Протея• 10 февраля 2023

Как готовитесь к подлету шахедов?

У меня уже заряжены 2 павербанка, свечи стоят и еда приготовлена.
Павлодарская• 10 февраля 2023
Ответ для25Lida
Звичайно, класика
Муж говорит, я так не ем)
25Lida• 10 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
Муж говорит, я так не ем)
Значит він ізвращєнєц)) смажена картошка з кєфіром -смакота.
MissAmerica• 10 февраля 2023
Ответ дляТимофейка
фото
Скиньте схемку
Cdtnkfcz• 10 февраля 2023
Ответ дляPmB
И как вам за 10 мес?
Не погано, але з війною тяжко сказати( маю на увазі, що мої шкіра та волосся при стресі себе поводять погано). Але м‘яке і підживлене, менше сечеться( в мене з червоною кришкою).
ann_wizard-222f• 10 февраля 2023
Сиджу у коридорi читаючи газету хазяiн,копiйка та усi можливi книги,вилiтати якщо не дай боже прилетить то з книгами й на книгах😂😂
ann_wizard-222f• 10 февраля 2023
Сиджу у коридорi з газетами хазяiн,копiйка та з усима можливими книгами,бо якщо не дай боже вилiтати - то хоч з книгами чи на книгах😂😂
bespe4na_mavpa• 10 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Як раз сьогодні робила
А як шеврони роблять?
Екатерина27• 10 февраля 2023
Заряжаю все, что подлежит зарядке, в коридоре развернула «пункт незламності» еще вчера вечером, так что спать пойду туда. Хочу поспать, а не как прошлую ночь- бдить. Единственное что, жрать дома нечего вообще. Так и не попала в магазин сегодня. Тревога за тревогой(
KatrinkaSh• 10 февраля 2023
Ответ дляМарочка18
О нет , только не голова
Я как мою голову ,так начинается , взрывы ,прилеты ,ещё и свет выключают ,феном не высушить , недавно с мокрой головой в погребе сидела 2 часа , а на улице мороз
Я решила до весны голову не мыть
Сочувствую. Это бодрит, мягко говоря. Я так в начале войны в душ не могла идти, боялась, а вдруг, а я в душе. М-да. Сумасшедшее время у нас сейчас.
Klodia• 10 февраля 2023
Ответ дляПавлодарская
Господи, как я сейчас наелась. Жареная картошка с кефиром.

Кто-то ещё так ест? В таком сочетании?
Я! Да, это великолепно. А если ещё в кефир добавить укроп мелконарезанный…
БрЮнЕтОчКа77777• 10 февраля 2023
Пью чай.
Жду отключения света.
Еще и отопления с утра нет.
Павлодарская• 10 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Айран так готовят, с укропом. Надо будет в след раз сделать
tarveldy• 10 февраля 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
А як шеврони роблять?
Хлопці придумують картинку, кидають виробнику, виробник дає задачу дизайнеру, дизайнер каже ’нє, давай нормальну графіку’, виробництво - це нормальна, будеш видєлуваця буде голосовим повідомленням
Дизайнер перемальовує гарно картинку, хлопці кажуть ок, потім розробляє в спец програмі і відправляє вишивальний файл на виробництво, там вставляють флешку у машинку, заправляють тканину в пяльця і машинка херачить зі швидкістю 900ст/хв той шеврон, потім його відпарюють, проклеюють і вирізають , пришивають липучку і все готово
PmB• 10 февраля 2023
Ответ дляCdtnkfcz
Дякую
alyona_niki• 10 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Писали, що в Харкові ситуація найскладніша
Да , сегодня с ночи жарко конечно (((
Тимофейка• 11 февраля 2023
Ответ дляMissAmerica
Скиньте схемку
Є у вільному доступі в мережі 🙂 Хитра синиця, мрія загугліть
Тимофейка• 11 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Дуже гарно! Маю надвю що це пророцтво
Вишито на бажання в певні місячні дні 🌙 🤞