Павлодарская• 10 февраля 2023
Київ відбій. А куда 5 ту95 делись?
Каждый раз удивляюсь. Сначала капец капец. И тут же отбой.
ksunuyabelaya• 10 февраля 2023
📻 Активність голосової мережі стратегічної авіації рф на частоті 4694 кГц. Ввімкнено трансміттер. Можливість застосування бортів Ту-95 зараз, або зранку.
Попередьте своїх знайомих, друзів.
✅️@totalzrada
Попередьте своїх знайомих, друзів.
✅️@totalzrada
Olena Dnipro• 10 февраля 2023
Ответ дляЛеночка29
🚨❗️Дніпро / Запоріжжя – основні цілі ракет у вас! З укриття до відбою не виходимо.
📡Куди летить?
Боже, та коли ж той відбій.
healer09648293• 10 февраля 2023
Ответ дляAksamitka
Ой, это я писала, что не слышу, а тут отбой дали)
А с 300? Он по Харкову і Запоріжжю стріляють, кожного разу боюсь що і нам буде((
Стрекозявка• 10 февраля 2023
Ответ дляeelleennaa_000
Девочки, как правильно группа Николаевский Ванек в тг пишется?
Strelka_007• 10 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
Никополь
Бідні люди так, Нікополь як відкрита рана постійно червоний на мапі. Чого вони до**лися до цього міста, суки?
lady.dziu2011• 10 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Де достають там і кошмарять, вони ж дибіли