Госпожа_тамагочи• Изменено 10 февраля 2023
Чи нормальна ціна за квартиру?
Хочу продати свою квартиру в Миколаєві. Район чудовий-все поряд. І гімназія і школа і садочок дитячий і парки, яхт клуб, супермаркети, ринок. Коротше можна жити навіть не вибираючись з району (якщо ще й робота поряд чи робота з дому). Хто з Мико-це Сухий фонтан, ви зрозумієте.
Ми хочемо продавати за 25тис (це сума в яку вона нам обійшлась). Площа 46.9, двокімнатна, п’ятий поверх п’ятиповерхівки, але зі стелею все ок. Не кутова. Вікна металопластикові. Стан під ремонт (хотіли робити капітальний), але можна і так жити в принципі. Ми жили десь 1,5 роки в ній. Ще ми купили новий кондиціонер туди.
Планування на фото.
2 агенції сказали, що ціна нереальна. Але я дивлюсь оголошення і наче норм. В будь-якому випадку ми не поспішаємо з продажем. Одна агенція взяла нас, будуть показувати людям за 25тис.
Хто нещодавно купував-продавав, як вважаєте, ціна адекватна?
Планування на фото.
Ответ для звездная галактика
слушайте сюда. в Первомайске. ну вы поняли. 2-ка. правда с ремонтом. стоит около 20-ки. с ремонтом в хорошем районе хотят 28. весь город ржет. но. думаю они ее таки продадут. может. чуть дешевле. поэтому. если вам не горит - ждите. по крайней мере. я б ждала
Вот это годный совет⤴️👍 Просто подождать. Выставить летом, осенью продать.
I_am_Ukrainian• 10 февраля 2023
Ответ дляRusya 82
Я когда то в Донецке за 60 купила, вложила еще туда 25,а продала в том году за 17. Не стоит смотреть в прошлое.
Или когда был пик цен люди покупали по одной цене в $, а потом в долларах же эти квартиры очень сильно упали в цене. Моя квартира сейчас стоит дешевле чем я ее сразу покупала в 2010 году. И даже в 2021 году своей изначальной цены не достигла. Но это жизнь, всякое бывает.
Ответ дляАтланта
я ще взагалі забула про цей подадок додатковий на житло яке у власності менше 3 років)) памʼятаю чула, але воно було мені не актуально і забулось.
піду видалю оголошення напевно
Ответ дляСерпневе кошеня
Аа побачила вже. Я думала це так тільки якщо були ще купівлі-продажі. Значить на 5% скинемо ціну якщо буде реальний покупець)
Простіше почекати пару міс, щоб не платити податок. Це моя думка. Тим більше мені здається в Миколаєві повинен ринок нерухомості піти в ріст
Ответ дляPolz
я з Вами згода. правда, дуже дякую, що написали про цей податок! не доведеться завтра їхати в Миколаїв) поки поставимо на паузу це питання.
Fallen_angel• 10 февраля 2023
У меня хозяйка квартиры сейчас продает квартиру в которой мы живем, Киев 2-х комнатная, отличный р-н, все рядом, за 40 тыс. и при этом еще и торговаться готова, а вы в Николаеве за 25 тыс.
Ответ дляСерпневе кошеня
піду видалю оголошення напевно
Та для чого видаляти, нехай висить. Будете бачити є перегляди оголошення чи тухляк
Ответ дляPolz
та якось незручно людей в оману вводити)
Ответ дляСанька-4b93
Ну ок, будем считать, что война в одном отдельно взятом Николаеве закончилась. А в Хмельницком почему то нет
Обстрелы управляемыми ракетами раз в две недели, которые направлены на объекты инфраструктуры и с которыми может справиться ПВО на 70-80% нельзя сравнивать с ежедневными беспорядочными обстрелами с РСЗО. Именно с этих систем кошмарили Николаев на протяжении восьми месяцев войны.Которые приводили к большим разрушениям гражданских строений и человеческим потерям. Это другая степень вовлеченности в войну и с Хмельницким не сравнится.
D o l c e V i t a• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Що буде далі? Буде стояти на продаж поки не продамо. Ми не плануємо жити в мико. Навіщо нам там житло?
Нет гарантии, что будет стоять. Вы же не маленькая, понимаете риски , в стране война. Сегодня стоит , завтра может быть разрушена, а деньги в кармане не жмут
Одяг та сумки• 10 февраля 2023
ОЛХ + реклама. Зачем вам агенція? им нужно продать бістрее получить сове и все! Они продают также не ОЛХ
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
2 роки тому купили. Хтось нам казав що цей будинок в поряд були побудовані у 80х роках. Але я не впевнена, що це так.
А за скільки Ви її купили та чому зараз вирішили продати? Ви їдите з Миколаєва в інше місто?
Ответ дляЗавЛабСнаб
За 40 можна в Києві щось взяти
Можна.
У Дніпровському районі Києва сталінка однушка, після ремонту, 3 поверх 4-поверхового будинку, з вікна видно школу, ліс і два дитячих садочки - 30 тисяч.
За 40 хрущика двушку можна взяти.
У Миколаєві мама моя продала двушку у 2010 році за 30 тисяч. Але двушка була у жилому стані, ’чешка’, 47 кв. м., кухня 8 кв.м., кімнати окремі, 8 поверх 9-поверхівки, вул зараз Озерна. Поруч 3 школи, парк, озеро, пологовий і обласна лікарня, ринок, кінцева більшості маршруток.
Тоді ніяких обстрілів не було і курс долара інакший був.
Зараз за хрущ, який потребує ремонту, просити 25 тисяч - це треба бути оптимістом.
У мене декілька однокласників у Миколаєві залишилося. Там же гепає постійно.
За 40 хрущика двушку можна взяти.
СвітланкаОК• 10 февраля 2023
Вибачте за оф-топ, але нахіба той яхт-клуб? Чи це справді вагома принада для покупця?
Люсильда.ua• 10 февраля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ми її брали майже за таку ціну за яку продаємо.
Вас жутко нагрели предыдущие хозяева. Теперь явно рады безмерно. Очень плохая планировка - одна команата проходная, а другая - узкая и длинная как вагончик. Там даже кровать двуспальную нормально не поставиш.
Ответ дляСерпневе кошеня
Ну от завтра маю перегляд. І до того приходили дивитись. Не у всіх такі приорітети як у вас. Може хтось має свою фірму і може дешевше робити ремонти щоб зробити цукерку в потім продати за космічну ціну. Ви не можете говорити за всіх людей.
Район чудовий, розсташуваннч будинку теж. Можна зробити цікаве перепланування.
Цегла. Він кращий, ніж більшість новобудов у нас. Де вікна хитаються від вітру.
Район подобається не всім. Бо там з транспортом громадським погано.
Може бути для тих, у кого є машина.
Я жила у Миколаєві 10 років, то трохи в курсі.
Пробуйте, звичайно, але ціна таки висока.
Ще такий момент. У Миколаєві багато лінивих ріелтерів.
Коли мама продавала свою квартиру, то перші троє ріелтерів не дуже й чухалися, за 3 місяці було 5-6 переглядів.
Лише четвертий виявився більш- менш адекватним, продав її квартиру за три тижні.
Може бути для тих, у кого є машина.
Ответ дляnova_mama
Може бути для тих, у кого є машина.
Де саме з транспортом погано?
Ответ дляnova_mama
Можна.
За 40 хрущика двушку можна взяти.
Гепає? Коли?
interior_designer• 10 февраля 2023
Ответ дляnova_mama
Можна.
За 40 хрущика двушку можна взяти.
Не гепає