Strelka_007• 10 февраля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Де достають там і кошмарять, вони ж дибіли
Оце єдине логічне пояснення. Мабуть, лише відхід русні за адміністративні кордони України проблему не вирішить. Потрібна буферна зона безпеки кілометрів 300+ навколо України, щоб відносно спокійно жити поруч з тими дебілами узькими.
lady.dziu2011• 10 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Купол потрібно як в Ізраїлі, з такими @бнутими сусідами ....
lady.dziu2011• 10 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Пол ночи мопеды отлавливали , как только дали отбой кот пошел кушать , пить и туалет… мурчал лежал как трактор !
Мой и сейчас вот мурчит, отжал подушку и доволен как слон.
Strelka_007• 10 февраля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
Це так, але площа України і Ізраїлю....
Навіть не уявляю який то має бути купол, хіба всім світом його будувати, бо масштабу подібного в світі ще не було.
lady.dziu2011• 10 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
тре ще рів на кордоні. шииииирокий! як між пн і пд кореями.
100%
Strelka_007• 10 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
100%, а не паркан з рабиці.
lady.dziu2011• 10 февраля 2023
Пишуть (Ванёк)
примерно 10 ТУшек в воздухе
предварительно направляются в зону пусков
если информация подтвердится 👉 время подлёта = +/- полтора-два часа
Гадаю що як завжди , спать пі@араси не дадуть
примерно 10 ТУшек в воздухе
Ответ дляlady.dziu2011
Пишуть (Ванёк)
примерно 10 ТУшек в воздухе
Блять коли вже нам ті ракети дадуть збивати цих мразот ще на зльоті
Стрекозявка• 10 февраля 2023
Ответ дляMtatjana
Блін, а що сьогодні, дата якась, чи що?
Ага, день когда мы в очередной убедились что русня пидарасы
Элли Иванова• 10 февраля 2023
Ответ длявиканастя
Запоріжжя – під обстрілом ЗРК С-300 з Токмацького району.
Держитесь Запорожье
Да сегодня как никогда. Давно такого не было. Задрали просто
intercons2008• 10 февраля 2023
Девочки, все хорошо! Выстоим, победим! Привет вам из Запорожья! Только детей уложила. Саму трясло. Но я уверена, что мы справимся со всем! Мы нация Победителей!
Элли Иванова• 10 февраля 2023
Ответ дляintercons2008
Да то понятно. У вас вода, свет есть? Пишут , что в некоторых районах перебои