Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023

Чи нормальна ціна за квартиру?

Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.

Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.

Планування на фото.

2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.

Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
А_я_ЛОЖУ!• 10 февраля 2023
кто в здравом уме будет сейчас покупать квартиру в Николаеве?

Ненька наша• 10 февраля 2023
Я в Польше покупать боюсь,а тут Николаев...ищите покупателей оптимистов)
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля 2023
Ответ дляТыЧиНеТЫ
І? Що завадило вашим планам?)
Я не маю вам нічого пояснювати. Люди далі живуть, купують житло, народжують дітей. Так, і в Миколаєві теж.
Moco• 10 февраля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я знаю группу в Вайбере где люди реально ищут за низкую цену квартиру и покупают , в Николаеве
Люблю Поумничать• 10 февраля 2023
По-моему такая цена для Киева сейчас нормальная. В Киеве цены проседи конкретно. Последний этаж в хруще без ремонта точно можно купить плюс минус за 30т не возле метро. А в Николаеве , плюс минус 16т думаю будет цена сейчас.
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Маю на завтра перегляд. Значить хтось таки купує)
Каравай-каравай• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ми її брали майже за таку ціну за яку продаємо.
А зачем продаете? В Николаеве больше жить не хочется?)
Покупали вы ее до войны и для жизни наверное, а теперь из-за войны изменились планы, но вот и цены из-за войны тоже изменились.

Пупс• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
И ничего что при курсе 26, а сейчас 40? При том без войны
Zelenkа• 10 февраля 2023
Автор, не ображайтесь, ціна космічна за хрущ з гнилими комунікаціями, будинку років 50, не менше. Хіба що жек поміняє труби ВСІ, тоді можна думати. Бо влетіти на ремонти і розвалювати все потім дуже дорого.
Ответ дляКаравай-каравай
З того що я бачу, то ціни повернулись до довоєнних. Я не буду тут обговорювати свої плани на життя. Я ніколи не хотіла жити в Мико, але певні обставини тримали. Тепер їх немає.
Кюветчица• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
Я знаю. У нас в жк, 2020года, Киев, сейчас продают с мебелью и техникой современной 66 тыс за 78 квадрат
это какой ЖК?
Пупс• 10 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
это какой ЖК?
Не важно.
Елена-ленуся• 10 февраля 2023
Старый хрущ , последний этаж в Николаеве ? Максимум 10 тыс можете просить и то если найдутся оптимисты .
Кюветчица• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
Не важно.
ясно))))
Пушап Ми• 10 февраля 2023
Квартира в Николаеве на 5 этаже пятиэтажки? Вы сами верите, что кто-то в здравом уме сейчас купит эту квартиру за адекватную сумму? Хотите срочно продать, придется хорошо сбросить цену, хотя бы процентов на 30.
Снегопадка• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну і що? Ви ж не купите машину, поїздите на ній років 10, а потім я продаю за що купила)))
Будинок старий, поверх поганий. Це ж без ліфта носити все в руках на 5 поверх. Та й місто зараз під обстрілами весь час, не може лишитись довоєнна ціна. Але ви пробуйте, можливо хтось і купить. Але агенства вам не просто так сказали, що ціна зависока
Ответ дляПушап Ми
Ні, ми не поспішаємо з продажем взагалі.
Кракадэ• 10 февраля 2023
И за 5 не купила бы сейчас.
Хорошенькая• 10 февраля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
25 тис за 46 кв в хрущі в Миколаєві? За таку ціну можна купити в Луцьку в центрі, теж в хрущі
А Луцьк чим краще ?

Ответ дляСнегопадка
ми не жили в ній 10 років)) вона куплена 2 роки тому. Для нас останній поверх це плюс. Місто вже давно не обстрілюють.
Moon shine• 10 февраля 2023
чекайте кінця війни.зараз за безцінь продасте бо там ніхто не купить
Добра всем!• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Якщо б планувала там жити і мала гроші, то купила б.
Тільки після війни.
Ответ дляMoon shine
Та ми не поспішаємо) продасться коли продасться, за безцінь не віддамо)

Просто цікаво було тут спитати.
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
нема таких цін в Києві. не придумуйте. хіба що гостінка
Улыбчик• 10 февраля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Надежда на тех, кто не в здравом
Разные же люди бывают 😂
Добра всем!• 10 февраля 2023
Ответ дляMoco
А что Николаев село ?
Там зараз з війною його постійно обстрвлюють, води не має,яка адекватна людина буде вкладати кошти в нерухомість ?
Ответ дляДобра всем!
Миколаїв не обстрілюють, не вигадуйте.
Просто каралева• 10 февраля 2023
Сейчас под Киевом можно взять однушку за 1100000. Это по сути те же деньги
Moon shine• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи

Просто цікаво було тут спитати.
а тут вам ніхто нічого не скаже. тут взагалі полюбляють збивати ціну на 80% або казати,щоб віддали безкоштовно. тут такі експерти..я сережки по 800 грн продала на олх,які казали тут віддати бабуськам на лавці...менше тут слухайте.
а по факту - чекайте кінця війни ,бо доброї ціни вам ніхто не дасть,ще й в Миколаєві..
Та никада в жизни• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
ну тоді чекайте свій зоряний час і покупця за вашу ціну, які питання)