Сарафанное радио• 10 февраля 2023
Красунечки, порекомендуйте, спрей для волосся (фарбоване в блонд)
Бажано щоб був з термозахистом, зволожував, надавав блиску волоссю, як після салону, мав приємний запах;)
Цікаво, існує такий?
А який у Вас?
Цікаво, існує такий?
А який у Вас?
Катастрофа• 10 февраля 2023
Я вот этот обожаю. Не знаю, как он это делает, но реально цвет становится как бы ярче и блестят пряди очень красиво.
Болтушка Му• 10 февраля 2023
Як термозахист мені цей подобається, запах приємний, волосся приємне після нього. Але для блиску і гарного зволоження треба мабуть щось ще додавати.
Сарафанное радио
• 10 февраля 2023
Ответ дляКатастрофа
Дякую) Ціна трішки кусь) як за 150 мл., а на скільки його вистачає?
Катастрофа• 10 февраля 2023
Ответ дляСарафанное радио
У меня стрижка, мне на полгода где то. Один-два пшика.
Дівчина_загляденіе• 10 февраля 2023
Берете любой спрей, даже лореаль к примеру, туда добавляете пару капель кератина жидкого ( я брала на мейкапе), и получаете то что ищете))
Сарафанное радио
• 10 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
О, дякую, подивлюсь зараз
Сарафанное радио
• 10 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Я завжди знала, що все геніальне - просте! Авантюрна ідея
, але мені подобається!))) Давно так робите? Може ще якісь вітамінки групи В добавити можна? Як Вам прийшла така ідея?
Дівчина_загляденіе• 10 февраля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Я когда то читала что кератин хорошо добавлять в маски и бальзамы, я и добавляю, все отлично, а в спрей как то само, решила попробовать, а получилось классно. Уже пару лет так делаю
Сарафанное радио
• 10 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Ви молодчинка!