Подтяжка• 11 февраля 2023
А раніше підривали лід на Десні, Дніпрі?
Знов підриви,я щось не пам’ятаю, щоб раніше підривали, чи не звертала уваги. І морозів і такого снігу не будо і опадів.
Миссис Буркул• 11 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
А в минулому році підривали?
От минулого року якось всі про інше думали.
Сама не знаю• 11 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
А в минулому році підривали?
Як аномальний зимовий паводок, так і підривають, бо затоплює людям підвалини. Минуло року наче не було. Не пам’ятаю
Паравозик• 11 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
А в минулому році підривали?
я живу под Киевом у самой Десны,уже 5 или 6 лет,у нас не было ни разу еще...впервые такое тоже честно говоря в шоке....
Подтяжка
• 11 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
Я прочитала,що буде підтоплення Літочки.І пам’ятаю,як декілтка років тому відпочивали в Літочках,так мешканці жалілися,що висохла річка,а тут підтоплення.
Сама не знаю• 11 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Так це ж не кожної зими таке. Через раптове короткочасне потепління посеред зими на річці Десна тане крига та почався льодохід. Та згодом ковдра з велетенських льодових брил так і замерзла. У результаті біля кількох сіл у Броварському районі на водоймі утворився затор із криги. Вона заблокувала рух води і її рівень почав стрімко підніматися та підтоплювати прибережні зони.
Що ви вже собі напридумали, розкажіть? 😂
Подтяжка
• 11 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Я також переїхала і тут ці вибухи і кого питаю,ніхтоираніше таких вибухів не чув .
Без QR коду• 11 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
А они и были людей не предупреждали, взрывали и все, а сейчас предупреждают
Подтяжка
• 11 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
У мене питання ніби-то чітке?Чого напридумували?
Сама не знаю• 11 февраля 2023
Ответ дляПодтяжка
Ну, риторика дивна. «Ніколи такого не було» і от знову. Це не щозими відбувається, а тільки з певних кліматично-погодних умов. Згадайте яким був грудень-січень - неділя морозу, неділя наче весна.
У мене родичі живуть біля Десни ще з 60-х. Таке було вже не раз.
Ледовые заторы у нас редкость, в этом году очень плохая ситуация с ними. Поэтому и подрывают. Вообще такая практика существует, раньше на это никто не обращал внимания, лед взрывали и разгоняли ледоколами. А теперь гупнет и все окрестности паникуют. Раньше и не заметили бы
Цвіту і пахну• 11 февраля 2023
Сьогодні по це думала. Не пам´ятаю жодного разу. Ніколи про це не було мови. І чутно не було.