Кто крайний?• 07 февраля 2023

Як безкоштовно розмитнити машину та особисті речі? Українці повертаються з ПМЖ

Дівчата, треба порада, чи можливо не платити за мито на машину, якщо громадяни України повертаються з пмж в сша. Подруга повертається, хоче зрозуміти чи відправляти машину чи ні.
Також цікавить, як проконсультуватись з митною службою?
автор Кто крайний? • 08 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Зря ваша знакомая возвращается, очень пожалеет
Люди у нас конечно...
Ошарашит ее это сильно, отвыкла за столько лет, а у нас в обществе усугубились процессы за это время
Это помимо войны, цен и всего остального
А как выехавшую хоть когда то, вообще будут клевать .
Чому ви думаєте що будуть клювати? Зараз у кожній другій родині хтось закордоном. Цікаво почути вашу думку
Будьте так ласкаві• 09 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Просто почитайте порадницю стосовно тих хто виїхав закордон, неважливо коли!
Я зараз теж виїхала , так навіть деякі вчителі ставлять виїхавшим дітям нижче оцінки, ніж тим хто залишився

Сусіди багато хто відвернулись, знайомі
І навіть родички. Прямим текстом кажуть, що чекають коли нас погонять мовним віником з Европи
автор Кто крайний? • 09 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві

Сусіди багато хто відвернулись, знайомі
То нехай змиряться, діаспора закордоном працює і пересилає гроші та інше. Нехай краще зляться на коррупцію, яка багатьох змусила поїхати ще до війни.
Будьте так ласкаві• 09 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Навряд чи змиряться, як вам сказати я як в іншу планету потрапила.
Бачу сімейні відносини, якісь цінності, навіть ставлення до тварин кардинально інше.
Нажаль на відміну від України.
Тому розумію вашу подругу в чомусь, сама дуже хочу до чоловіка, в рідні стіни, але тому хто прожив багато років за кордоном, буде дуже важко саме в цьому плані
Ужгород• 11 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
.