Летала_НаМетле• 10 февраля 2023

Що робите зараз?

Я їм помело і прислухаюсь...чи не летять шахеди срані
ПушАпница• 10 февраля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ні, мені все гірше й гірше. Та й за ці два тижні щось я розслабилася.😏
А я наоборот, раньше бегала, а теперь обнаглела.
У меня тоже у знакомой прилетело с рамами окна повылетали( но судя по фото разрушений коридор таки защитил бы от осколков.
А в частном доме мне страшнее, почему-то
Жерица ночи• 10 февраля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Ви знаєте, лежу і відчуваю, що й моя не витримує...
І якщо місце дозволяє, то для кожного члена родини беріть окремий матрац. Бо якщо один ворушиться вночі, то іншого підкидає на матраці. Я так з чоловіком спала в молодості, йому нормально, а я прокидалась кожен раз коли він з боку на бік перевертався, бо в мене американські гірки починались. Він вдвоє важчий за мене.
ШанельКуКу• 10 февраля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дякую
Советничаю тут• 10 февраля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Шаурма ням , а вона в вас з куркою?)
Так, з куркою копченою і відвареною я змішала для пікантності.
автор Летала_НаМетле • 10 февраля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ух, вогонь! Нямка