как тебе такое илон маск• 09 февраля 2023

IT де зараз можна навчатися онлайн?

Хто знається, підскажіть. Де навчатися, і як? Чи можна лише онлайн? Потрібно саме навчання, нормальне, де потім можливо знайти роботу. ІТ, програмування, Веб дезайнер, будь яка професія пов´язана з інтернетом і високою ЗП. Дякую, хто відгукнеться і підскаже
Кнопус• 09 февраля 2023
Недавно заповнювала заявку на отримання ґранту на навчання в академії Beetroot. Academy. В них навчання дистанційне.

автор как тебе такое илон маск • 09 февраля 2023
Ответ дляКнопус
А ви самі знайшли чи хтось порадив? Яка вартість навчання?
Майор Медуза• 09 февраля 2023
SoftServe, но Вас туда не возьмут, если ляпнете то, что в теме написали. ’ ІТ, програмування, Веб дезайнер, будь яка професія пов´язана з інтернетом і високою ЗП’ такая фраза отпугнет любого работодателя в сфере айти, потому что выдает в Вас человека, который абсолютно не в теме этой сферы
Ответ дляМайор Медуза
О ні ні) Я не для себе) Дякую!
Языката Хвеська• 09 февраля 2023
GoIT
Ответ дляЯзыката Хвеська
GoIT
Дякую!
Кнопус• 09 февраля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вартість навчання різна на різних напрямках, мій курс коштує 26-27 тис грн. Ґранти роздає якась там шведська компанія під егідою USAID
Неправдиша• 09 февраля 2023
projector
Ответ дляКнопус
Дякую!

romantica• 09 февраля 2023
Мій підліток вивчає Pyton он-лайн.
Я намагалась вивчати фронт-енд, теж он-лайн, курси в Хмельницьку.
Божий одуванчик• 09 февраля 2023
Ответ дляromantica
Мій підліток вивчає Pyton он-лайн.
Почему намагалась? Не пошло?
romantica• 09 февраля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Почему намагалась? Не пошло?
Складно, хоч в мене і освіта відповідна.
Але щось я на курсах взяла.
Сиреневенькая• 12 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Доброго дня!
Да вибачить мене автор…
А підкажіть будь ласка де заповнювали заявку? Бо щось не можу знайти((
Дякую
Кнопус• 12 февраля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Доброго дня!
Да вибачить мене автор…
Дякую
https://to4ka.fun/oplata-navchannia-v-it-sferi-vid...
Сиреневенькая• 12 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Дякую велике. Зараз подивлюсь
автор как тебе такое илон маск • 12 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Це для тих в кого є освіта в IT?
Кнопус• 12 февраля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це для тих в кого є освіта в IT?
Не обов´язково. Просто треба відповідати хоч одній з категорій.