Добротная• 07 февраля 2023
Підвищений тиск, до кого звернутись?
Сімейного оминаємо. До кого записатись на консультацію?
Дякую.
Жена_КотораяСтена• 07 февраля 2023
А який саме? Теж думаю невропатолога піти.от зараз в мене 139 на 95. Майже його не чую. Це недобре. Випила Клосарт.
Добротная
• 07 февраля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вчора 166 на 90, сьогодні 150 на 80. І це мене ще ніхто не довів до гарячки.
Инфотуфелька• 07 февраля 2023
У мужа 170 на 100, у него лишний вес. Думает что из-за веса и давление высокое. Я его направляю к кардиологу, он не идёт. Ничего не принимает из лекарств
Жена_КотораяСтена• 07 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Це так. Від природи, нервів і,стресу залежить.
Який препарат п єте. ? Від віку ще залежить. Після 40 років почав підніматися. Тошнить, голова болить
Добротная
• 07 февраля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ніякого. Мені 38.
А я с косою• 07 февраля 2023
Ответ дляДобротная
До кардіолога краще звернутися. Лікар підбере антигіпертензивний препарат для постійного прийому.
А потім можна і до сімейного лікаря звернутися, щоб за програмою ’Доступні ліки’ зі знижкою придбати в аптеці антигіпертензивний препарат, якщо цей препарат буде у переліку.
У мене після 20 років почав підвищуватися АТ, думаю, на фоні стресу і солі. Конкретної причини, яка провокувала підвищення АТ не була тоді знайдена. Щодня приймаю антигіпертензивний препарат. За роки з гіпертонією АТ стійко підвищене і кризи бувають.
А я с косою• 07 февраля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
До 160/100 майже не відчуваю, лише легкий головний біль, нудота (все думаю, що це пов´язано з ШКТ). Якщо ще вище, то з´являються симптоми, відчуваю. У мене ускладнена гіпертонія.
Краще до кардіолога.
Лікування гіпертонії в практиці кардіолога.
Краще до кардіолога.
Тут надолго• 07 февраля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
У моего тоже лишний вес. У него давление за 200 было, задыхался уже. Пошел к кардиологу, назначили препараты. Врач сказала,что у него уже серые как у 70 летнего деда. Препараты пьет постоянно. Как только делает перерыв, становится плохо