Тракторні війська• 10 февраля 2023
Що купувати для 1 класу? Одяг який саме? Яку вишиванку? Рюкзак?
Який має бути спортивний костюм? якого бренду? скільки пар взуття? скільки позицій одягу? якого? порекомендуйте бренд не дорогий? Reserved нормальний? Який рюкзак? Дякую) Боюсь цього періоду))
Тракторні війська
• 10 февраля 2023
Ответ дляДинамоКит
Ноутбук купіть нормальний
собі чи дитині?)
Несу пургу• 10 февраля 2023
За бренди теж цікаво,якщо не якийся, то в школу не пустять чи в спортзал?
Olya Rybka• 10 февраля 2023
Рюкзак беріть залежно від того, скільки у вас підручників і чи лежать вони в школі, чи носите додому. Якщо носите додому, то беріть товщий, щоб влазило десь 4 книжки, папка, альбом, пенал. Плюс зараз у школі багато робочих зошитів.
Чукча Мукча• 10 февраля 2023
Одягу мінімум. Три рази в тиждень ходить в спортивному, не встигає переодягатись. Перезувне ще треба. Ми беремо резервд, вайкікі, сінсей
Тракторні війська
• 10 февраля 2023
Ответ дляНесу пургу
типу не заморачуватись?
Люблю порядок• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Буча
Не поспішайте, влітку купите вишиванку. Зараз можна купити рюкзак. Одяг в школі звичайний повсякденний: джинси, кросівки, футболки, вони і так будуть. Зошити скаже вчителька які, тому не купляйте заздалегідь.
Люблю порядок• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
добре, який краще спортивний костюм?
Для дівчини лосини і реглан. Буде вдівати під джинси взимку і менше перевдіватися в школі. Дуже важливий нюанс: кросівки лише на липучках, інакше у вчительки буде сіпатися око.
Чики-брык• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Буча
фізкультури немає,шкільної форми немає, одяг зручний. Рюкзак-той, що вам буде зручно носити замість дитини.
Copy-Paste• 10 февраля 2023
Ноутбук, рюкзак, спортивный костюм и кроссовки. По10 тетрадей в косую и в клетку, ручку, карандаш. Этого достаточно. Остальное докупите уже в сентябре. Если понадобится
всемВсёИмного• 10 февраля 2023
Ого в вас запитань. Ми раптово вирішили що сину пора до школи, в середині вересня. Все, що я купила це рюкзак КІТЕ, ручку, олівець, 2 зошити в клітинку, 2 в косу лінійку, пенал і альбом для малювання. Купила в найближчому магазині. Одяг і взуття до школи не купувала, все було
Чики-брык• 10 февраля 2023
Ответ дляCopy-Paste
в нас зошити закуповують на клас однакові, тож закуповувати зошити я б не радтла
Copy-Paste• 10 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Тема трольная, автор ничего и так не собирается покупать
Чучело-Мяучело• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
добре, який краще спортивний костюм?
Бренд адідас
В іншому не пустять
Тракторні війська
• 10 февраля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Бренд адідас
В іншому не пустять
))))))))
Тракторні війська
• 10 февраля 2023
зошити і канцелярія, це я розумію що є певний список, це потім, а ось з приводу рюкзака, спорт костюма, позицій одягу, я б порадилась, дійсно
Чёрти Шо• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
добре, який краще спортивний костюм?
щоб самостійно міг швидко перевдягнутись.
Ермолайчик• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Невже немає спортивних штанів і регланів у дитини? Якщо дівчинка - лосіни. Рюкзак - який вважаєте за потрібний, але найлегші - безкаркасні. Обов’язково гаджет для онлайн навчання. Форму відмінили - що є і в чому зручно в тому й ходять діти. Змінне взуття: кросівки, туфлі…бренди, марки одягу взагалі ніхто не вимагає) головне, щоб по/менше ґудзиків, шнурків та застібок. Якщо дитина-росомашка можете нашити лейби і підписати речі.
ГейТуда• 10 февраля 2023
Одежда должна быть удобная в первую очередь, чтоб ребенок мог ее быстро снять-надеть сам. Формы как таковой нет, но первоклассников еще могут в отдельных школах щемить насчет нее. В целом сейчас нет дефицита товаров, все можно докупить ближе к школе, ребенок еще может подрасти, а ходить неудобно как в подстреленной, так и на вырост одежде. Рюкзак я покупала Кайт, хотя у нас по программе была одна учебная тетрадь по всем предметам, пенал, бутылка с водой, ланчбокс, всякие материалы для рисования/поделок занимали много места.
Чёрти Шо• 10 февраля 2023
Одяг і взуття зручне беріть, щоб самостійно дитина могла перевдягнутися, брюки - такі, щоб були на резинці, без застібок, щоб дитина в туалет змогла прийти, швидко зняти і вдягти їх. Оце головне, а не бренди. Проблема всіх учнів 1 класу - незручний одяг, який вони швидко не можуть зняти, одягти. Рюкзак беріть безкаркасний, чим легший, тим кращий. Не треба дитину навантажувати каркасним рюкзаком, який сам по собі важкий, та ще й буде з підручниками - хто його підніме і яке навантаження на хребет буде в дитини? Таскати рюкзак будете ви. Тому не заморочуйтесь. Все легке, зручне
Бывает и такое• 10 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
типу не заморачуватись?
Не заморачуйтесь. Купіть рюкзак, щоб можна було якщо, що то на пару років, канцтовари, спортформа та кеди, і сумка для неї. Одяг такий, щоб потім можна було носити і не тільки в школу. Я набрала 2 роки назад своїй малій одягу - блузочки спіднички - дрес код, лежить все з бірками нове. Зараз купую все практичне.
Тракторні війська
• 10 февраля 2023
скиньте приклад спорт костюму , це світшот і штани чи на змійці кофта?