Сьогодні з моїм лікарем,завели розмову про заграніцу,вона говорить таке враження чим дурніший тим краще десь)))
Я теж повернулася із Нідерландів вистачило мене на два місяці,їхала я своїм ходом абсолютно сама без підримки вирішувала всі питання сама і діти там походили в школу,скажу,що ми прогресивна країна,гарна країна і вільна країна.Ми свою країну обожнюємо і в нас наша країна найкраща.Не вистачає поваги один до одного,поваги до працюючих людей,людина,яка працює не важливо прибиральник чи касир,чи іт ми варті поваги,поваги до старших,на дорогах скрізь і ми будемо найкращою країною❤️Люблю всіх хто залишився і вірить в перемогу.Все буде добре.А ще Подивилася кіно «чорний ворон» тут порадили і «Спіймати Кайдаша»ще більше полюбила Україну,головне не втрачати віру і пам’ятати своїх бабусь,дідусів не цуратися звичаїв і мати доброту в сердці.Обнімаю всіх🇺🇦
Козачка• 09 февраля 2023
Да, уважения нам реально не хватает. Ежедневно здесь в этом убеждаюсь.
Модница 80х• 09 февраля 2023
Так воно і є! Жалко дивитись як люди продають все і виїзжають. До них поняття прийде через роки
Подивіться ще сагу « І будуть люди» . Дуже достойна робота в кінематографічному плані, чудовий підбір акторів, декорації , костюми … насолода для очей , зверніть увагу на деталі , як все продумано.
А сюжет то окрема розмова . Ця війне іде вже не рік, не 9 а набагато довше . Я б взагалі цей твір додала до обов’язкової шкільної програми ( сага знята за книгою Анатолія Дімарова). Рекомендую !
Ответ дляМодница 80х
Не придет.
Как-то утром я ехала со своего города на экзамен в универ, который в другом городе.
Стояла на автовокзале, а толпа людей ехала в Польшу на заработки, с огромными чемоданами, прощались с родными и рыдали все
Я ехала в универ и думала - почему так происходит, почему наши люди вынуждены уезжать далеко от дома, чтобы терпеть унижения, обман, подлости поляков, чтобы заработать эти копейки для своей семьи
Так эта ситуация отложилась в памяти навсегда...
Прошло 5 лет, и вот я стала такой же заробитчанкой, которая ездит с одного места на другое и везде все не слава богу...
Училась на врача и пришлось бросить универ из-за препода, который требовал 1000$ за экзамен.
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
nataly 5431• 09 февраля 2023
Ответ дляМодница 80х
А дивитись на тих, хто не виїхав і паше за копійки не жалко?
ВЗРЫВ_МОЗГА• 09 февраля 2023
А чем не угодил мой вопрос к автору: о чем тема? О том что она вернулась ? Или о просмотренным кино? Это настолько нежная психика у вернувшихся?
Модница 80х• 09 февраля 2023
Ответ дляМурнетка
Не придет.
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
А я була колись тією хто мріяв про штати, читала історіі іміграціі, була вражена успіхами. І ось зараз через років 8 я сама такою стала, працюю в долині в гарній компаніі, виїхала за довго до війни. І зараз як ніколи мрію бути вдома, займатись улюбленими справами, копошитись в клумбі та проводити час на природі. Уже майже наважилась на такий поворот.
Ответ дляМодница 80х
Не все мечты должны сбываться..
Некоторые нам ни к чему
Модница 80х• 09 февраля 2023
Ответ дляМурнетка
Не все мечты должны сбываться..
Некоторые нам ни к чему
На той момент, то був оптімальний варіант. З часом а може з віком, у нас змінюються пріорітети
Ответ дляContento
То есть вы жалуетесь, что уважения нам не хватает, но сразу же решили обкакать тех, кто уехал и не вернулся, как вы?

Точно) А еще большей агрессии в чатах Польши, Норвегии, Канады и так далее, чем от своих же не встречала
Готовы смешать с грязью друг друга. Какие там советы и уважение
Vasilina7755• 09 февраля 2023
Ответ дляLen_to4ka
Мені в цій сагі кунулося в очі, як жіночки кидаються на чоловіків. Нашо так було це показувати? Але в цілому дуже сподбалось, до сліз
Ответ дляМодница 80х
Або до Вас.
Моя сестра давно вже громадянка Туреччини і нічого не прийшло. Лише усі раді, що вона не застала війну.
А я люблю Україну не через матеріальне, матеріальне може бути навпаки краще закордоном, а вдома, то є вдома
Ответ дляМурнетка
Не придет.
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
Учиться на платном нет возможности.
Поняла почему они уезжали тогда..
Ніколи за жоден екзамен не платила, ні за свої, ні дитини.
А вивчити, або прездати пізніше? Невже всі студенти поголовно заплатили по 1т дол?
Ответ дляLen_to4ka
Дуже люблю Дімарова. Особливо його ’На коні й під конем’. А фільм не бачила, дякую за інформацію, подивлюся.
Ответ дляVasilina7755
Ну я особисто нічого дивного тут не побачила , просто життя , в ньому різне трапляється . Хтось кидається , хтось має гордість, хтось смиренно живе своє життя з немилою людиною . От як раз це і є реальний зріз, бо всі ми різні . Навпаки , мені імпонує що українську жінку показали сильною і вольовою, яка усвідомлює своє право обирати від народження .
Ответ дляsur_sur
Я знала тот предмет идеально.
Оплата - условие зав.кафедры.
Повлиять на нее не мог даже ректор, потому что она из очень блатной семейки.
Да, все заплатили 1т дол, а кто не заплатил - тех отчислили.
И кстати, у нас не было такого понятия как ’пересдача’ в следующем семестре например.
Кто не сдал все предметы за 2 недели сессии, того отчисляли
Оплата - условие зав.кафедры.