Каравай-каравай• 07 февраля 2023

Дівчата є делікатне питання

Скажіть будь ласка якщо вінчання в кінці неділі , а в мене збився цикл і може бути таке що підуть місячні як тоді бути?!
автор Каравай-каравай • 07 февраля 2023
А я вот модная , а когда иду к Богу то не хочу этих мод … для меня это важно … идти с бадуна это вообще…

Куда ж без меня• 07 февраля 2023
Ответ длядЫнька
цікаво. а що у крові поганого? саме з тз релігії
От якимось чином кров робить ’брудною’ церкву, нечистою.
Так само, якщо у церкві відбулося вбивство чи самогубство.
От тільки чому, вже не пам´ятаю, читала давно, років 20 тому.
А зараз в Біблії я вже не знайду швидко.
культУра• 07 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
Як це пов’язано? Ви живете за Божим Словом? То там такого нема.
За Божим ,конечно ,но почему то эти наблюдения велись веками ,нашими предками .
И я им верю тоже .
Есть народные поверья ,про погоду ,про погребение ,про свадьбу и раньше этого придерживались .
Это народная вековая мудрость ,а не забобон ,как любят перекручивать .
Но да ,по вере вашей ,да будет вам .В общем я запуталась уже
Куда ж без меня• 07 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
В Старому Завіті було багато заборон, але це все не працює після Воскоесіння Христа.
Хіба?
Мабуть, я пропустила цей момент.
Де саме у Новому Завіті це написано?
дЫнька• 07 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
а, я чомусь подумала що раніше люди знали що хвороби можна передавати через кров і тому так. про бактерії і інше тоді не знали, тому уникали чужої крові, ну як варіант
автор Каравай-каравай • 07 февраля 2023
А писать что я приду без трусов и прокладок это треш, даже такое подумать
Куда ж без меня• 07 февраля 2023
Ответ длядЫнька
Ні. Про бактерії взагалі у кінці 19 століття дізналися.
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Хіба?
Мабуть, я пропустила цей момент.
Де саме у Новому Завіті це написано?
Старий Завіт

«…під час її менструальної нечистості; вона нечиста… хто б не торкнувся… стане нечистим і має випрати свій одяг і помитися у воді, і буде нечистим до вечора» (Левит 15).

Щодо участи жінок у літургійному житті. У Католицькій церкві (зокрема й в УГКЦ) немає жодних заборон жінкам входити до церкви, причащатися, сповідатися, бути хресними чи в будь-який інший спосіб проявляти свою релігійність під час місячних.
Куда ж без меня• 07 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
Старий Завіт

Про Старий Завіт я якраз знаю. Дякую.

Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Про Старий Завіт я якраз знаю. Дякую.
У Старому Завіті нечистота пов’язана з темою смерті, яка опанувала людство після гріхопадіння Адама і Єви. Нескладно зауважити, що і смерть, і хвороби, і витікання крові та сімені як знищення зародків життя – все це нагадує про людську смертність, про якусь глибинну ушкодженість людської природи.

Людина в моменти прояву, виявлення цієї своєї смертності, гріховності – повинна тактовно стати осторонь від Бога, Який є Саме Життя! Так ставився до подібної нечистоти Старий Завіт.

Але в Новому Завіті Спаситель радикально переосмислює цю тему. Минуле – минуло, тепер кожен, хто з Ним, якщо й помре – оживе, тим паче не має сенсу вся інша нечистота. Христос є – Саме воплочене Життя (Йо. 14:6).

Спаситель торкається до мертвих – згадаймо, як Він доторкнувся до одра, на якому несли ховати сина наїнської вдови; як Він дозволив доторкнутися до Себе кровоточивій жінці... Ми не знайдемо в Новому Завіті моменту, коли б Христос дотримувався приписи про чистоту чи нечистоту. Навіть коли Він зустрічається зі збентеженням жінки, котра явно порушила етикет про ритуальну нечистоту і доторкнулась до Нього, Він говорить їй речі, які суперечать загальноприйнятій думці: «Сміливіше, дочко!» (Мт. 9:22).
Куда ж без меня• 07 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех

Дякую, перегляну.
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую, перегляну.
Апостоли вчили так само. «Я знаю і впевнений в Господі Ісусі, – говорить ап. Павло, – що немає нічого нечистого самого в собі; тільки коли хто вважає що за нечисте, тому воно нечисте» (Рим. 14:14). Він же: «Кожне-бо Боже твориво добре, і ніщо не негідне, що приймаємо з подякою, воно бо освячується Божим Словом і молитвою» (1 Тим 4:4).

У безпосередньому глузді апостол говорить про нечистоту їжі. Євреї вважали ряд продуктів нечистим, апостол же говорить, що все створене Богом – святе і чисте. Але ап. Павло не мовить нічого про нечистоту фізіологічних процесів. Конкретних вказівок на те, чи вважати жінку в період місячних нечистою, ні у нього, ні в інших апостолів ми не знаходимо. Якщо виходити з логіки проповіді ап. Павла, то й місячні – як природні процеси нашого організму – не можуть людини відлучати від Бога і благодаті.
Вам телефонограмма• 07 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
В традициях Церкви, если месячные, то нельзя.
Дело не в 21 веке, а традициях.
Мы традиции РПЦ не бдим
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Мы традиции РПЦ не бдим
Традиції церкви не можуть в принципі суперечити Божому Слову.
Mede• 07 февраля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Не можна кров´ю на підлогу церкви накапати.
Але ж і прокладки є, і тампони.
Все правильно. Ці традиції пішли відтоді, коли ще не було різноманіття засобів жіночої гігієни при КД
Вам телефонограмма• 07 февраля 2023
Ответ дляПрячусь от Всех
А Бог нічого не казав про вінчання в місячні
Солнце светит_но не Всем.• 07 февраля 2023
При месячных венчаться запрещено. В тот момент, когда месячные, подождать когда закончатся и тогда венчаться. Запрещено потому, что запрещают это Высшие Силы.
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Значить все Ок)
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Які саме сили і де це пише? Місце в Біблії?

Анонимба• 07 февраля 2023
Ответ для Sveety
Соромитесь у священника питати, то спитайте у жіночки, яка свічки продає.
Про що спитати?
Анонимба• 07 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Дело не в 21 веке, а традициях.
В яких традиціях? Ідіотських?
Анонимба• 07 февраля 2023
Ответ длякультУра
Обычно муж быстро умирает ., я не шучу сейчас
Так, звісно, це не штуки. Це ідіотизм
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Просто читайте Біблію і тобі вас ніхто не обдурить і не розкаже.
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Знаєте, питати жінку, яка продає свічки, ви думаєте, що вона знає правду? Може і вона не читала Біблію ніколи, а скаже вам щось від себе.
МисисПропер• 07 февраля 2023
В Біблії такої маячні немає. А я її читала повністю багато разів.
Мамулька• 07 февраля 2023
Ответ для Sveety
Ото авторитет
Вам телефонограмма• 07 февраля 2023
Ответ дляСолнце светит_но не Всем.
Высшие силы Вам лично это сказали?
Люблю порядок• 07 февраля 2023
Ответ дляБабушка Бетман
Дело не в 21 веке, а традициях.
Тільки Причащатися не можна, все інше дозволяють
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляМисисПропер
Таким як ви не розкажуть, не налякають , бо ви знаєте першоджерело
Прячусь от Всех• 07 февраля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Можна причащатися