Планшетница• 06 февраля 2023
Сьогодні була на побаченні
Короче, пішла на побачення з чоловіком з сз. Ніби серйозний. хоче сім´ї. програміст, був одружений, розлучився, бо в родині 10 р. не було дітей. Я до нього перезустрічалася з купою чоловіків. Усі водили в кав´ярні.. піцерії, ресторани, кіно... причому на 1-2 побаченні. причому всімене кружили.... сьогодні ми 3 години лазили по вулиці навіть кави не купив. Хоча.. хотів купити квіти (з його слів), але куди я їх діну.. це він так пояснив.... Проходили повз Рошен- запитав чи мені купити цукерок? Проходили повз Новус - запропонував морозиво. Люди, я таких ще не бачила. 46 років. нібине дуркнь.. Козеріг. сьогодні він мене бачив перший і останній раз.. Це капець..
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляВсех в сад
А вам не хочеться з ним спробувати)?
І як ви особисто визначаєте, що секс тільки?
Від побачення до побачення тиждень нічого не пише. Не цікавиться що я люблю. Чим займаюсь...де працюю.з ким живу..видно що людина серйозного нічого не планує. Заядлий холостяк. Спробувати? Стрьомно. Людина не розкривається. Секс це все одно якісь почуття. В мене точно. Я можу лчгти в ліжко тільки з близькою людиною. А він як красегь з журналу...і ви ж рлзумієте, що такі чоловіки, якщо у впс раптом виникнуть після сексу проблеми, відхрестяться і скпжуть що вас не знають.
Всех в сад• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Згодна з вами. Мій після побачення написав, пост пару днів не було, думала злився). Сьогодні пише, не хочеш на каву? Не хочу . ..., іншим разом. Хоча чомусь зачепив дуже на побаченні, а тепер вже й не дуже. Я люблю коли є з обох сторін інтерес...Ех
Накрыло-не отпускает• 06 февраля 2023
Уже наверное писали, но я все не читала, поэтому напишу.
Надо говорить, чего Вы хотите. Сказали бы, мороженого не хочу, конфет не хочу, хочу выпить кофе/чай и погреться заодно.
Бывают мужики не совсем жлобы, но очень безалаберные. Хотя быть таким бестолковый в 46 - это провал, соглашусь.
Накрыло-не отпускает• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Я не хотвла їсти. Але випити кави одної десь в теплому місці можна. До речі.я 1 побаченні я крім кави стараюсь нічого не замовляти.це як мужчина наполчгає, то тоді так...а целазити 3 години...мене голувати не треба..але десь посидіти поговорити..а не йти вулицею і в очі ліпе сніг
Как Вы там за 3 часа вообще не замёрзли в хлам) я вчера провела пару часов на улице, то меня трусило и зуб на зуб не попадал.
гражданинГрубиян• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Вона. Він дізнався що вона увнсь час пила протизаплвдні.
Брешет. 46 лет и никто ему не родил? С женой 10 лет, а до 36 что он делал, что ни от кого детей нет. Скорее всего у самого проблемы.
Планшетница
• 07 февраля 2023
Ответ длягражданинГрубиян
Он в 30 женился и в 40 развелся.
Чудо-Рыба-кит• 07 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Он в 30 женился и в 40 развелся.
Ого, ще досі тему цю мусолите
Так що, дасте йому другий шанс?)
Бурундучиха• 07 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Ну как сказать. У меня брат бросил жену.т.к не могла забеременеть. Даже в церкви развенчался. Отсутствие детей это та причина по которой развенчивают.
Вам что-то не то брат сказал. Всего две причины развенчивания: измена и уход партнера в монастырь. Ну еще может угроза жизни и здоровью от другого партнера. Все. Отсутствие детей не причина развенчивания. Хотя за деньги в нашей церкви можно все(
Планшетница
• 07 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
Еще невозможность иметь детей тоже, подтвержденная медицински.
Бурундучиха• 07 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Это бред. Это у мусульман да, есть такая причина. У православных нет. Хотя повторюсь, сейчас за деньги можно все(
40каградусная• 07 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
не шукайте після 40
А чому? В мене два чоловіка було на рік старші за мене, незрілі діти, жах просто
ИМХОля• 12 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...