Прошу поради. Що можна цікаве та символічне подарувати на день закоханих хлопцю? Знайомі місяць- два. Дякую за пораду
Чай с мясом• 08 февраля 2023
Квиток в кіно. Звісно, як подарунок, тому за Ваш рахунок, придбайте завчасно на місця для поцілунків, можете роздрукувати і покласти в коробочку разом з маршмелоу, шоколадкою... Вигадливо, ненав´язливо і романтично))