Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023

Чи нормальна ціна за квартиру?

Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.

Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.

Планування на фото.

2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.

Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Купипупсичек• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ви включайте голову) Миколаїв це не лінія фронту, не вигадуйте)

Слідкуйте за мовою своєю.
А що це, безпечне місто. Миколаїв обстрілююють постійно, то трабли з водою були. Ніхто не хоче там купляти житло

Маруська Му• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ви неуважно дивитесь) я нічого не маю проти коментів, де мене не намагаються вколоти і приснути ядом.

Я маю право виставляти СВОЄ житло за стільки, скільки вважаю за потрібне. Я його не отримала в подарунок чи у спадок. Придбала за свої гроші. До чого ваші нападки?
К чему тогда тема
долой_лама• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Якщо б планувала там жити і мала гроші, то купила б.
Очень дорого, сейчас последний этаж даже во Львове не берут. Должен быть или евроремонт нереальный (а не кондиционер) или хоть первые этажи и не проходная, не хрущ. У нас в Днепре за 25 можно такой хрущ купить. Кто сейчас рискнет на Николаев....
Продадите за 16-18 максимум, ну или если вообще не торопитесь....то ждите
Может война закончится
ПуФФынка_мисс• 10 февраля 2023
Друзі вчора продали 3-х кімнатну квартиру район ринку Колос(хто знає зрозуміє), 60 квадратів, 6 поверх, стан жити можна, але не сучасний ремонт. Ціна 36000$
автор Госпожа_тамагочи • 10 февраля 2023
Ответ дляМаруська Му
К чему тогда тема
Поцікавитись просто. Але без єхидства і засирання. Тут вже одна дама і на образи перейшла.
Ответ дляКупипупсичек
Де блін його обстрілюють постійно?) що ви вигадуєте?
Джинцы на Флиси• 10 февраля 2023
Удалено администрацией...

КаРаКаТиЦа• 10 февраля 2023
Все у нас нормально в Николаеве, куча людей, много впо с Херсона
СернаМоисеевна• 10 февраля 2023
Ответ дляКупипупсичек
Та до чого тут площа. Голову включайте, в країні війна, нікому та квартира в Миколаєві не потрібна. Там жах творився, бідне місто. Ще не один десяток років потрібно буде щоб його відбудувати. Кому потрібна квартира на лінії фронту і де постійно обстріли. В Франику тихо, це по перше. Квартира з ремонтом це по друге. Ціна 23 тисячі це по третє
Ну как сказать
В отличии от автора, я люблю Николаев И несколько квартир у меня стояло в закладках. Кинулась смотреть их, когда правый берег зачистили от рашистов. Так эти квартиры сняли с продажи.
Но. Это современные дома, с непрогнившими коммуникациями. И не понимаю, почему Сухой Фонтан так любят. Транспорт никакой, чтобы куда то выбраться надо пересадки делать, ну такое
Маруська Му• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вам написали как есть. А вы просто другое хотели услышать.
ОченьПриятно-Царь• 10 февраля 2023
Ответ дляАленький носочек
Ей 10000 красная цена.
о, халявщики набігли))))
Ответ дляДжинцы на Флиси
Удалено администрацией...
От нащо ви переходите на особистості? В бан захотілось?
Ответ дляМаруська Му
Я нормально реагую на нормальних людей. Де мене не намагаються вколоти і обісрати квартиру.
ОченьПриятно-Царь• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ми хотіли робити перепланування з кімнатою. З таким плануванням можна зробити гарно і зручно.
Автор, не слухайте хитрозроблених любителів халяви. Вище Вам правильно написали: зробіть детальні фото і виставляйте на ОЛХ і на Дом. ріа. Ще можна на об’ява.юа. Хай крутиться, побачите реальну картину
Джинцы на Флиси• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Боже який страх, да пофіг,вам пишуть правду,а ви тут демагогію розводите.
Kidstaff Bot• 10 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vlada-Maria• 10 февраля 2023
Ответ дляhappy camomile
Я аж удивилась,что в Николаеве такие низкие цены.Раскидайте по всем сайтам самостоятельно и уже по ходу смотрите.Зачем вам эти придурки из агентсва?Вы хоть эксклюзив с ними не подписывали?
Ketia• 10 февраля 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
о, халявщики набігли))))
Не-не. Я бы и за 10000 не купила. Последний этаж, хрущ, гнилые коммуникации, планировка никакая. Ещё и Сухой Фонтан.
Санька-4b93• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
ми не жили в ній 10 років)) вона куплена 2 роки тому. Для нас останній поверх це плюс. Місто вже давно не обстрілюють.
Про ’давно не обстреливают’ в свете последней недели смешно звучит

interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляMoco
Ну да, не понятно что дальше там будет, я сама туда возвращаться не хочу…
да все тут будет нормально. Но вы можете не возвращаться
звездная галактика• 10 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Будинок цегляний, дах кілька років тому робили перекриття (чи як воно називається, не знаю) . Ми спеціально шукали верхній поверх, наприклад. Щоб ніхто поголовні не бігав і не залив водою. Для нас верхній поверх тільки плюс якщо немає проблем з дахом.
слушайте сюда. в Первомайске. ну вы поняли. 2-ка. правда с ремонтом. стоит около 20-ки. с ремонтом в хорошем районе хотят 28. весь город ржет. но. думаю они ее таки продадут. может. чуть дешевле. поэтому. если вам не горит - ждите. по крайней мере. я б ждала
n.semenova• 10 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
По-моему такая цена для Киева сейчас нормальная. В Киеве цены проседи конкретно. Последний этаж в хруще без ремонта точно можно купить плюс минус за 30т не возле метро. А в Николаеве , плюс минус 16т думаю будет цена сейчас.
Не правда.За 20м может но не 46.
Ищем в Киеве за 30+ 40-50кв,нету ничего
n.semenova• 10 февраля 2023
Ответ дляКюветчица
ясно))))
Скорее Соф.Борщаговка.Видела такое.
n.semenova• 10 февраля 2023
Ответ дляПросто каралева
Сейчас под Киевом можно взять однушку за 1100000. Это по сути те же деньги
20-25квадратов,гостинку да.
Piracanta• 10 февраля 2023
Ответ дляСнегопадка
Ну і що? Ви ж не купите машину, поїздите на ній років 10, а потім я продаю за що купила)))
Будинок старий, поверх поганий. Це ж без ліфта носити все в руках на 5 поверх. Та й місто зараз під обстрілами весь час, не може лишитись довоєнна ціна. Але ви пробуйте, можливо хтось і купить. Але агенства вам не просто так сказали, що ціна зависока
Під якими обстрілами? З моменту визволення Херсону у Миколаєві тиша і спокій. І світло більше тижня не вимикають. І до того не дуже. Є інші проблеми, такі як вода, але не ті про які ви написали. Хоч трохи поцікавтесь перед тим, як написати.
Love more• 10 февраля 2023
13 тыс
Джулия не Робертс• 10 февраля 2023
Ответ дляПупс
Я знаю. У нас в жк, 2020года, Киев, сейчас продают с мебелью и техникой современной 66 тыс за 78 квадрат
А який район?
interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляPiracanta
і відбудовувати будуть десятиріччами, як одна тут написала)) Якщо не володієшь інформацією нафіга ото писати такий брєд, скажіть да
Domogospodarka• 10 февраля 2023
Автор больше не появится))
Piracanta• 10 февраля 2023
Ответ дляСанька-4b93
А что случилось именно в Николаеве за последнюю неделю в смысле обстрелов?