Ответ дляok1904
Любі мої, Знайдіть час перегляньте фільм ’прекрасная зеленая’(1996), буде що обговорити під час нашого колективного психологічного укриття в Хвилювалочці, от цікавить погляд інших на підняті питання в фільмі.
А дайте посилання, бо багато хто з телефону, там дуже не пошукаєш в гуглі. Та і так збережеться.
Ответ дляZelenkа
Та я з сайту дивилася,зараз кину.
Ось тут я дивилася.
Ще передивлюсь фільми цієї режисерки , у фільмі вона грає головну героїню, навіть погуглила її, цілком активна творча особистість в свої 75 років:
Треба пройти через біль, щоб досягти глибини [...]. Якщо ми не проходимо через біль, який є долею всього людства, ми лише на поверхні речей.
(Колін Серро)
Ось тут я дивилася.
(Колін Серро)
Ответ дляrybka21
А нас знов обстріляли вночі
Тварі. Мені от цікаво. Ти ж запускаєш з білгороду. ТИ, ТВАРИНА, там маєш 90% родичів в Харкові і області.
Я просто коли про це думаю, в мене відмикається поняття логіки. Вони ж були людьми, коли воно все на біосміття перетворилось?
От шо пише одна руснява залупа
Во время воздушной тревоги в городах Украины мало кто ищет убежища, потому что люди знают 1. Армия России никогда не бьёт по жилым кварталам. 2. Поэтому количество погибших мирных людей очень очень мало. 3. Более 90% воздушных тревог включается властями Украины фальшиво, просто чтобы психологически кошмарить население и запугивать его русскими ракетами. Вот поэтому во время воздушных тревог в городах Украины почти никто не ходит ни в какие убежища.
І под цим відос з Ха, де люди на майдані Свободи фоткаються.
Ответ дляrybka21
От шо пише одна руснява залупа
Тварина, нічо, ми дочекаємось дня, коли вони будуть обсиратись по підвалам. Я в це щиро вірю
Nata.t.1970• 12 февраля 2023
Ответ дляrybka21
А нас знов обстріляли вночі
Да,я Выше написала,что были сильные обстрелы
И Очень жалко людей и Харьков
Кроме инфраструктуры, в дома жилые хоть не попали?
И Очень жалко людей и Харьков
Nata.t.1970• 12 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Вооооот
Мне это тоже не понятно
КАК...КАК так можно
Мне это тоже не понятно
КАК...КАК так можно
Ответ дляrybka21
От шо пише одна руснява залупа
Їй юи наші проблеми, цікаво куди б вона бігала в укриття