ОноВамнадо• 11 февраля 2023
Реально стати веселою? Як?
Я втомилась від свого «щасливого» життя і загалом я досить негативна. Позитив треба шукати, а негатив бачу всюди і ще й довго обговорюю і думаю про це. Як стати позитивною? Щось почитати? Щоб справді помогло? Чи медитації? Порадьте
Не буду• 11 февраля 2023
В нинішніх умовах я рідко буваю веселою, щасливою вже взагалі не пам´ятаю коли почувалася
Анонимушка• 11 февраля 2023
пораджу звернутись до психолога і пошукати, що стало з вашим почуттям радості.
Це базова емоція, така сама як гнів чи страх.
Яким чином ви блокуєте вираження цієї емоції і які патерни вашого негативного мислення треба змінювати в першу чергу.
ОноВамнадо
• 11 февраля 2023
Ответ дляСегодня на диете
Вино?
Хочу змінити мислення, а не щоденно вживати
Анонимушка• 11 февраля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Девід Бернс ’Терапія настрою’. Це для зміни мислення.
Губки-уточкой• 11 февраля 2023
Я також негатив ходячий. Ну, така я народилась. Працюю над цим, але щось важко виходить))
Барышня_Смольный• 11 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
А ссилочки часом не маєте де скачати електронну книжку?
Русалка на ветвях• 11 февраля 2023
Надо оценить то хорошее, что у вас в жизни есть. И не задывать себе про это напоминать! Почитайте что-то типа ’10 секретов истинного счастья’ .
Барышня_Смольный• 11 февраля 2023
Ответ дляYaЯна
Щось в мене всі знайомі туди ринулись. Поясніть чому?
Там запретные вещи легальные) для счастья 😂