Нехай щастить• сегодня в 19:08
зарплата 40 тис на людину без оренди - це нижня межа бідності
Зазначаю - без оренди. На одну людину.
Сама живу на таку суму в Києві і частенько плачу від того, що нічого не можу собі дозволити: ні хорошого одягу (поставила собі межу - не дорожче 2х тисяч за одиницю одягу), ні хорошої їжі (купую в сільпо відходи червоної риби для супу за 240 грн, засолюю або запікаю; дозволяю раз на місяць, решту часу - скромні супчики без м’яса, ковбаска дешевенька), ні подорожей (тільки поїхати до мами в село виходить на дві тисячі), загалом - нічого.
Багато хто тут пише, що живуть з дитиною на цю суму - як? Або ще гірше - сімʼєю. Як?
Прибираю щодня• сегодня в 19:26
Ответ дляНехай щастить
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
Я навіть вечеряю в основному хлібчиком з чайком солодким, так і дотягую до зарплати і наступного дня
Авто заправляєте на яку зарплату?
Ох і піз....ж
Наверняка• сегодня в 19:27
Ответ дляПрибираю щодня
Ох і піз....ж
Сто відсотків піздеж.
тролячий, жирненький такий
Голубая фишка• сегодня в 19:27
Ответ дляНехай щастить
А у вас які хоббі? Катання на конях?
Ви так пафосно вставляєте це в перелік, ніби багато хто витрачає на це багато грошей))
автор, я живу на 40 в Киеве, море две недели были
мясо запекаю и т д
Голубая фишка• сегодня в 19:28
Ответ дляНехай щастить
А робота у мене - дика, каторжна праця
За що мені таке життя тяжке
какая?
Наверняка• сегодня в 19:29
Ответ дляГолубая фишка
мясо запекаю и т д
Яке м´ясо? Кісточки і хлібчик цукром мабуть посипаєте, на водичку?
Голубая фишка• сегодня в 19:29
Ответ дляНехай щастить
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
кстати заправляю
Аноним_• сегодня в 19:30
Ответ дляНехай щастить
А хто? Ви можете собі дозволити за 250 грам помідорів віддати 200 грн? Я - ні
Помидоры 70грн за кг, зачем вы птздите
МадамОхмури• сегодня в 19:30
Судячи з відповідей, автор трохи не в собі, тому зрозуміло, що 40 тис їй одній мало, їй і 100 буде мало, бо в голові каша
Голубая фишка• сегодня в 19:31
Ответ дляНаверняка
свинину, говядину
вот нормально , салала шопский плюс мяско на ужин
Багиня• сегодня в 19:31
Ответ дляНехай щастить
Ви в Києві живете?
Я живу в Києві з дитиною на 60000, крім базових потреб плачу ще іпотеку. Так грошей не вистачає, але то не нижня межа бідності і близько. В мене мама отримує 6000 пенсії і якось живе, не рахуючи ліків, які я оплачую
Мэри Попкинс• сегодня в 19:33
Ответ дляПравильно_Валерчик
тобто ви вважаєте, що для того, щоб нормально жити треба витрачати лише на проїзд, комунальні і харчування?
Є ще розтрати на ліки і лікарів, ще є одяг, побутова хімія, якісь мінімальні розваги, освіта, техніка ламається, одяг, взуття.
Ви реально вважаєте, что 15 тис має вистачити на це все?
Ну в цілому так, можна і без цього. Але ж мова про життя, а не виживання. Вижити на 40 тис звісно можна.
Я только считаю, что на 40 тысяч можно жить.
И даже откладывать можно. При желании. На путешествия, например.
Я наблюдаю вокруг как люди при хорошей зарплате тратят бездумно деньги налево и направо на всякую ерунду, без которой можно жить. Это их право, я не осуждаю. Но тогда не плачьте, что вам не хватает на месяц 40 тысяч. Надо разумно подходить к тратам. Есть необходимость, а есть ’выкинуть деньги на ветер’ - надо это понимать.
Фиктивная• сегодня в 19:33
Ответ дляНехай щастить
Я на дорогу знаєте скільки витрачаю? 1200 грн на місяць.
На дорогу 1200, на їжу ну хай 10 тис якщо на широку ногу і за акціями не слідкувати, ну хай 5 комуналка взимку, тисяча на хозбит. Ще 22+ тисячі грн на що витрачаєте???
Правильно_Валерчик• сегодня в 19:34
Ответ дляМэри Попкинс
что в вашем понимании выкинуть деньги на ветер? Можете какие-то примеры привести?
Можно не про одежду и обувь.
Фиктивная• сегодня в 19:35
Ответ дляНехай щастить
2 тис до мами кожні два тижні
1200 сума за місяць щоб доїхати на роботу (проїзд по 30, забула?)
І на чому Ви їздите до мами? Електричка і автобус не можуть стільки коштувати. Чи мама за кордоном живе?
Фиктивная• сегодня в 19:37
Ответ дляНехай щастить
На жаль, ні.
Авто заправляєте на яку зарплату?
Ох і троляка.
Нехай щастить
• сегодня в 19:37
Ответ дляФиктивная
Я їду в іншу область.
Квитки туди і назад 900 грн + тисяча на таксі щоб доїхати до села від районного центру
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 19:38
Зачем сопли распускать,ищи работу на 100 тысяч.И не ной.
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 19:39
Ответ дляНехай щастить
Я їду в іншу область.
Так работай в своем селе,зачем поносить Киев?
Мэри Попкинс• сегодня в 19:40
Ответ дляПравильно_Валерчик
Можно не про одежду и обувь.
Например, покупка кофе/латте/другихнапитков в кафе каждый день, ещё и не раз в день. Пиццу или другой фастфуд через день. Оно всё недешёвое. Посчитайте сколько это в месяц.
Можно купить банку кофе и пачку сахара и на месяц на работе хватит с головой. Нет, идут в соседнем кафе покупают напитки. Ну ок. Покупайте, но не плачьте, что вам не хватает денег. На что вам не хватает? И сколько вам надо, чтоб хватало?
Наверняка• сегодня в 19:41
Ответ дляНехай щастить
Я їду в іншу область.
З райцентра в села ходять зазвичай автобуси 60-80 грн. Якщо села наближені до міста.
Фиктивная• сегодня в 19:44
Ответ дляНехай щастить
Ви де живете? Яке місто, що для вас це великі гроші?
Для мене це колосальні гроші, я за три місяці менше заробляю, Харків. Але чаєм не вечеряю звісно, на їжу вистачає. От на вечерю приготувала кабачки, фаршировані курячим фаршем з рисом, зі сметанкою. І кава з молоком. Десь 30 грн така вечеря коштує. Всього-навсього. Овочі дешеві, курятина також, яйця взагалі по 35 грн десяток. На харчі витрачаю десь 5 тис грн на місяць і завжди є що їсти. Картопля 15 грн за кіло, кабачки теж в таку ціну. Ікри кабачкової натушила кастрюляку, більшу частину в заморозку на зиму.
Нехай щастить
• сегодня в 19:44
Ответ дляНаверняка
Так, ходять, але у мене єдиний потяг приїздить о 11 ранку, наступний автобус - о 15. 4 години смалитись на сонці я не буду
Фиктивная• сегодня в 19:45
Ответ дляПравильно_Валерчик
40 тис на все перераховане вистачить. А скромно вижити й на 10-15 можна.
Правильно_Валерчик• сегодня в 19:45
Ответ дляМэри Попкинс
а кроме этого? Я редко покупаю кофе не дома.
Коммунальные, продукты, проезд.
На что вы считаете позволительно еще потратить? Раз в месяц в кино с детьми можно или это уже деньги на ветер?
Коммунальные, продукты, проезд.
ОливьЕЖечка• сегодня в 19:46
Ответ дляНехай щастить
Помидоров?
Чудесные сегодня купила в атб за 29 грн килограмм
Это что за помидоры? Самые дорогие 180 грн килограмм
Фиктивная• сегодня в 19:47
Ответ дляНехай щастить
Я їду в іншу область.
А автобус не ходить до села? Навіщо так часто їздите тоді? Мама старенька і потребує допомоги?
сЛАдКОежКА• сегодня в 19:48
Авторе, ми вдвох із дитиною живемо на 80, з них 20 віддаємо за житло. Купую будь -яку їжу, яку хочеться і червону ікру, і навіть іноді устриць
На одяг та розваги також вистачає. Доречі, маю авто, на паливо йде десь біля 5-6 тис. Великі покупки, ТО та страховки звісно доводиться планувати та накопичувати, як і відпочинок. Але в цілому не бідуємо. Ви явно десь відриваєтеся, просто не пам´ятаєие де саме
Мэри Попкинс• сегодня в 19:50
Ответ дляПравильно_Валерчик
Коммунальные, продукты, проезд.
Я вам лично ничего не запрещаю))
Ну правда, чего вы на меня взъелись?
Детей в кино конечно ведите, дети это святое. НО напомню - автор писала она одна (т.е. на детей трат нет) и не платит за аренду и ей не хватает 40 тысяч. Я отвечала ей.
Ну правда, чего вы на меня взъелись?