Маманя• Изменено 11 февраля 2023

Хто в Україні, вас теж дратують подруги, які

Наприклад, щодня постить новини з телеграм-каналів, підписує смайлами зі сльозами або пише "грьобана русня". Звісно, русня грьобана, але тебе ця війна ніяк не зачіпає. Вже всі, хто хотів, давно повернулися розбудовувати країну, працювати, платити податки. Пройшов рік війни, а ти сидиш там, не працюєш, чоловік з України шле гроші, отже тобі подобається за кордоном. Зате в кожній сторі виглядає так, що ти співчуваєш "лохам", які не виїхали. Або може надіслати мені новину, що на Київщині ловлять шахедів. Типу я не на Київщині зараз і про це не знаю. Може, я зла, але людина, яка не відчула окупації або облоги міста, свисту ракет, відключень світла, для мене недопатріот. Не думайте, що ви повернетесь колись в Україну і вам забудуть, що ви просиділи в ситному спокійному закордоні, поки ваша країна стікала кровʼю.
Результат:
вже голосів: 712
330 (46.35%) Так, дратує
248 (34.83%) Не дратує
134 (18.82%) Я не в Україні
Takamaka• 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
Біженці Донбасу не виїжджали за кордон
Не пишіть нісенітниць.
Anitia• 11 февраля 2023
І що я тільки що прочитала?
«Людина яка не відчула окупації або облоги міста …… недопатріот»…
На мій погляд, той, хто таке пише - недолюдина і мізків не має взагалі.
silent_angel• 11 февраля 2023
Меня в принципе раздражают эти перепосты, которые я сто пиисят раз в день получаю от родственников, друзей, еще и клиенты, которые особо ща меня беспокоятся. И это не зависит от их местонахождения. Как будто я, блин, не в состоянии почитать новости сама 😡
В то же время, в этом нескончаемом потоке одних и тех же репостов, я могу потерять какое-то действительно важное сообщение.
Katok_b• 11 февраля 2023
Ответ дляPmB
А зачем вы ЭТО смотрите? Что бы что???
Ну, если честно, вопрос в точку, и я сама в последнее время себе его задаю.
Зафрендились с автором этого мы давно, а расфрендится как-то рука не поднимается.
Вообще-то, мне пофиг, просто отвечаю в теме автора на вопрос автора.
KsU-KsU• 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
Біженці Донбасу не виїжджали за кордон
А куда они выехали?
bijenci• 11 февраля 2023
Мене більше бісять такі,як ви,автор.Що конкретно ви зробили для країни?І хто вам не давав виїхати заради порятунку своїх дітей?Ми виїхали з окупаціїї,квартиру змогли знайти тільки за шалені гроші,просиділи півроку в країні і вирішили виїхати закордон,тому що наші доходи не покривали наші витрати.Толку з нас для країни,якщо ми отримуємо ВПО і гуманітарку?Зараз ми самі збираємо гуманітарку і гроші на дрони та генератори для ЗСУ.А ось моя знайома сидить в Україні на шиї в волонтерів,бігає по всім гуманітаркам,ховає чоловіка від військомату і заливає в інсту щасливі пости з надписами ’щасливоє детство моєй Настєнькі’.Настєнька на батуті,Настєнька на майстер класі,Настєнька в зоопарку.Я все розумію,діти є діти і мають все це бачити,бо дитинство одне.Але чи обов´язково постити це в інсті в той день,коли інші діти гинуть від російських ракет?В мене рука не підіймається хвалитися розвагами в ці часи!І ця моя знайома теж біситься від того,щось хтось виїхав,хоча могла б також виїхати.І толку з того,що вона не виїхала?Кому від цього краще?Вона навіть сітки плести не піде,бо війна її’ нє касаєтся,ето просто большие дяді іграются,а ми здєсь ніпричом.’Кажу-я не можу нормально спати і їсти,знаючи,що в окопі гинуть наші хлопці.А вона мені-’ну нє знаю,на мой апєтіт вайна нє повліяла,ето же жизнь-кто-то умрет,кто-то виживєт’.І це після того,як в 2014 вони кликали Валодю і бігали на референдум!А тепер кажуть,що ані здєсь нє прі чом
Takamaka• 11 февраля 2023
Quarter of Ukrainians at risk of severe mental health conditions - adviser
https://www.reuters.com/world/europe/quarter-ukrai...
Читайте, авторе, і думайте, замість лити у вогонь олію.
kot trifon• 11 февраля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Сторіси не бісять. Бісить, коли вони починають нити як їм там важко.
Таки важко)
kot trifon• 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
А я написала там: хто не відчув облоги або окупації. Кияни і ті відчули облогу. Березень був пеклом, коли на весь район працювала одна аптека і буханка хліба в одні руки з Новусу, а перед тобою черга 35 людей.
А в Харькове до сих пекло. Им вас упрекать, что в ваш дом не прилетело?
Anitia• 11 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
У мене чоловік служить. Як я можу бути на позитиві? Його ще й перевели позавчора (( А в цієї подруги чоловік якось вибив білий квиток, бо нема щитовидки. Їздить до неї в Польщу. Хоча зараз і діабетиків мобілізують.
В сенсі «якось вибив»?
Ви самі поживіть без щитовидки, дізнаєтесь як-то «вибивати».
Танюша мама двоих принцесс• 11 февраля 2023
Не коснулось?! Серьезно?!!! Я ушла с любимой работы, выдернула детей с отличной школы и привычного окружения. Мой город обстреливают с июля ежедневно! Видно вас, автор, не коснулось. Попробуйте уехать в никуда и выжить без знакомых, без языка, что же вы сидите и пылаете ’правильным гневом’ к своим же?! Противно читать такие опусы.
crystal• 11 февраля 2023
Ответ дляKatok_b
А меня бесит пару местных куриц, которые здесь, в Украине, не в Европе.
Уезжали, вернулись к абсолютно нормальной, сытой повседневной жизни. Кафе/рестораны/частные школы для детей/ салоны/ магазины.
Тоже каждый второй пост про ’гребана русня’.
Ну, как бы, я в курсе.
Но бесит это напускной ’ ура- патриотизм’ на фоне тех, кто выживает....у кого сгорели дома, пропала работа, закончились деньги.
Как-то так.
То есть идеальной картинкой в вашим мире была бы: все голодные, нищие и босые и со сгоревшими домами?
Цирк просто.
Или те, кто могут позволить себе кафе/ресторан и частную школу = курица и недопатриот?
Что у этих людей в голове
Какой лютый треш и дикая чёрная зависть
СhanelKa• 11 февраля 2023
Автор, а Вас не дратують іноземці, які взагалі війни не бачили🤔?
А постять наші же новини з ФБ чи інсту.
Підписують «росія терорист»
Співчувають
Допомагають
Не бісять ?
Дуже дивно, бо вони ніякого відношення не мають, а ось турбуються чомусь
Автору анонім вже зняли ? ( не дочитала )
Не відповість ?
samka• 11 февраля 2023
не дратує
у всіх свої причини. я емоційно стабільна і коли тривоги,то я не нервуюсь.
а в декого руки трусяться? то що ім тут сидіти і істи зспокійливе жменями?і хто роботу втратив сидіть тут? нема сенсу
в декого діти від вибухів плачуть, моя-ні. тому ми тут
хоча мій чоловік за кордоном. пілот на вантажних літаках, які в Німеччині.
я в вересні з донькою повернулась щоб вона у школу ходила. мене 10 поверх без світла не лякає. запаслися всім і живем. працюю,плачу податки, робітники також всі працюють.

тому нікого не засуджуйте. у кожного свій шлях і обставини.
Katok_b• 11 февраля 2023
Ответ для crystal
Цирк просто.
Что у этих людей в голове
Какой лютый треш и дикая чёрная зависть
Лютый треш - это смесь/череда в сториз полуголых сисек и разрушенных домов.
Нужно либо крестик снять, либо трусы надеть, как в старом анекдоте.
Но Вам в моем посте видится что-то другое.
Это Ваше право.
Не все же глазами читают.
Жули-ули• 11 февраля 2023
Це не дратує, це заздрість
Якщо вас зачіпає та дратує - то відпишіться тай по всьому
crystal• 11 февраля 2023
Ответ дляKatok_b
Это Ваше право.
Не все же глазами читают.
Лютый треш это по походам в рестораны и частным школам определять уровень патриотизма
Отпишитесь, в чем вопрос
Будет у вас и крестик и трусы одновременно надеты
Rabbit2012• 11 февраля 2023
Автор, ще влітку отаких ’ співчуваючих’ та ’ втомлених війною’ викреслила зі списку. Моє оточення тут, ми працюємо, ми намагаємось допомагати хлопцям ( плетемо сітки, робимо окопні свічки, медикаменти та нше. Ми вдома і ми частинка майбутньої переиоги тому що ми- надійний тил. Не оті, що 24 бігли, розкидуючи всіх навкруги, а тепер радіють, що в країні війна а в них євро на шару та можливість мандрувати Європою. Нормальні люди спокійно виїхали, в них душа і серце вдома і вони мріють повернутися і хм навіть там, в спокійній Європі, Канаді та Америці не до мандрівок і ресторанів. В них вдома війна. А у цих голодранців одна відповідь ’ так що тепер не жити??’ Жити але тихіше і спокійніше і не вказувати тим, хто залишився тут, що робити і як країні воювати і краще не дратувати людей псевдопатріотизмом своїм .. Я ніколи не забуду, як пішки в перших числах березня ми з іншими киянами бігли на вокзал і після отієї орди збирали клітки з тваринами, які вони кидали на пероні, щоб опи свої вивещти, як ходили по під´їздах і годували стареньких, яких кинули діти зі страху, коли тікали але двері не зачиняли щоб сусіди годували.
Тепер вони там родинами з чоловіками своїми патріотами диванними розкпзують, як нам і шо робити. Добре, що вони для нормальних людей вже давно порожнє місце. Всі вже за час повномасштабного вторгнення себе проявили. Хто Людина з великої букви, а хто лайно
tatyko• 11 февраля 2023
А як саме і що Ви розбудовуєте і скільки податків платите, героїчна ви наша? Дратує її. Смішно просто. Мене ніхто не дратує. Мені на інших байдуже. Спробуйте, вам сподобається.
СhanelKa• 11 февраля 2023
Ответ дляРужье мое
я в Украине , Запорожье . Сказать , что не завидую , тому , кто выехал , где то в глубине души конечно завидую,особенно после таких ночей , как пару дней тому , когда за ночь поседела наверное второй раз, хотя понимаю что быть беженцем тоже не сахар. Все надо устроить , работа , быт , дети , учеба , и все сама ,и все с нуля - это тяжело . Но когда 17 раз за 1,5 часа , и ты сидишь в ванной и понимаешь что следующий прилет может быть твой , и хорошо если сразу улетишь, а если без рук , без ног.. Это эмоции . Все понимаю , каждый сделал выбор , которой смог сделать , у кого то выбора не было . Стараюсь не не завидовать, не раздражаться . Всех кто нервировал , удалила , что не расшатовать психику.Но вот есть для меня вот такая абсолютная степень цинизма от дамы , которая выехала , в сториз -подряд одно за доугим , раненый соладат весь в крови , дальше она в бикини под расейский поп , дальше дом в Днепре .... и дальше она опять с сиськами наружу на травке и опять кровь, боль и бикини .
Вона просто дурна, і без війни була б така сама дурна
Відпишіться від таких і забудьте
Яка користь з таких підписок?
Katok_b• 11 февраля 2023
Ответ для crystal
Отпишитесь, в чем вопрос
Еще раз, для тех , кто в танке.
Отвечая на вопрос автора, я написала, что мне не понятны сториз, в которых чередуются , цитирую: гребана русня/ а я сегодня была в заале/ненавижу вас , уроды/ новый маникюрчик/ Хлопцы на передовой/ я в кафе , в бокале мартини/ Украина понад усе/ я на новом джипе/голые сиси/ взрыв в Днепре...

Ибо этот странный микс уживается в одной голове.
Если Вам это норм- мне- нет.
Каждый из нас с вами имеет свое мнение, и право на это мнение.
Судя по Вашей реакции, это почему-то Вас тригерит.
Мне вообще пофиг, если честно.
Зашла в тему автора, ответила на вопрос автора.
Вам не нравится мой ответ- ну ок.
crystal• 11 февраля 2023
Ответ дляKatok_b
Еще раз, для тех , кто в танке.

Если Вам это норм- мне- нет.
Мне вообще пофиг, если честно.
Вам не нравится мой ответ- ну ок.
Удалено администрацией...
Katok_b• 11 февраля 2023
Ответ для crystal
Удалено администрацией...
)))ну ок))
Надеюсь, Вам полегчало)))
Наши дети в одной школе, мы давно знакомы, и я не перестаю удивляться, таким как эта моя дама, и таким, как Вы)
Наверное, поэтому и не отписываюсь, интересно, что будет дальше в этом дивном сериале.
Milesa• 11 февраля 2023
Мене не бісять українці. А от русня дратує шо ппц.
Olenka_tit• 11 февраля 2023
Автор, если я сидела в окупации 5 месяцев , а сейчас сижу в Европах, то мне можно сторис выставлять с событиями войны?
Я выставляю в сторис какие то страшные события для нескольких человек, целенаправленно делаю это каждый раз. Они живут в давней оккупации, может откроют глаза.
Так что не берите дурного в голову, тяжелого в руки.
crystal• 11 февраля 2023
Ответ дляKatok_b
)))ну ок))
Надеюсь, Вам полегчало)))
Мне не было тяжело
Что ж, я тоже наблюдаю за такими, как вы, изрыгающими свою злобу на всех, кто не так выражает свой патриотизм
И мне также глубоко фиолетовы неумные люди ;)
Elani• 11 февраля 2023
Ответ дляМаманя
А подруга не була ні в окупації, ні під обстрілами. Виїхала 24 лютого і не повернулася. Щодня постить новини з телеграму
отпишись от всех, не лазь по сторис и будешь умничка
Левобережная• 11 февраля 2023
Ті, хто страждає за кордоном, із міст, яким не загрожувала навіть окупація, трохи дратують.
Але, правильно сказав автор, як би не жорстко це не звучало – коли повернуться ми це пам´ятатимемо.

Але більше дратують ті, хто сидять тут і не вважають, що допомога армії - це зараз найголовніше, що може бути. Коли ти бачиш, як одні твої знайомі й ти сам практично на рік ставлять допомогу армії на перше місце, причому всі мають роботи, дітей, сім´ї... А іншим просто пофіх.

Максимум задонатять на якийсь великий фонд 200 грн і вважають, що впоралися. Ось це все скиглення про ’треба берегти свій ресурс, себе’, ’волонтерство це вибір’. У дупу це все, коли в країні війна.

Коли ти щодня пишеш пости про те, що дуже потрібна допомога руками але всім пофіх, поруч ті самі, що були з початку.
А за кілька метрів від вас, коли ви працюєте, просто сидять мамашки, які чекають своїх дітей із занять чи з тренувань. Просто сидять. Хоча могли б у цей час допомогти.
Коли кілька знайомих або безробітних, або з особливо не напруженою роботою не знаходять часу приходити допомагати, а поряд з тобою щодня дівчата у яких в однієї двоє дітей, у другої четверо, у третьої батько з деменцією, та у всіх є і роботи й немає чоловіків у армії, але вони приходять постійно волонтерити.

Підтримують постійними донатами теж одні й самі.

І ці ’ждуни’, які просто чекають, коли ж наша армія переможе, а волонтери - це такі спеціальні люди, хай вони собі працюють, у них просто дуже багато ресурсу на це, а я така бідна нещасна не можу - ось ці дратують найбільше.
Мишкина Кошка• 11 февраля 2023
Автор вже написала, як особисто вона розбудовує країну?
Katok_b• 11 февраля 2023
Ответ для crystal
Мне не было тяжело
Ну вот видите, хоть в чем-то мы сошлись во мнениях)))
Я вообще ничего никуда не изрыгаю, вот честно.
Я всего лишь один раз ответила на пост автора, и, из почти сотни читающих, мой ответ зацепил только Вас.
Думаю, это потому что в Ваших сториз тоже чередуется мартини и ’гребана русня’, но раньше Вы как-то не задумывались об этом.
Или есть еще какая-то причина.
В любом случае, каждый волен выражать свой париотизм по-своему.
Вопрос только в том, как это воспринимают окружающие.