Кто крайний?• 07 февраля 2023

Як безкоштовно розмитнити машину та особисті речі? Українці повертаються з ПМЖ

Дівчата, треба порада, чи можливо не платити за мито на машину, якщо громадяни України повертаються з пмж в сша. Подруга повертається, хоче зрозуміти чи відправляти машину чи ні.
Також цікавить, як проконсультуватись з митною службою?
Мастер Пис• 07 февраля 2023
Ответ дляПростецкая
Это вселяет надежду
Украина - лучшая страна в мире
Десятки тисяч зараз виіджають в першу чергу в Канаду. Україна і справді чудова. Але з владою нам не повезло і не факт що повезе в майбутньому. Розмитнення в Україні за ставкою нуль тільки для електромобілів.
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляУжгород
А с отметкой у большинства туго
Тоді в загальному порядку зі сплатою митних платежів
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Автор, я працівник митниці, й надала вам відповідь, що неможливо ввезти безкоштовно особистий транспортний засіб иа надала посилання на перелік особистих речей, які можна ввезти безкоштовно, все інше треба розмитнювати
Дякую! Я зберегла посилання.
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Машину и личные вещи, если она действительно была на ПМЖ можно ввезти без таможенных платежей. В паспорте должна быть отметка о том, что гражданин выбыл в Украину на ПМЖ. Там ещё срок есть на ввоз вещей и машины, год или полгода с момента убытия. Оформлять и машину и личные вещи придётся, но будет льгота от уплаты таможенных платежей.
Цікаво чим можна замінити позначку що вибув, бо не впевнена що в неї є. Чи можливо надати інші докази проживання за кордоном?
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Дякую! Нарешті перший комент по темі. Не підкажете як дізнатись весь процесс, чи є консультації у Митної служби?
Зверніться до митниці у своєму регіоні, проконсультують.
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Щоб порахувати вартість розмитнення треба знати вартість авто, рік виробництва, об´єм двигуна, бензин чи дизель.
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую за поради! Це велика сумма, тоді мабудь немає сенсу машину везти.
Не знаєте чи можливо надати інші докази, якщо немає позначки в паспорті що вибув?
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ні, для пільгового оформлення тільки відмітка
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Нехай прорахує тут. До вартості +десь близько 1200 доларів на транспортування.
https://cabinet.customs.gov.ua/autocalc
Да_Я_ТакаЯ_• 07 февраля 2023
Ответ дляПростецкая
Это вселяет надежду
Украина - лучшая страна в мире
знаю що зараз всі хто поїхав в США - стараються оформити ПМЖ, то ну дуже цікаво - чому ваші знайомі роблять навпаки? Реально капець як цікаво - які причини, скажіть, будь ласка
Некомильфо• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ви в своєму умі? Які біженці? Людина на пмж в штатах, ще до війни 14 року. Запитала тут на свою голову
Так ее необязательно растомаживать,
Будьте так ласкаві• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Зря ваша знакомая возвращается, очень пожалеет
Люди у нас конечно...
Ошарашит ее это сильно, отвыкла за столько лет, а у нас в обществе усугубились процессы за это время
Это помимо войны, цен и всего остального
А как выехавшую хоть когда то, вообще будут клевать .
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
https://cabinet.customs.gov.ua/autocalc
Дякую! Порахували то майже 300 тис грн плюс 1200 дол, то це дуже велика сума. Невже не можливо зовсім скористатись пільгою якщо немає позначки на вибуття?
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляНекомильфо
Так ее необязательно растомаживать,
А які ще є варіанти? Цікаво
Чеширская кошечка• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Зікриваю тему, понабігли завистники порадниці. Читайте закони, дівчата, замість інстаграмму
Десь, правда, це було давно, я читала інформацію, що громадянин України, який перебував на ПМЖ в Європі або США, має право ввезти особисте авто без сплати мита. Але де читала - вже не згадаю, на жаль.
Помилуйте мадам• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Дівчата, а навіщо ви пишете що не можна? У вас була така ситуація і не вдалось, чи лиш бі ляпнути?
То просто заздрість, не зважайте.
Знаю точно, що українські дипломати безкоштовно, без розмитнення, ввозять свої авто, придбані за кордоном. Можливо, і для українців, що їдуть з пмж, є які виключення? Я б зателефонувала у митну службу.
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хоче жити і ростити дитину на своїй землі, як ті українці поживуть десь вдалі від дому років 5, то можливо дійде до них теж. А зараз вони в ейфоріі, на соцдопомогах, то звичайно не зрозуміти
Да_Я_ТакаЯ_• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
то їй важко бо на батьківщину тягне - ностальгія, душа болить, чи там важко через інший устрой ніж тут - типу закони, менталітет і т.д.
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Люди у нас конечно...
Зараз уже переїзд плюс контейнер це більше 10 тис дол порахувала, якщо ромитнювати машину, то ще більше 6 тис дол, то вона вже задумається. Бо сума велика, і щоб навідь в штатах ці 16 тис чистими заробти, то треба багато витратити на налоги, страхування, аренду і тд. Дуже сподіваюсь, що буде якесь пільгове розмитнення без великої бюрократії. Насравді багато людей хочуть жити вдома, але ці трати на повернення їх зупиняють
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
То просто заздрість, не зважайте.
Дякую, дуже рада що нарешті дівчата які знають це питання прийняли участь в обговоренні. Буду звонити завтра, схоже що є загвостка, у неї немає позначки на вибуття, то через це можливо не підлягає.
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Можливо все разом, вона хотіла до війни, майже все було готово, але війна і от тільки тепер вирішила, але не в рідну область.
Да_Я_ТакаЯ_• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
дякую за відповіді, бо сма хочу на пмж туди і побоююсь
автор Кто крайний? • 07 февраля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Якщо є хтось там у вас з рідних, то можете спробувати. Але якщо самому все від оренди до садка дитині, то воно не варте
Ужгород• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Можно упростить задачу. Продать авто и приехать с деньгами, за которые в Украине тоже можно купить машину.
Детские_Будут?• 07 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Я зараз у відпустці, зможу в четвер подивитися більш ретельно, що потрібно для пільгового розмитнення
куркулиха• 08 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Ну якщо ви не в курсі, то це не означає, що ніяк
Бесплатно только машины для ЗСУ, читайте допки к закону.. а то много таких хитропопых, это во первых. Во вторых Вы можете напимать электронное письмо на таможню указав марку, год и обем двигателя авто, и Вам ответят сколько это будет стоить
куркулиха• 08 февраля 2023
Ответ дляКто крайний?
Так да читайте автор заклн там четко написано , про бесплатную растоможку... а и еще после окончания вп если авто выживет и перейдет в частное владение, хозяин будет платить растоможку для него...
Капуста Маша• 08 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Это действует для граждан других стран, выезжающих на пмж в Украину. У автора речь идёт о гражданах Украины
Капуста Маша• 08 февраля 2023
Ответ дляparele
Хотя не знаю, отменили эту норму или нет, раньше для тех, кто переселяется в Украину, была растаможка бесплатная. И для инвалидов. Как сейчас - хз.
И сейчас есть, но это не случай автора
автор Модница 80х • 08 февраля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Дуже дякую! Як у вас буде час, я б була Вам дуже вдячна! Можете мені смс в приват відправити, щоб не загубити)