Нульовий сантиметр• сегодня в 15:48

Чоловіки за кордоном не зможуть отримати консульські послуги без військово-облік

https://sud.ua/uk/news/publication/368307-cholovik...

а з автора з Німеччини якій не дали паспорт чоловіку в Берліні ржали, ну що думали що мужєньки втікли і вже вас не достануть
Маурита• сегодня в 16:16
Ответ дляНульовий сантиметр
я не помилилась в оцінці ваших розумових здібностей, це ще одне підтвердження моєї правоти.. лікуйтесь
Я вилікуюсь, а вам і лікування не допоможе

Розвідка Маші• сегодня в 16:16
А в чем проблема обновить?
автор Нульовий сантиметр • сегодня в 16:16
Ответ дляРозвідка Маші
А в чем проблема обновить?
що обновити?
Розвідка Маші• сегодня в 16:17
Ответ дляНульовий сантиметр
що обновити?
Информацию. И получить військово-облікові документы
автор Нульовий сантиметр • сегодня в 16:21
Ответ дляРозвідка Маші
ви статтю прочитали? ще через ШІ спробуйте ще і хай він пояснить у кого будуть проблеми бо якщо у тебе закона відстрочка то проблем немає
Розвідка Маші• сегодня в 16:25
Ответ дляНульовий сантиметр
Вы так и не ответили на мой вопрос. В чем проблема обновить данные? Тцк по Европе не бегают, повестку выдать не смогут
автор Нульовий сантиметр • сегодня в 16:26
Ответ дляРозвідка Маші
На цей момент немає офіційної статистики МЗС про те, скільки чоловіків зі статусом «у розшуку» в «Резерв+» отримали чи не отримали паспорти. Але вже є повідомлення юристів і перші практичні кейси.

З них випливає таке:

Якщо військово-обліковий документ система вважає недійсним, оформлення або видача закордонного паспорта за кордоном може бути заблокована, оскільки під час оформлення обов´язково перевіряються дані реєстру «Оберіг».
Деякі юристи зазначають, що за наявності позначки про порушення військового обліку або «розшуку» отримати паспорт через консульство може бути проблематично. Водночас вони звертають увагу, що окремі питання можуть вирішуватися через мережу ДП «Документ», залежно від конкретної ситуації та статусу в реєстрі. Це не є універсальним правилом і залежить від обставин.
Якщо статус «розшуку» є помилковим або вже немає підстав для його існування, юристи рекомендують спочатку домогтися його скасування або виправлення даних, а вже потім оформлювати паспорт.
Миссис Буркул• сегодня в 16:27
Ответ дляНульовий сантиметр
ну так європа сама ж не хоче щоб її чоловіки гинули від рук рос агресорів десь в Прибалтиці чи Польші, тому вона готова спалити стільки українців скільки потрібно що знесилити рф-ію
ну якщо все так, то ще і Європа закрутить гайки українським біженцям
Замороженная селедка• сегодня в 16:29
А в чем проблема приехать и сделать документы?

автор Нульовий сантиметр • сегодня в 16:29
Ответ дляРозвідка Маші
як ви оновите дані якщо без права відстрочки і якщо не непридатний якщо чоловік 18-60 то ваш чоловік автоматично в розшуку, і ВОД не дійсний
Миссис Буркул• сегодня в 16:30
Ответ дляНульовий сантиметр

З них випливає таке:

ну так а що не так? Чоловік втік від війни, він біженець, навіщо йому паспорт громадянина?
Буде крутитись без обов´язків громадянина, але і без прав.
Наче ж все закономірно?
Khmelnichanka• сегодня в 16:31
Ну, ДП « Документ» - це не посольство, це приватна лавочка майже, і тут завжди більш лояльні умови для оформлення документів.
І дорожчі :)
І поки що ще все всім видають.
Хоча за наказом Києва, звичайно, можуть прикрутити.
Ну і є різниця між тим, чи людина просто не стоїть на обліку, чи є його порушником.
Поки що, наприклад, так: якщо ти чоловік до 25-ти років, і на обліку не стоіш, то поставлять автоматично, і паспорт видадуть.
Поки що.
І навіть порушникам ( але які стоять на обліку) в даний момент паспорти видають.
Поки що…
Солоденька цукОрка• сегодня в 16:35
Ответ дляМиссис Буркул
Наче ж все закономірно?
Закономерно для кого ? Для вас ? Потому что вы зажали деньги и ваш не выехал и теперь вас давит жаба ?
Кондуктор трамвая• сегодня в 16:35
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Не знаю, що там, але всі мої знайомі чоловіки, які за кордоном, прекрасно все оформлюють з документів, проблем немає
Ох, я автор тієї теми про яку згадує автор цієї теми. Минулого четверга в ДП документ в Берліні відмовилися робити закордонний паспорт
Солоденька цукОрка• сегодня в 16:36
Ответ дляКондуктор трамвая
Покажите отказ. На основании чего ?
Khmelnichanka• сегодня в 16:37
Ответ дляМиссис Буркул
Наче ж все закономірно?
А хто сказав, що чоловік біженець?
Тимчасовий захист - це не біженство, і не позбавляє людину українського громадянства.
А громадянин країни має повне право мати документи.
Більше того, багато хто хотів би відмовитись від громадянства (і від паспорту), так Україна ж не дає цього зробити, Президент не підпише дозвіл на вихід.
Це я суто за фактами, без оціночних суджень.
Працівниця року• сегодня в 16:37
Ответ дляПросериарила молодость
У меня знакомый украинец через дп документ в Милане загран паспорт делал, он не стоит на воинском учёте
Вже стоїть
Кондуктор трамвая• сегодня в 16:38
Ответ дляСолоденька цукОрка
Покажите отказ. На основании чего ?
А що вам ще показати? Смішна така. Сказали вибачте вам ми паспорт зробити не зможемо, поки не вирішите свої проблеми з законом. Навіть не уточнювали які саме. Кажуть ви у розшуку (мені тут розповідали що той розшук до одного місця і вони його не бачать). Все. Істерику чоловік не влаштовував, соплі на кулак не став, не верещав ’давай аткпз на аснаваніі чего’
Кондуктор трамвая• сегодня в 16:38
Ответ дляKhmelnichanka
А хто сказав, що чоловік біженець?
Права трохи того якщо ви не помітили, протєрялися

Солоденька цукОрка• сегодня в 16:39
Ответ дляКондуктор трамвая
Значит вам так надо паспорт.
Солоденька цукОрка• сегодня в 16:40
Ответ дляПросериарила молодость
Они уже всех поставили
КарамбОлька• сегодня в 16:42
Ответ дляКондуктор трамвая
😂учора вас ботом обізвали .
Розвідка Маші• сегодня в 16:49
Ответ дляНульовий сантиметр
Резерв
Khmelnichanka• сегодня в 16:53
Ответ дляНульовий сантиметр
З 18-ти до 25 років достатньо просто стояти на обліку.
Або вони самі автоматично поставлять, але й паспорт видадуть.
Саме цій віковій категорії.
Та, звичайно, все може змінитись за день.
Миссис Буркул• 2 часа назад
Ответ дляСолоденька цукОрка
Жаба мене не давить і я нікого не засуджую, ухилянтів в тому числі. Але це мені нагадує росію, яка руйнує житлові будинки в Україні і скликає ООН, коли по їх заводу прилетіло.

Якщо ви не зажали гроші, щоб ваш виїхав, то знайдете можливість ще раз не зажати і порішати.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляМиссис Буркул

Ну в Німеччині хабарями не сильно порішаєш, це не Україна.
Поки що будуть жити безпаспортними нелегалами
Khmelnichanka• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Мій син жив так півтора роки, я мало не посивіла )))).
Але минулось :)
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляKhmelnichanka
Але минулось :)
Повезло, що молодий. Мені також треба сину закордонний паспорт робити вже зараз, 4 роки був дійсний, закінчується. То хтозна, що скажуть, може таки дадуть.
Але не здивуюся, якщо будуть проблеми. Німці - це інопланетяни, їх логіка незбагненна. Ще й Україна підігріває.
Маурита• 2 часа назад
Ответ дляKhmelnichanka
І дорожчі :)
І поки що ще все всім видають.
Поки що.
Поки що…
ДП Документ, це Державне підприємство ’Документ’, яка майже приватна лавочка?
Створено для надання покращених послуг,за додаткові гроші.
Борисфенка• 2 часа назад
А ще мені цього місяця вполовину урізали пособіє, зараз збігаю на фізіопроцедури і увечері створю окрему гілку про це. Причина - вогонь, кіно і німці.