Маргарита и Мастер• 07 февраля 2023

Скільки заробляє Ваш чоловік в місяць?

Тут в темі з однією зхрестила мечі, на її думку, всі, хто заробляє до 65 тис , та й до 100, мабуть, теж - невдахи. Цікава статистика. Дякую.
Результат:
вже голосів: 222
150 (67.57%) До 65 тис.
27 (12.16%) До 200 тис.
20 (9.01%) До100 тис.
14 (6.31%) 500 і більше тис.
11 (4.95%) До 500 тис.
Жена миллионера• 07 февраля 2023
Останні пів року було 20 тисяч в місяць, до того менше, тепер знову обіцяють платити не більше 6.

Просто звязда• 07 февраля 2023
Такие вопросы задавать не воспитано. Сколько платят и за сколько работать согласен.
автор Маргарита и Мастер • 07 февраля 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Автор, а сколько зарабатываете вы?
В середньому 20 - 8 +12+.
Эскиз бесконечности• 07 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну в неї все мабуть, схвачено, мільцони, чи мільярди на десятки років.
ну добре не всім бути королями, мають бути різні люди і різні статки, чого рівнятись ?
Ответ дляТепличная
Ваш муж до войны получал больше чем пол милиона в месяц???
Звідки така інформація? Я щось пропустила?
Ответ дляфрау Гитта
А чого ви звертаєте на неї увагу?
Чомусь вона мене вибісила, витає десь хмарках.
Ответ дляПросто звязда
Опитування анонімне, в житті ніхто, ні в кого не питає такого.
дамаАмстердама• 07 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
За місяць. Там цікава мадам, з паралельної реальності.
Ой, забейте. Жизнь всё расставит на свои места. Мой бывший муж до войны зарабатывал 80 тыс(ну да, по меркам олигархинь на советчице вообще бомж), а сейчас ноль. Сейчас в нашей стране такая ситуация, что сегодня ты в шоколаде, а завтра никто
Великий сатирик• 07 февраля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
автор вибачте за таке нетактовне питання, а скільки ж заробляє ця жінка з якою ви зхрестили мечі ?
Наверное, копейки. Те, кто реально зарабатывает большие деньги, здесь не сидят, и уж тем более, не дискутируют с анонимами на форуме. Времени у них нет на такую хрень.

Эскиз бесконечности• 07 февраля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
о це 100 %, люди які вертять великими грошима цінують свій час
В каждой бочке...• 07 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Но, создали эту тему Вы. Да еще и начали с 65 000. как будто Вы с Марса.
Аль_де_Барановна• 07 февраля 2023
А що за попередня тема?
Copy-Paste• 07 февраля 2023
Зарплата 25 тис і бойові 30 тис. З наступного місяця 25 буде. З них тис 5 в міс тратить на службу, то бензин, то матеріали якісь, то ще щось
Ответ дляВ каждой бочке...
Почитайте стартпост, я все пояснила, таку планку мадам задала. А мені стала цікава статистика, професійний інтерес. Може вона і права.
Ответ дляАль_де_Барановна
А що за попередня тема?
Про чоловіків риб
Гореотума• 07 февраля 2023
Я её тоже читала , охереть 65 штук получать. У меня муж 17, я не работаю. И люди жалуются
Боевая• 07 февраля 2023
Було 14 тис, з січня 16 тис. До ковіду і до травми заробляв близько тис. доларів, тепер на ту роботу навряд чи повернеться... То що, мені його викинути?))
КартаБезКомиссий• 07 февраля 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Я сижу , правда зарабатывает муж) а у меня свободного времени валом
Тарабарщина• 07 февраля 2023
Ответ дляУтренняя зорька
А если 18 т , уже бомж ?
Мой сейчас вообще 13 тыс. Даже и не знаю теперь...

Ответ дляГореотума
Це вона з чоловіка подруги сміялася, що та сказала, що офігенна зарплата, а для неї це жах і такі чоловіки невдахи, так противно стало, а тим, хто на нулі мільйони теж не платять, а вони там в нелюдських умовах, щоб такі, як вона, понти гнали.
РыжаяЛиса• 07 февраля 2023
Мне ’нравиться’, как Юлия Печерская рассуждает о мужском заработке😅
Посмотрите на досуге, хоть поржёте
Тарабарщина• 07 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
До 65 тысяч это может быть и 10 тысяч и 60. Странный опрос. А по сути это будет 90% невдах
До 200 тоже и 10 и 20 входят)))
Ответ дляРыжаяЛиса
Посмотрите на досуге, хоть поржёте
Де, на ютюбі?
Утренняя зорька• 07 февраля 2023
Ответ дляТарабарщина
Я вот вообще 6 т , зарабатывала .
РыжаяЛиса• 07 февраля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Де, на ютюбі?
Да
Ответ дляТарабарщина
До 200 тоже и 10 и 20 входят)))
Ну є ж шкала дрібніша відповідно до неї і відповідайте. 10 і до 500 тис.
Ответ дляРыжаяЛиса
Да
Дякую, цікаво, гляну.
Меряю от 0• 07 февраля 2023
2800 евро
Ответ дляМеряю от 0
2800 евро
Це де? Як він невдаха і бомж, чи жити можна на такі гроші? Ваш досвід і спостереження, яка країна?
Чорнобаївка• 07 февраля 2023
Усі б хотіли заробляти багато та не усі мають таку можливість