ОдинРазНадетое• 08 февраля 2023

Як поєднувати активи

Підкажіть будь ласка, які компоненти в доглядовій косметиці можна поєднувати, а які не варто чи зовсім не можна ?
Ретинол
Кислоти
Пептиди
Ніацинамід
Бакучіол
Пробіотики
Вітамін С
Очень-очень• 08 февраля 2023
Кислоти не можна з вітаміном с,ретинолкми

СернаМоисеевна• 08 февраля 2023
Ви хочете виготовити косметику самостійно?
вкрации• 08 февраля 2023
Смотря какой у Вас тип кожи
И Вы планируете использовать моно-активные средства или производитель самостоятельно соединил несколько активов?
автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ длявкрации
Смотря какой у Вас тип кожи
Комбінована.
Ні, хочу нормально скомпонувати догляд. Раніше просто продукти купувала по відгукам, навіть не замислювалася, що щось може не поєднуватися...
вкрации• 08 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Комбінована.
И Вы решили сразу «осчастливить» кожу всеми активами?))

Ретинол/бакучиол - либо то, либо то. Первый, естественно, сильнее. В идеале в пару к ретинолу идет вит С (утром, ретинол - вечером)
Кислоты можно добавить позже, когда кожа адаптируется и если будет необходимость.
Пептиды/пробиотики можно в те дни, когда не используете ретинол.
Ниацинамид можно добавить при необходимости.

Ну и учитывайте, что часто производитель самостоятельно комбинирует несколько активов.
Добавляйте новые активы постепенно и по необходимости, иначе при негативной реакции кожи прийдется убрать все средства и будет непонятно какое именно не подошло.
автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ длявкрации

Дякую величезне!
А ніацинамід з усіма друже?
Якщо у мене наприклад буде сироватка з ніацинамідом, куди її краще підключити на ранок (якщо крем з пробіотиками) чи на вечір (крем або з пептидами або з ретинолом)?
Це все не на одну схему, я просто хочу зрозуміти, бо всього така купа, і все заплутано))
автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ длявкрации

І підкажіть будь ласка, чи можна пробіотики в сиворотці наносити перед кремом з пептидами?
вкрации• 08 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую величезне!
А ніацинамід з усіма друже?
Ниацинамид, как правило, не конфликтный.
Самый сложный актив из перечисленных - ретинол, весь последующий уход будет строиться, исходя из реакции кожи на него. Первые пару месяцев я бы не нагружала кожу дополнительно кислотами или ниацинамидом
Работать надо• 08 февраля 2023
Это вам к косметологу грамотному. Сейчас тут насоветуют. То что мне подходит, вам может не подойти категорически….

автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ дляРаботать надо
Я ж не схему з засобів прошу, а поділитися інформацією з людьми що розуміються стосовно активних компонентів. Це трішки різне
автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ длявкрации
Дякую вам велике!💐💐💐
Teonaa• 08 февраля 2023
Ответ дляОчень-очень
А якщо віт С працює в низькому пеаш, то як його знизить?
Teonaa• 08 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Комбінована.
О, ви як я
Я лишаюсь у вашій темі і читаю
Моя комбі, 31 рік
Уже замовила гидрофільну олію, пінку, тонер і сиворотку віт С
А крем замовить так і не можу, бо 33 теми тут робила, так і не зрозуміла
автор ОдинРазНадетое • 08 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
О, ви як я
Я лишаюсь у вашій темі і читаю
Моя комбі, 31 рік
Ага, і усе хочеться спробувати))
Работать надо• 08 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну вот я сейчас вам напишу, что сразу после витамина с наношу ретинол и у меня такое офигенное лицо. Но так нельзя делать) а вы воодушевитесь, сделаете так же и вас посыпает или полущитесь. Лучше какие-то статьи почитать или проследить за косметологами в инсте, я много такой инфы сохраняю себе.
Очень-очень• 08 февраля 2023
Ответ дляTeonaa
Якщо не кисла форма вітаміну?зараз зазвичай йде кисла ц косметиці
Teonaa• 08 февраля 2023
Ответ дляРаботать надо
Напишіть мені, я трохи розібралась, проте сложний момент є - що з тим пеаш? От купила я сиворотку віт С. Вона працює в кислому пеаш. Низькому. Яким чином зробить шкіру низько-пеашною?
вкрации• 08 февраля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
У меня к Вам изначальный вопрос - зачем?
Зачем все мешать в одну кучу? Принцип «больше - да лучше» в уходе за кожей не работает, работает - постепенно, регулярно и с умом.

Если кожа не адаптирована, наносите 1 актив за раз (т/е утром или вечером)
автор ОдинРазНадетое • 09 февраля 2023
Ответ длявкрации

Бо у всіх активів різна дія.
І часто бачу показують б´юті блогери схеми, де на вечір очищення+ серум+ крем, тобто і в кремі і в серумі є якісь діючі інгредієнти...

І шкіру ж треба адаптувати, ось у мене є крем з ретинолом, думаю, що краще додати, щоб і діяло і не шкодило