Кто крайний?• 07 февраля 2023
Як безкоштовно розмитнити машину та особисті речі? Українці повертаються з ПМЖ
Дівчата, треба порада, чи можливо не платити за мито на машину, якщо громадяни України повертаються з пмж в сша. Подруга повертається, хоче зрозуміти чи відправляти машину чи ні.
Також цікавить, як проконсультуватись з митною службою?
Ужгород• 07 февраля 2023
Бесплатно, наверное, никак.
А почему вообще возникла мысль, что машину можно бесплатно растаможить?
Простецкая• 07 февраля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
С ПМЖ из США в Украину?
Это вселяет надежду
Украина - лучшая страна в мире
Капуста Маша• 07 февраля 2023
Зателефонувати й проконсультуватися?
Але як ви собі це уявляєте, не розмитнювати авто? З яких підстав?
Рожайтретьего• 07 февраля 2023
Ответ дляУжгород
Бесплатно, наверное, никак.
А как же? Они же беженцы! Им все должны! А то, что у них деньги на машину из США есть, так теперь и их машине все должны!
куркулиха• 07 февраля 2023
А на каком основании им бесплатная растаможка??? Бесплатно только для авто для зсу.....Может им еще медали выдать и билеты купить за то, что домой едут....
Аноним Первый• 07 февраля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Автор нигде не написала, что беженцы возвращаются, это могут быть и ребята на фронт, и волонтеры, и медики, и инженера...
Капуста Маша• 07 февраля 2023
Ответ дляАноним Первый
В любом случае нельзя бесплатно ввезти личный автомобиль
Борисфенка• 07 февраля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Біженці з США? Круто. А що там трапилося раптом?
В Україні рятуватися будуть?
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ви в своєму умі? Які біженці? Людина на пмж в штатах, ще до війни 14 року. Запитала тут на свою голову
Аноним Первый• 07 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Это другой случай вообще может быть. Просто недалекие сразу набросились про должен-не должен, а ведь бывают и другие варианты.
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Дівчата, а навіщо ви пишете що не можна? У вас була така ситуація і не вдалось, чи лиш бі ляпнути?
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ длякуркулиха
У вас щось є по темі?
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ дляparele
Бесплатно никак.
Ну якщо ви не в курсі, то це не означає, що ніяк
Морожена_курка• 07 февраля 2023
За розтаможку авто платить їм прийдеться. Митна служба України погугліть і зателефонуйте. Але вони скажуть те ж саме.
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Спробую зателефонувати, може дійсно дадуть консультацію
Борисфенка• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
У вас щось є по темі?
Так це по темі. Якщо вона везе машину для ЗСУ - безкоштовно. Якщо для себе таки - розмитнює.
Що тут неясного?
Оцененная• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ну як ви собі уявляєте безкоштовно розмитнити? На якій підставі?
Хіба що авто для зсу.
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Що тут неясного?
Це не по темі. Людина не знає про що пише. Цікавить відповідь того хто пройшлов цей шлях, а не аби ляпнути.
Борисфенка• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Тобто закони вас не цікавлять взагалі?
Ну шукайте ’історії бувалих’.
Оцененная• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
А як думаєте , чому люди платять мито, коли везуть авто з сша? Бо дурні?
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Зікриваю тему, понабігли завистники порадниці. Читайте закони, дівчата, замість інстаграмму
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Машину и личные вещи, если она действительно была на ПМЖ можно ввезти без таможенных платежей. В паспорте должна быть отметка о том, что гражданин выбыл в Украину на ПМЖ. Там ещё срок есть на ввоз вещей и машины, год или полгода с момента убытия. Оформлять и машину и личные вещи придётся, но будет льгота от уплаты таможенных платежей.
Капуста Маша• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Автор, я працівник митниці, й надала вам відповідь, що неможливо ввезти безкоштовно особистий транспортний засіб иа надала посилання на перелік особистих речей, які можна ввезти безкоштовно, все інше треба розмитнювати
Ужгород• 07 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
А с отметкой у большинства туго
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я теж працівник митниці. Чому вважаєте, що не можна оформляти без платежі, якщо це Пмж?
Кто крайний?
• 07 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую! Нарешті перший комент по темі. Не підкажете як дізнатись весь процесс, чи є консультації у Митної служби?