Железная тетя• 08 февраля 2023

Банківські картки та NFC

Після чергового оновлення телефону перестав працювати NFC, не змогла через телефон оплатити. Але мені не дало і фізичною картою оплатити через PayPass, тільки через чип. Це якась лажа з карткою чи воно якось пов´язано з NFC. Може в когось була схожа ситуація?
Скелет дыни• 08 февраля 2023
У вас декілька разів повторювалася ця проблема чи разово? Якщо не спрацювало і на карті і на телефоні - я б скоріше думла про тимчасовий збій або неробочий термінал.

автор Железная тетя • 08 февраля 2023
Ответ дляСкелет дыни
Декілька разів таке відбулось у різних місцях
Хранительница чешки• 08 февраля 2023
Я думаю, что это карта. А наличку выдает в банкомате? А вообще, позвоните на горячую линию банка.
автор Железная тетя • 08 февраля 2023
Ответ дляХранительница чешки
З цієї карти ніколи не знімала кошти. Доведеться, мабуть, спілкуватись з банком
Полуничка• 08 февраля 2023
в мене така ж проблема . перестало працювати NFC в телефоні самсунг .
карта працює чудово.
автор Железная тетя • 08 февраля 2023
Ответ дляПолуничка
карта працює чудово.
У вас хоч карта працює, а в мене халепа якась