Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023
Чи нормальна ціна за квартиру?
Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.
Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.
Планування на фото.
2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.
Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Планування на фото.
Пупс• 10 февраля 2023
Нет конечно, неадекватна цена за хрущ на последнем этаже под ремонт. В Николаеве при том
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ви б зараз купили квартиру в Миколаєві?
Якщо б планувала там жити і мала гроші, то купила б.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 февраля 2023
Дорого. Как для хрущевки в пятиэтажке, с проходной комнатой и с милипиздрической кухней.
Зілля до весілля• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Зараз щось можна планувати?
ЗавЛабСнаб• 10 февраля 2023
25 тис за 46 кв в хрущі в Миколаєві? За таку ціну можна купити в Луцьку в центрі, теж в хрущі
Ответ дляПупс
Будинок цегляний, дах кілька років тому робили перекриття (чи як воно називається, не знаю) . Ми спеціально шукали верхній поверх, наприклад. Щоб ніхто поголовні не бігав і не залив водою. Для нас верхній поверх тільки плюс якщо немає проблем з дахом.
Божий одуванчик• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А чого ви хочете продавати, живіть собі?
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Зараз щось можна планувати?
Ну хтось планує. Завтра прийдуть дивитись. Люди дітей народжують, живуть.
Снегопадка• 10 февраля 2023
Якби це було в іншому місті, то так, але в Миколаєві це занадто висока ціна.
ЗавЛабСнаб• 10 февраля 2023
Виставляйте на олх і нехай собі висить. Будете бачити є перегляди чи ні, опускати ціну чи ні
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Ми хотіли робити перепланування з кімнатою. З таким плануванням можна зробити гарно і зручно.
Пупс• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
И что? 25, плюс ремонт ну хотя бы 15. Итого 40 за хрущ в в Николаеве? Не смешно, честно
ЗавЛабСнаб• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
За 40 можна в Києві щось взяти
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
Ми її брали майже за таку ціну за яку продаємо.
Снегопадка• 10 февраля 2023
Ответ дляMoco
А что Николаев село ?
Не в тому плані. А георафічне положення. Самі знаєте, яка там ситуація з війною. Води скільки часу не було?
Кинг-Конгша• 10 февраля 2023
Я в Чернигове ремонт делать не хочу , а вы говорите за покупку квартиры в Николаеве
happy camomile• 10 февраля 2023
Я аж удивилась,что в Николаеве такие низкие цены.Раскидайте по всем сайтам самостоятельно и уже по ходу смотрите.Зачем вам эти придурки из агентсва?Вы хоть эксклюзив с ними не подписывали?
ТыЧиНеТЫ• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
І? Що завадило вашим планам?)
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
За 40 можна в Києві щось взяти
Теж під ремонт або в жопі світу
ВЗРЫВ_МОЗГА• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Нет смысла. Хрущ, старые коммуникации . Одно тронь, второе третья пятое - все полезет. Это деньги. Ремонт выйдет ещё 20. В лучшем случае. Дорого.
Госпожа_тамагочи
• 10 февраля 2023
Ответ дляhappy camomile
Я закинула на олх, приходили дивитись. Але мені з агннцією зручніше буде.
Пупс• 10 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
За 40 можна в Києві щось взяти
Я знаю. У нас в жк, 2020года, Киев, сейчас продают с мебелью и техникой современной 66 тыс за 78 квадрат