Уси-пуськи• 06 февраля 2023
Стайлер, фен-браш і т.д.
Дівчата, порадьте, будь ласка. Бо я в цьому питанні темна. Волосся середньої густоти, тонке, довжина нижче плечей. Хочу, щоб був об´єм і волосся було нормально вкладене. Щоб можна було однією рукою висушити-вкласти. Що краще придбати? Порадьте фірму. Дайсон не потягну. Щось простіше.
Тог да не подскажу . Я перед дайсоном искала , это прошлой весной.
Купила ровенту, ну что скащать , мои сухие волосы превращаться начали в паклю.
Я хотела продать.
Дочка сказала что будет пользоваться , так вот ее длинные волосы густые тоже уже плачут, это с осени по сейчас пользовалась. .
Так что я советую только дайсон
Я хотела продать.
Так что я советую только дайсон
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляmurmurik
Я хотела продать.
Так что я советую только дайсон
Я хотела продать.
Так что я советую только дайсон
Дякую за Вашу думку. Дивлюсь зараз прості різні- є Ровента, Браун, Бебілісс. Але теж боюсь, щоб не сталось як у Вас.
Водійка хімарса• 06 февраля 2023
У мене фен-щітка вже років 6. Користуюсь постійно. Волосся не посраждало.
ПесиКот• 06 февраля 2023
У меня тонкие, густые, до талии волосы.
Беда была с дорожным феном, сменила на проф с ионизацией и всё изменилось. Он правда тяжеленький, но сушит в разы быстрее.
Я сушу так. Нанесла спрей (термозащиту), опустила голову и сушу так. Когда волосы почти сухие, становлюсь прямо и уже брашем быстро укладываю концы.
Фен у меня из бюджетного профа, Coifin (Италия), но я очень довольна.
Если бы волосы были до плеч, я бы пробовала всякие приспособы типа расчесок которые крутятся и укладывают
Прасковична• 06 февраля 2023
Ой сама сейчас азадачена этим, хотела фен-щетку, а теперь остановилась на утюжке хорошем, ну мне надо именно для выравнивания
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Можна назву?
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляПесиКот
У меня тонкие, густые, до талии волосы.
От таке і хочу щось. Фен у мене теж coifin))
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Маю фен і утюжок. Але коли вирівнюю, немає об´єму, в мене важко з цим) Бачила як дівчата ´шарять´ тими щітками і гарно виглядає.
Прасковична• 06 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
Я своим дешевым утюжком уже спалила волосы, хотела фен-щетку, но попробовала феном и расческой дома, то это жесть было, вообще хаос на голове получился, теперь вот хочу дорогой утюжок, но мне ж не объем надо, а просто ровные волосы хочу
Водійка хімарса• 06 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
Можна назву?
Бебилисс. Модель не пам´ятаю, бо вже давно купувала, та і вона не актуальна вже. До цього була ще одна, теж подобалось, змінила бо зламалась.
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
От і в мене дурдом з феном і щіткою, якщо окремо. Але в мене тому, що не вмію це робити, руки трошки з ....А фен-щітка наче й нічого- все однією рукою. От би ли нормальну знайти з ціною більш менш
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляПрасковична
Так, Вам просто якісний утюжок потрібен.
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую. Теж дивлюсь на Бебілісс. Якраз хотілось реальних відгуків.
Водійка хімарса• 06 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
Моя сестра спробувала мою фен-щітку і купила собі філіпс. По зачісці одразу помітно, укладка стала набагато краща.
Беріть таку, щоб крутилася. І як на мене, то у великій щітці має бути щільна щетина, тоді і вирівнює гарно.
Водійка хімарса• 06 февраля 2023
Ответ дляУси-пуськи
Фен-щітка BaByliss AS200E така в мене. Користуюсь тільки великою щіткою.
Дивіться ще на потужність, бо якщо вона мала, то це потрібно майже сухе волосся укладати.
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую! Рекламують в інсті для одного магазину ці різні ´блогересси´ відомі типу Френдій і Бо щітки, що крутяться, по 1200 грн.Мовляв класні і т.д.Але щось мені підказує, що в кожної у ванній по Дайсону.🤭
Уси-пуськи
• 06 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса