Планшетница• 06 февраля 2023

Сьогодні була на побаченні

Короче, пішла на побачення з чоловіком з сз. Ніби серйозний. хоче сім´ї. програміст, був одружений, розлучився, бо в родині 10 р. не було дітей. Я до нього перезустрічалася з купою чоловіків. Усі водили в кав´ярні.. піцерії, ресторани, кіно... причому на 1-2 побаченні. причому всімене кружили.... сьогодні ми 3 години лазили по вулиці навіть кави не купив. Хоча.. хотів купити квіти (з його слів), але куди я їх діну.. це він так пояснив.... Проходили повз Рошен- запитав чи мені купити цукерок? Проходили повз Новус - запропонував морозиво. Люди, я таких ще не бачила. 46 років. нібине дуркнь.. Козеріг. сьогодні він мене бачив перший і останній раз.. Це капець..
Я натуралка• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Другий
Мабуть ви щось інше нагуглили, в них досить модерновий дизайн, а-ля лофт
дама_из_декрета• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Я з усім згодна, крім оцього зголодніла. Якщо чоловік не пропонує, напрошуватись принизливо.
Напрошуватись? Ви чоловіка для відносин шукаєте? Чоловік не може накормити дівчину яка сподобалась? Якщо не сподобалась, або даднючий- в обох випадках такий нафіг потрібен. А якщо без грошей в 46 - то те ж саме)
Скромняшка• 06 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
Вы действительно так считаете, что мужчина в 46 лет не понимает, что его спутнице холодно? Ну не надо мужиков за дебилов считать, все они прекрасно понимают. Значит, была какая-то причина- или принцип или денег нет.
Тут тільки здогадуватись, можливо і по кав´ярням не ходить і взагалі можливо сором´язливий і не знав толком як себе поводити, але ж автор 3 години гуляла і їй було комфортно і треба було хоч обмовитись що холодно.
Пушап Ми• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Від морозива в Новусі??? Чи від цукерокв Рошені? Я собі не уявляю...я буду чекати поки він мені цукерок купить. А посидіти десь в теплі випити кави?
почему вы не сказали, что замерзли или хотите пить?
я бы еще в процессе переписки выяснила эти моменты - я мерзляк сопливый и пьющий))
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Авторко, я Вас хочу запитати (Ви, звісно, можете не відповідати): а чому Ви не сказали в лоб чоловікові, що Вам набридло вештатися вулицею і ви бажаєте, щоб він знайшов кав´ярню поблизу? Вам, як казав Остап Бендер, ´´Заратустра не дозволяє´´ чи що? Навіть якщо Ви молода і зелена, то знайте, ніколи не рано і не пізно навчитися озвучувати прямо свої бажання чи небажання. Може, той хлоп теж подумав:´´Яка дивна, ходила три години, голову морочила, цукерок не схотіла, морозива теж´´
Я вот это прочитала уже от нескольких человек, девушки, вы и правда так ведете себя с мужчинами?
Insin• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Я не хотвла їсти. Але випити кави одної десь в теплому місці можна. До речі.я 1 побаченні я крім кави стараюсь нічого не замовляти.це як мужчина наполчгає, то тоді так...а целазити 3 години...мене голувати не треба..але десь посидіти поговорити..а не йти вулицею і в очі ліпе сніг
От хоч що говоріть, а я глибоко впевнена, що від одиноких чоловіків такого віку просто не варто очікувати сильно багато. Бо хороших серед них одиниці, якийсь прикрий виняток, типу вдівці чи щось таке
Телефон Рубика• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Говорити про свої бажання і почуття- нормально у здоровому світі.
Колупалочка• 06 февраля 2023
Ну и, автор? Ходите дальше по свиданиям за еду. Я познакомилась с мужчиной и первое свидание было в парке. Из ’угощения’ бутылка минералки. Через 2 месяца мы поехали за его счёт на отдых (с моим ребёнком, к слову). Про рестораны, которые, конечно, были я молчу. Но это началось через 5-6 встреч. Меня не напрягало. Я не ищу спонсора.
Рекламама• 06 февраля 2023
Ой, здається, я впізнала авторку. Це ваші теми були про побачення з вірменином і ви йому здуру на першому побаченні бовкнули, що не проти сексу в готельному номері, а потім передумали У вас такий фірмовий стиль оповіді. Завжди такі цікаві фантастичні історії про побачення з успішними чоловіками.
Детектор лжи• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Бо для душі не так просто знайти людину. Аби кого не хочу.я вже була заміжня.
Если ему 46, то Вам сколько ?
Как -то странно в возрасте 30+ самой прямо не сказать , давай зайдём в кофейню посидим
У меня дочь подросток и то запросто говорит и сама купит
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляПленница SexShop-а!
А ну тоді може і норм,це я за себе писала бо мені 22
У вас самый дурацкий комментарий.
Пушап Ми• 06 февраля 2023
а вообще, щедрый он или скупой, но стремно 46-летнему папе рожать первенца...
Домашка• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Так я вас спрашиваю, если менять выбор, то зачем менять его на неправильный?
То есть правильно ходить три часа и попу морозить? Ну, ходите. Я здесь при чем? Я бы не гуляла три часа на улице. Для меня потратить на себя на чашку кофе, а уж тем более, если выбирать между кофе и улицей, нормально.
автор Планшетница • 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Ні це не я. А мене були інші теми. Посилання дам. Поняття не маю про ніякого вірменина
Затишне кубло• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Да, и правда если холодно, так и говорю. А вы и правда терпите и гуляете 3 часа по холоду?
автор Планшетница • 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Удалено администрацией...
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Де знаходиться?
Пушап Ми• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
почему не рассматриваете для знакомства 35-40-летних?
автор Планшетница • 06 февраля 2023
Ответ дляПушап Ми
Я дітей не хочу. Про це я йому сказала. В мене є дитина і мені цього досить.
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
На першому побаченні не треба на всіх налягати обручку.
Я натуралка• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Де знаходиться?
Був на Петрівці (зараз Почайна), проте я в Києві рік не була, не знаю чи ще є
Манка Я• 06 февраля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
С 3 до 6 прогулка по парку?
Ага. Лавочку под навесом.
Люда Людоедова• 06 февраля 2023
Ответ дляКолупалочка
Вас зимой в парке минералкой угощали?
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Тільце нп незнайомій людині, яка вашими бажаннями відверто нехтує.
Затишне кубло• 06 февраля 2023
Ответ дляПушап Ми
А на шо 35 летнему 41 летняя? Мне 42, если что, но ставлю себя на место мужчины и не понимаю.
Скромняшка• 06 февраля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
3 то мало , треба 6, щоб бурулька з носу і сам помітив, по-іншому ніяк
Пушап Ми• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
так отож!
Insin• 06 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Удалено администрацией...
Нічого собі фрази, ви чоловік 100%. Признавайтеся
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Як ´´так´´? Сформулюйте, будь ласка, питання зрозуміліше.
Оловянный_Прагматик• 06 февраля 2023
Ответ дляДомашка
Правильно пойти домой