Своего не предлагать• 10 февраля 2023
Море в конце марта - посоветуйте куда с детьми поехать
Светка-пипетка• 10 февраля 2023
Мы в Доминикану планируем. Мне как-то в марте Египет посоветовали, злая была как пантера
Ответ дляБабулька
То ви не їздили в кінці осені) коли морько 28-30, а спеки вже нема геть
Найкомфотніший час для Єгипту, то з 20х чисел вересня десь до середини -кінцч листопада
Хоча, знаю людей, які купаються +20 і копитом в груди б´ють себе як їм круто
Да, осенью мы туда никогда не ездили)
Бабулька• 10 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Єгипет в березні то не про купання, то просто від починок і зловити початок літа - але і ціни порівняно з Домініканою дуже дешеві. В березні можна зловити класні тури по ціні, так погрітися на сонечку, змінити обстановку за порівняно невелику суму
Але це явно не ’пляжний’ відпочинок
А я с Рио-де-Житомира!• 10 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Еее...в Італії в березні буде, певно, градусів 16 вода...
В Болгарии такая была в апреле. Май 19. Июнь 21.
Своего не предлагать
• 11 февраля 2023
Ответ дляГейТуда
В Дубаї були останній тиждень березня - чудово
А в якому готелі були
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
ГейТуда• 11 февраля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
А в якому готелі були
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
ГейТуда• 11 февраля 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
А в якому готелі були
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
Підскажіть
Кудись їздили на екскурсію?
так, на екскурсії одразу виділили 700евро на 3-х, і склали план, куди в який день їдемо. Зранку море, а після обіду екскурсії. Були 10 ночей. Якраз все встигли. До моря брали таксі. Зручно зупинятись біля метро. Раніше жили ближче до входу в метро Mashreq було зручніше. Але назву готелю вже не знаходжу