Сладкий лимончик• 11 февраля 2023
Що не так з жінкою чи чоловіками?
Дано: жінка 38 років, досить приваблива, минулого року розлучилась, але чоловік воює, тому про розлученнія більшисть не знає. Поводиться пристойно, не виглядає визиваюче.
Є чоловік, який їй подобається, зараз служить, з ним переписка щоденна та жартики, флірт, спілування, але сексу жодного разу не було, навіть, під час кількох зустрічей. З його боку не було ініціативи, вона теж скромнічає.
Сьогодні з´являється сусід, який теж служить, трохи спілкувалась, бо знала його загинувшого друга. Домовлялися зустрітися пом´янути спільного друга, вчора приїхав, почав агресивно запрошувати до себе. Було вже пізно, заснула, проігнорила. В ітозі - бухий, сьогодні видає "я тебе хочу". 🙄
Перед цим ще один сусід сильно запрошував до себе нібити у справі. Сусіда дружина та двоє дітей за кордоном з лютого сидять)) Звісно, не пішла.
Питання: що не так з жінкою чи чоловіками?
Сладкий лимончик
• 11 февраля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Секса хочет она
Вона хоче того, що не проявляє ініціативи ))
Идеальная оптимистка• 11 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
От нее флюиды исходят
Сладкий лимончик
• 11 февраля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
От нее флюиды исходят
А-а-а!
Сладкий лимончик
• 11 февраля 2023
Ответ дляВеснушка
А чому жінку у 38 років дивує увага чоловіків?
Довго бул заміжня, наче ніхто внаглу не клеїв так.
А тут тіпа всі знають, що вона сама живе з квітня минулого року, то такі підкати йдуть.
Я тут Живу• 11 февраля 2023
Мне странно, что женщина согласилась пойти помянуть друга. Извините, но звучит, как собутыльники. Лучше в церковь сходите поставьте свечку
ТелаЧьи нежноСти• 11 февраля 2023
Тем кто ее хочет не дала, а тот кого она хочет не берет, все верно?
Бабулька• 11 февраля 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
А что это значит?
муха в кедах• 11 февраля 2023
Автор, жінці зустрівся п´яний, що це значить? Просто п´яний, просто тому, що мешкає поруч і все
Люблю Поумничать• 11 февраля 2023
С соседом побухали, помянули друга. Чувак и решил, что она готова, и решил проявить инициативу
Теперь ещё чему-то удивляется. Не нужно поводов давать
Молчалка• 11 февраля 2023
Якась дивна постановка питання - що значить «не так»? Той бухий я впевнена не дуже перебірливий, всім секс пропонує; а раптом хтось дасть
Сладкий лимончик
• 11 февраля 2023
Ответ дляМолчалка
Та хз. Він в розлученні.
Служить з червня десь, то вперше приїхав у відпустку.
Можне, дах підїзжає з цього приводу.
Але ж він знає, що чоловік служить.
Якось негарно виходить.
Можне, дах підїзжає з цього приводу.
Але ж він знає, що чоловік служить.
Якось негарно виходить.
3@йk@• 11 февраля 2023
Мужики простые, просто сказала привет, уже погнал за презервативом.
Поэтому ваша странная инициатива помянуть друга расценилась, как надо. Приличные девушки с мужиками не бухают.
Гидроусилитель руля• 11 февраля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ви 38 років прожили на світі, і не вивчили хоч трохи людей, зокрема чоловіків? В такому віці у них криза середнього віку, тим паче війна, у того жінки нема, той з фронту, що вас дивує?
жижифреймут• 11 февраля 2023
Женщин мало, вот и пристают по-соседски. Не парьтесь, все с вами нормально.
Сладкий лимончик
• 11 февраля 2023
Ответ для3@йk@
Так це його була ініціатива, я просто побіцял при зустрічі якось пом´янути... Він приіїхав і такий ’ну ти ж обіцяла’ ))
Файна_зупка• 11 февраля 2023
Ви забагато уваги приділяєте роздумам на цю тему. Навколо вас сотні людей. Хтось адекватний,хтось ні. Із цих сотень вам лише))) двоє запропонували секс. Один - бухий солдат,другий- ледачий сусід...
А ви вже себе уявили роковою жінкою,на яку кидаються всі чоловіки,бо з ними щось не так.
Ну,ляпнув і ляпнув. Ні то ні,наступна. Якось так...