Девочки, нужны отзывы о частном роддоме Адонис - порядок цен, врачи, качество ухода, отношение и т.д.
Буду благодарна за любую информацию!
ЖивунаБагамах• 09 февраля 2023
Я там стояла на учете, и в роддоме лежала на сохранение.
Мне не очень. Там очень важно найти хорошего врача по рекомендациям, а не идти на обум, как я.
Ну и опять же, когда у меня возникли серьезные проблемы, вопрос про роды в частном роддоме уже не стоял, нужны были аппаратура и специалисты.
Жена миллионера• 09 февраля 2023
Не знаю , кто его пиарит, но это шарпшкина контора. Если частныц, то исида, если гос, то ищите хорошего врача в 1,5,7
ЖивунаБагамах• 09 февраля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Лелеку еще хвалят.
Жена миллионера• 09 февраля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Лелеку еще хвалят.
Не, в лелеке плохой состав врпчей
Блондинка в Законе• 09 февраля 2023
Ні Лелеку, ні Адонсі порадити не можу.
Вони створені виключно для комфорта, а не вирішення будь яких проблем.
Якщо виникають проблеми - вас все одно повезуть в той же Охматдит.
Смурфетта• 10 февраля 2023
Ответ дляМааарковная
Это тот который растреляли по житомирской трассе?
Да, это тот самый в с.Бузова.
Он не работает:
Увага! Робота акушерського стаціонару тимчасово припинена. Ви можете звернутися за акушерською допомогою до філії на вул. Академіка Шалімова, 90 (Софіївська Борщагівка).
Он не работает:
Irynka-c148• 11 февраля 2023
В 5 пологовому можна підписати договір і заплатити в касу, один з накращих пологових в Києві, 25% малюків Києва народжуються там. Лелека обдурила дівчат, які заплатили за пологи і не народили там через війну, кошти не повернули, почитайте в інтернеті, там афера на мільйони, таким пологовим довіряти не можна. В Адонісі в Бузовій дізнавалася 2 роки тому - в них звичайний пологовий будинок, у випадку, якщо будуть пологи з ускладненням і маляті буде потрібна допомога, Адоніс потрібного обладнання там не має. Ісіда - вела вагітність, була на прийомі, все ок, дитинка в нормі, сердечко б´ється, приїхала додому - почалася мазня, зателефонувала лікарю, від якої декілька годин тому приїхала, сказала, що схваткообразні болі і кров, буду через 20 хвилин, підготуйте палату, ляжу на збереження, відповіла - ок, чекаємо. Приїхала - промаринували на рецепції 20 хвилин, палату не підготували, лікар не може підійти, чекайте, в неї прийом, поки поклали, гематома була вже така, що дитинку зберегти не вдалося. Ненавиджу цих покидьків, кожного разу проїзжаю і плюю в їх сторону. Взяли ембріон на аналіз на генетику - 3 місяці брехали, що аналіз не готовий, на 4-й місяць призналися, що ембріон десь загубили і аналіз не робили. Те, чого я їм бажаю, ніколи нікому не бажала, забрали в мене нервів і здоров´я за мої ж гроші, уроди.
КрестьянинДиор• 12 февраля 2023
Ответ дляМааарковная
На Шалімова в них тепер пологи приймають.
Була в них, наступний раз піду в державний пологовий. Адоніс не раджу, налаштовані тільки на «нормальні» та «безпроблемні» пологи. Купа курсантів, досвідчених лікарів мало. Всі документи губляться. Нова зміна, ніхто про тебе нічого не знає. Тільки гарна картинка і купа грошей.
І ці образи що ти «не встигаєш» наробити в його робочий час 🤯