Вчені з Інституту Роберта Коха, Рурського університету та Німецького національного довідкового центру виявили, що після початку повномасштабної війни Росії проти Україні в Німеччині почастішали випадки резистентності бактерій навіть до найсильніших антибіотиків.
Зростання випадків у німецьких клініках внутрішньолікарняних інфекцій, викликаних Klebsiella pneumoniae, вчені помітили з березня 2022 року. За словами дослідників, основна частка цих випадків посідає патогени, які, "могли привезти з собою українські біженці". Тому перед поміщенням їх до лікарень фахівці рекомендують провести масштабний скринінг, а у разі зараження поміщати таких хворих під суворий карантин. Про причини, чому українці мають схильність до таких захворювань, дослідники не говорять.
Що думаєте про це? По моєму причини такого ясні як божий день
KateFrosty• 08 февраля 2023
Ответ дляДаксо
При чому тут росія? те, що у нас лікують антибіотиками усе підряд - не секрет. А через це і розвиваються бактерії, які резистентні до більшості антибіотиків
А ще у нас ще більше лікуються самостійно антибіотиками. Без лікаря. Скільки тем було «якими антибіотиками запастись, поки рецепти не ввели?» Ось і результат
Na kablukah• 08 февраля 2023
Ну, справедливости ради, почитайте об этой бактерии.
Возможно больницы не придерживаются санитарных норм.
Она погибает при температуре от 60 градусов в течении часа.
Strelka_007• 08 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Я теж так думала, поки мені в Німеччині замість пломби стоматолог не прописав 14-денний курс антибіотиків.
Це кліше. Насправді німецькі лікарі теж часто призначають спочатку антибіотики, а потім вже дивляться що до чого. Особисто мене це дуже здивувало.
Strelka_007• 08 февраля 2023
Ответ дляtettiana
у мене подруга давно в Німеччині. Там лікарі на кожну застуду виписують антибіотик
+++
От так цікаво, яку бактерію і як вони шукати хочуть? Це ж легко все зробити - зобов’язати аналіз здати і полікувати кого треба. Чи то бактерія невиліковна типу?
На скільки я розумію, то проблеми можуть бути лише в українців, на яких не діють антибіотики. До чого тут інші люди?
Ответ дляДаксо
Супербактерії - це клас, а не конкретно ця бактерія.
Тобто, вона живе в людині і їй нічого немає? А от інших якщо заразити - то капець? Чи як?
Я поки логіки не бачу. Інфекція в лікарні - відсутність гігієни. Я надивилась тут як ставляться до чистоти люди. В машині бардак постійний у 90%, вдома тоже, якщо гроші жаліють на прибиральницю. І ці ж люди по лікарнях працюють.
А в ресторанах…
Правда, я не в німеччині, але все ж.
А в ресторанах…
Правда, я не в німеччині, але все ж.
Катрадзе_Я• 08 февраля 2023
ой, в Німеччині купа кацапів вже по сто років там мешкають, вони також жерли антибіотіки як не в себе на кожен пчих, тож українці тут ні до чого
Ответ дляДаксо
по-моему, как раз наоборот и это мнение из далекого прошлого. В Европе два вида лечения. Первый - вода и парацетамол. Третий - антибиотики. Дальше уже операции идут. У нас между ’пить больше жидкости’ и антибиотиком есть куча вариантов лечения.
И да, в Англии вместо стандартного лечения зуба предлагают пропить антибиотик.
Ответ дляКатрадзе_Я
Эта куча приезжала постепенно в течении десятилетий, а украинцы сразу в огромном количестве. Поэтому если они и завезли что-то, то это не сразу в глаза бросилось.