
Та ну… если б они просто загнулись , не все так просто
ShellyBelly• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Я Вам наче статиску не обіцяла, ні?
Для того щоб розуміти,що ти можеш статий інвалідом у візку, треба щоб в голові був не лише один телевізор. А у них в голові телевізор,який вже дев´ять років розказує про хлопчика розіп´ятого і нацистів.
І так, населення у них велике,якщо порівнювати з Україною. Мені Китай ні до чого зараз, є росія і є Україна,різниця в кількості населення колосальна. І треба бути взагалі в рожевих окулярах,щоб не розуміти таких простих речей.
Ответ дляpumadinika
Все дуже солодко звучить. Але давайте поглянемо правді в очі - життя росіянця в їх власній країні нічого не вартує. Так було віками. Так транслюється і зараз з верхівки влади, коли їм прямо каже лисе чмо, мовляв, «все одно помре від п’янки, чи машина задавить, а так за батьківщину помре». І, здавалося б, мала б прокинутись якась гордість, але де, як нема? Підуть. З бажанням чи без. А у нас я не бачу черг до військоматів.
олена олена• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Это единицы,в россии нет людей для войны,петляют,выезжают,морозятся,это легко сказать-стянуть человека с жены и бросить на фарш.Не все ура-патриоты,тем более ехать куда-то.Сейчас ставка на села,на лохов,зеков.Все.
А у нас з радістю йдуть? Ви впевнені? Про мобілізацію теми почитайте
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Не все так плохо у них, к сожалению
Иран-все,их предупредили ракетным ударами.Китай дает какое оружие?Корея,прячем собак!Худенькие,60 лет ни с кем не воевали,их 500 человек приедет,маленькие ростом.Беларусь ремонтирует..ну Жигуль 71 года как не ремонтируй Мерсом не станет.От ракет-ПВО нам дали в новом пакете.А солдат где взять,умный не пойдет,богатый не пойдет на убой.
ДевушкаЛав• 06 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Китай помогает обходить санкции
А толку что Иран предупредили? Сегодня была новость что раша с Ираном решили совместно изготавливать какие то новые супербыстрее бпла
Ответ дляДевушкаЛав
Не все так плохо у них, к сожалению
.
pumadinika• 06 февраля 2023
Ответ дляолена олена
Их в три раза больше.Но минуснем многодетных-по 10 детей на Кавказе,минуснем багатых и умных,останется село и тупые.Итого их больше в 2 раза,по законам войны,если хорошее оружие ,потери 1 к 19ти ,погуглите.Нет у них людей,техники,связи нормальной.По мобилкам приказы раздают.
Ответ дляlilu1990
Ну, що я вам можу сказати. Війна на виснаження саме така. На виснаження тилу в тому числі. Ставка кремля на те, що ми тут зневіремося, втомимося і розгриземося, як бачите вже працює і набирає обертів, як я бачу з настроїв останніх неділь.
Можете, звичайно, виїхати при нагоді. Але всі не виїдуть. І тим, хто тут залишиться, ніхто вже не прийде на допомогу. Ви зможете з цим жити? Я особисто ні.
ДевушкаЛав• 06 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
.
А я не хочу никуда уезжать.я жду нашу победу.
Устали, да, люди устали от войны и от плохих новостей, хочется уже чтоб это все закончилось и так чтоб в нашу пользу. Но по всей видимости это надолго.